Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

No Baby: chlebem i solą

3 posters

Go down

No Baby: chlebem i solą Empty No Baby: chlebem i solą

Pisanie by Nitka Sro 03 Gru 2008, 01:15

Postanowiłam dać dobry przykład i zamieścić tu swój życiorys, ale wydał mi się przydługi ni nudnawy więc, w skrócie:
mam na imię Olka, mojemu Panu i Władcy urodziłam syna. Wyżej wymieniony syn ma 7 miesięcy, zero zębów, zero włosów i we mnie kochającą matkę. Doprowadzona do szewskiej pasji zwracam się do niego per kartoflu.
Skończyłam studia, pracuję, golę nogi w każdy piątek.
Naprawdę lubię czytać książki fantasy, dobre kino, przygodę (mam tu na myśli brak olejku do opalania na plaży).
Nie cierpię bezradności i tej cholernej zimy.

Mam nadzieję, że pod mym dachem poczujecie się jak u siebie. Mam kapcie dla gości, jakby co.
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

No Baby: chlebem i solą Empty Re: No Baby: chlebem i solą

Pisanie by Nieznajoma Wto 09 Gru 2008, 23:45

Nitka napisał:Postanowiłam dać dobry przykład i zamieścić tu swój życiorys, ale wydał mi się przydługi ni nudnawy więc, w skrócie:
mam na imię Olka, mojemu Panu i Władcy urodziłam syna. Wyżej wymieniony syn ma 7 miesięcy, zero zębów, zero włosów i we mnie kochającą matkę. Doprowadzona do szewskiej pasji zwracam się do niego per kartoflu.
Skończyłam studia, pracuję, golę nogi w każdy piątek.
Naprawdę lubię czytać książki fantasy, dobre kino, przygodę (mam tu na myśli brak olejku do opalania na plaży).
Nie cierpię bezradności i tej cholernej zimy.

Mam nadzieję, że pod mym dachem poczujecie się jak u siebie. Mam kapcie dla gości, jakby co.


witaj Nituś dziękuje za przygarnięcie pod daszek;)Mam na imie Monika moja córeczka kochana ma na imie Roksana ma 14 miesięcy 7 zębów pelno klacorków na głowie których nie da spobie spiąć i jest nawet w miare grzeczna mój nibypan hehe tzn pantofelek czsami ma na imie Janusz jest starszy ode mnie o 10 lat i myśli ze zawsze ma racje a gdy ma doprowadzam go do stanu w którym mówi ze ja mam racje O tak! a po za tym wiode sobie calkiem bezinteresowne życie moja tesciowa to parszywa dwulicowa wrrrr suka oprocz tego mieszka z nami jeszcze tesc który jest w większosci cichy i szwagierka wielka pani przez duze P to chyba wyjaśnia jak ich bardzo niekocham Tak
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

No Baby: chlebem i solą Empty witam się i ja:D

Pisanie by madzienka82 Sro 10 Gru 2008, 16:27

Wprawdzie mamą zostanę dopiero (mam nadzieję) za 8 miesięcy to jestem już mamą jednego aniołka.Mam nadzieję,że to też sie liczy.

Trzymając się szeregu to mam na imię Magda, mam 25 (póki co no i lada dzieńLOL) lat. Mężuś wie,ze to 1.zawsze ja mam rację a jak nie to wróć do punktu pierwszego. Teściów (tfu tfu) mam fajnych. Ehm to na razie chyba tyle:D jakbym o czymś nader istotnym zapomniała to upomnijcie oki?LOL
madzienka82
madzienka82
 
 

Wiek : 41
Jestem z: : Płock
Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 11


Powrót do góry Go down

No Baby: chlebem i solą Empty Re: No Baby: chlebem i solą

Pisanie by Nitka Sob 20 Gru 2008, 02:01

madziu, pewnie że się liczy!! nie pisz nawet takich rzeczy!
Witamy Cię i czekamy na wieści!! Zbiorowe wtulenie
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

No Baby: chlebem i solą Empty Re: No Baby: chlebem i solą

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach