Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

+7
maxine-fee
aniaffff
Joliczka
Kalitka
mama33
Mama usunęła swój profil
Agniecha
11 posters

Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Agniecha Czw 23 Lip 2009, 11:16

Jak widze nie ma jeszcze wątku czwartkowego więc może ja zacznę... narzekaniem na ten upał. Dziś rano w moim mieszkaniu było 30 stopni!
Już prawie nie wytrzymuję, chodzą dwa wiatraki non stop.
Muszę polecieć z psem do weterynarza dzisiaj, bo zaczął się po uszach drapać i martwi mnie to.
Poza tym mam dziś wizytę u dentysty - same przyjemności, prawda dziewczyny?

Piszcie co u Was.
Agniecha
Agniecha
 
 

Potrafię : dużo mówić
Wiek : 51
Jestem z: : okolice ZG tymczasowo
Dzieci : Michał i Błażej

Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 32


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Mama usunęła swój profil Czw 23 Lip 2009, 11:37

U nas parnota jak djabli ja mam lenia dziecko mi od rana buszuje w brzuszku a ja leże bo słaba jestem strasznie eh te upały Bardzo smutny

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by mama33 Czw 23 Lip 2009, 11:52

U mnie też nieciekawie! Siedzimy z synkiem w małym pokoiku i się dusimy bo znowu mężuś w pracy ma na nocki cały tydzień no i teraz odsypia Hah !
Ale potem będę miała trochę przyjemności bo idę sobie do fryzjera Żartowniś
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Kalitka Czw 23 Lip 2009, 12:14

mama33 a u fryzjera coś specjalnego? Inny kolor lub coś w tym stylu?
Ja sie boję takich radykalnych zmian....
Kalitka
Kalitka
 
 

Potrafię : grać na gitarze :P
Wiek : 45
Jestem z: : Płońsk
Dzieci : Kaja, Sebastian

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 29


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by mama33 Czw 23 Lip 2009, 14:04

Co do zmiany koloru to raczej na razie się nie zdecyduję zresztą jeszcze nigdy nie farbowałam ( raz robiłam pasemka)
Chcę sobie skrócić włosy bo już mam przydługie i nie chcą się układać jak bym chciała!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Joliczka Czw 23 Lip 2009, 14:10

U nas dziś też potworny upał ,ale teraz troszkę się chmurzy i pewnie będzie burza!
Od rana troszkę posprzątałam nareszcie umyłam okna Żartowniś ugotowałam dla dzieciaków zupkę (pomidorową) a na drugie ziemniaczki ,fasolka szparagowa i jajko. Powieszę jeszcze pranie i mogę troszkę odpocząć do puki Marcel śpi ,a na 16 stą idę do pracy (matko jak mi się nie chce)

Pozdrawiam i życzę wszystkim miłego dnia Kwiat
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by aniaffff Czw 23 Lip 2009, 14:22

Pranie zrobiłam, teraz nałożyłam sobie farbę na włosy i zaraz lecę spłukać. Ciekawe co wyjdzie. Pomysły
po południu jedziemy z Młodym do mojej siostry na kawkę a potem zachaczymy do rodziców.
U nas chyba też będzie padać bo rano było strasznie gorąco a teraz się chmurzy.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by maxine-fee Czw 23 Lip 2009, 14:39

Hej kochane
U nas bylupal i parno a w nocy byla wiekla burza i gdzie niegdzie powodzie :( u nas na szczescie nie .
Teraz pada dalej ale mozna oddychac uff

Smigam do pracy LOL
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by aminka Czw 23 Lip 2009, 17:10

No wlasnie ja z tego miasta co Maxine wiec jaka pogoda juz wiecie LOL Teraz tez slonca nie ma, co chwila leje, ale w miare cieplo chociaz - ok 18-20 stopni.

U nas nic nowego, sniadanie o 13, teraz syn meza zabral gdzies gosci, a ja z Amirka buszujemy po mieszkaniu LOL Zaraz mam zamiar zaczac pakowac walize na sobote!!! Żartowniś
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Marzena i Maja Czw 23 Lip 2009, 17:24

U nas upal i jakby na burze sie zanosi ale narazie tylko pokropilo i rzadnej burzy.
duszno.
Upichcilam pyszny obiad.
Pranie sie wypralo ide je powiesic.
Maja ostatnimi dniami mi kilka razy mowila ze ja glowa boli, bardzo mnie to martwi ale mam nadzieje ze to od cisnienia i pogoda a nie cos powazniejszego.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by mama33 Czw 23 Lip 2009, 18:49

Właśnie wróciłam od fryzjera! Ale mnie Pani obcięła jeszcze takich krótkich włosów to nie miałam Hah ! Ale przynajmniej może mi się trochę wzmocnią i nie będą tak wypadać garściami Pokłony!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Nieznajoma Czw 23 Lip 2009, 20:44

Marzena i Maja moze maja za duzo przebywa na samym slonku moja mała tez ostatnio narzekała i nie pozwalałam jej brac od 10-14 na pole bo to najgorsze slonce i teraz juz nic nie mowi pozniej od 14-15 starmy sie byc jeszcze w cieniu a pozniej buszujemy w basenie do 18:) roksana sie bardzo lubi chlapac w nim ale juz tak nie placze jak trzeba wyjsc bo jej chyba juz zimno:)

ja dzis byłam na jezdzie normalnie masakra jakas instruktor miał jakas glupawke i gadalismy cały czas o glupotach i zeby bylo ciekawiej pisze do mnie glupie smsy Hah ale go postraszylam zeby sie nie zapedzal ze slowami bo zonie poskarze akurat ma ciucholand u nas w miasteczku:)

głowa mnie bolala od samego rana dopiero po tarnowie wypiłam tagera i czuje sie jak na amfie normalnie taki power ze szok LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Marzena i Maja Czw 23 Lip 2009, 21:16

Nieznajoma Maja malo na sloncu przebywa, pilnuje zeby byla w cieniu, ale takie byly upaly ostatnio ze mysle ze po prostu za malo pila ale nie mam pewnosci.
Bede ja obserwowac.
Kurcze znowu burza, wylacze komputer jak sie nie uspokoi za chwile, bo boje sie ze mi laptopa zepsuje.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Nieznajoma Czw 23 Lip 2009, 21:30

to moze przez to ze mało pije uwazaj zeby sie nie odwodniła teraz w takie upału to naprawde nie wiiadomo w kórym momencie i juz klopot trzymam kciukaski :* buziaczek dla Maji
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by aminka Czw 23 Lip 2009, 22:37

Marzena i Maja napisał:Kurcze znowu burza, wylacze komputer jak sie nie uspokoi za chwile, bo boje sie ze mi laptopa zepsuje.



A co sie moze stac komputerowi? Powiem szczerze, ze nigdy o tym nie slyszalam i spokojnie sobie "surfowalam" Hah Jakby mu sie cos stalo, to by mnie malz Lanie na gołą dupę po tej wylanej kawie na poprzedniego laptopa...
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Marzena i Maja Czw 23 Lip 2009, 23:01

no w PC nam sie ostatnio karta sieciowa spalila jak piorun walna i byl skok napiecia, bo to wlasnie ten skok napiecia jest niebezpieczny, ale sa takie przedluzacze przybiurkowe na 6 urzadzen lub wiecej z bezpiecznikiem ktore wlasnie maja chronic przed takim skokami.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Mama i corcia Pią 24 Lip 2009, 00:36

U nas bylo dzisiaj 37stopni poprostu myslelismy ze poumieramy a z basenu wychodzilam tylko przy naglej potrzebie.
Wogole u mnie szal cial,non stop ktos u mnie jest i ciesze sie z tego bardzo.
Teraz jest dalej tak goraco ze az moje malenstwo caly czas sie wierci.
Jutro z moim bylym szefostwem jedziemy do nich na pare dni na dzialke pod Czestochowe,ciesze sie bo maja tam pieknie,wspanialy duzy dom i piekny ogrod z basenem jedyne tylko ze nie maja tam internetu Płaczę i nie bede mogla zagladac do Was.
Dlatego juz teraz zycze Wszystkim wspanialego weekendu!!!!!
Zbiorowe wtulenie
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Nieznajoma Pią 24 Lip 2009, 00:39

Mama i corcia wypoczywajcie ile wlezie a potem nam tu zdasz piękne relacje i czekamy na foty:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by aniaffff Pią 24 Lip 2009, 00:41

Marzena i Maja napisał: sa takie przedluzacze przybiurkowe na 6 urzadzen lub wiecej z bezpiecznikiem ktore wlasnie maja chronic przed takim skokami.

My mamy właśnie takie przy kompie i przy telewizorze.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by mama33 Pią 24 Lip 2009, 01:45

Mama i corcia napisał:U nas bylo dzisiaj 37stopni poprostu myslelismy ze poumieramy a z basenu wychodzilam tylko przy naglej potrzebie.
Wogole u mnie szal cial,non stop ktos u mnie jest i ciesze sie z tego bardzo.
Teraz jest dalej tak goraco ze az moje malenstwo caly czas sie wierci.
Jutro z moim bylym szefostwem jedziemy do nich na pare dni na dzialke pod Czestochowe,ciesze sie bo maja tam pieknie,wspanialy duzy dom i piekny ogrod z basenem jedyne tylko ze nie maja tam internetu Płaczę i nie bede mogla zagladac do Was.
Dlatego juz teraz zycze Wszystkim wspanialego weekendu!!!!!
Zbiorowe wtulenie
Wypoczywaj Kochana potem sobie nadrobisz zaległości na forum! Uściski Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czwartek czwartek czwartek 23 lipca Empty Re: Czwartek czwartek czwartek 23 lipca

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach