Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

19 marzec czwartek

+2
justyna82
Nieznajoma
6 posters

Go down

19 marzec czwartek Empty 19 marzec czwartek

Pisanie by Nieznajoma Czw 19 Mar 2009, 12:57

witajcie u nas dzis dobrze jedna pobódka z w nocy potem spanko do rana Roksi wkoncu dała sie wyspac pogoda okropna sypie śnieg kiedy wkoncu sie choc troszke poprawi???
domek posprzatany czekamy na obiadek i bede buszowac w internecie za prezentem komunijnym jeszcze
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

19 marzec czwartek Empty Re: 19 marzec czwartek

Pisanie by justyna82 Czw 19 Mar 2009, 13:27

Witam,ale koszmarny dziś dzień ,czuje się jak by przejechał mnie conajmniej autobus,głowa ciezka jestem w proszku.dzis z dzieciakami do lekarza niech ich przebada.Może u was jest lepszy dzień?
justyna82
justyna82
 
 

Potrafię : gotowac
Wiek : 41
Jestem z: : ŁOWICZ
Dzieci : Zuzanna i Ernest

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 190


Powrót do góry Go down

19 marzec czwartek Empty Re: 19 marzec czwartek

Pisanie by Spinacz Czw 19 Mar 2009, 13:28

A ja miałam wesoły poranek. Zuzka sie zfajdała i rozmazała kupę po całym łóżeczku, nie wiem jak ona to zrobiła. NAwet smoczek był w kupie.
Zaraz idziemy na Pocztę, a potem do koleżanki na pogaduchy. Zaproszę ją tutaj, bo jest bardzo bardzo fajna.
Spinacz
Spinacz
 
 

Potrafię : całkiem nieźle fotografować
Wiek : 41
Jestem z: : Płock
Dzieci : Julek, Oliwka, Zuza

Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 312


Powrót do góry Go down

19 marzec czwartek Empty Re: 19 marzec czwartek

Pisanie by Zwierzak2008 Czw 19 Mar 2009, 14:44

pogoda okropna cały czas sypie... ja jakaś niedospana.... Magduśka jakaś obrażona... do bani nawet na spacer nie można iść..
kolejny dzień tylko z Madziulą nie to żebym nie była z nią szczęśliwa ale jak ja wam zazdroszczę tych kawuś i pogaduchów..

no i dupa po dwóch miesiącach czajnika w serwisie powiedzieli ze wymienią na nowy tylko że takiego już nie produkują i trza wybrać inny a on mi tak ładnie do kuchni pasował..

Zwierzak2008
 
 

Potrafię : zdenerwować tatusia
Wiek : 48
Jestem z: : polska
Dzieci : córunia tatunia

Zaproszeń na ciacho : 11
Postów : 1253


Powrót do góry Go down

19 marzec czwartek Empty Re: 19 marzec czwartek

Pisanie by dagolis Czw 19 Mar 2009, 18:50

ja byłąm dzisiaj u koleżanki której syn ma 5 miesięcy i jest wielkościowo jak moja 10- miesięczna Natalia LOL
potem zakupki z sąsiadką tzn miałam z nią iść dla towarzystwa a wydałam 150 zł a ona tylko 80 zł Wściekły to są właśnie hipermarkety. nic nie potrzebujesz a i tak nakupisz!!!
obiadek gotowy i czekam na mężusia.
dzionek ogólnie sympatyczny tylko pogoda za oknem dobija

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

19 marzec czwartek Empty Re: 19 marzec czwartek

Pisanie by Mama i corcia Czw 19 Mar 2009, 19:51

A ja jakos od wczoraj zupelnie nie mam czysu na nic.Wzielam sie za porzadne sprzatanie w domu bo co innego mozna robic jak za oknem caly czas sypie snieg i do tego jeszcze wieje Hah

Zwierzak doskonale Cie rozumie ja tez codziennie tylko z Jessi no i z malzem jak przyjdzie z pracy ale pocieszam sie tym ze juz niedlugo przyjedzie Marzena i Maja wiec wkoncu bedzie towarzystwo a potem jade do polski wiec nadrobie braki w pogaduchach i kawusiach u kolezanek bo potem znow kilka miesiecy tylko ja ,maz i Jessi.troche przygnabiajace ale wsumie to sie juz przyzwyczailam no i czego nie robi sie dla milosci. Zakochany
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

19 marzec czwartek Empty Re: 19 marzec czwartek

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach