Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Baby... co ja narobiłam :O :(((

+6
Lenka12_12
Mama i corcia
Armelia1
aniaffff
anulaaa33
rossi82
10 posters

Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by rossi82 Sro 24 Lut 2010, 23:33

Dziecko obcięłam.... w połowie Bardzo smutny
Piernik nigdy nie miał awersji do maszynki do włosów... do dziś
Fakt, ostatnio długo go nie strzygłam. Chodził już z firankami za uszy jak panienka, może zapomniał... jasna choinka Wściekły
Ech... dzisiaj się zmobilizowałam, wyjęłam sprzęt, młodego posadziłam na krzesełku, lusterko dałam jak zwykle żeby wiedział co się dzieje.
Odpaliłam kosiarę i jadę... na początku jak zwykle siedział grzecznie i podziwiał efekty moich fryzjerskich zapędów w lusterku. Dojechałam mniej więcej do połowy łepetyny, piszę mniej więcej bo do wykwalifikowanej fryzjerki mi daleko i połowa w tym sensie znaczy łysawe placki gdzieniegdzie z naciskiem na lewą stronę. Tak czy inaczej Piernik uznał w tym momencie że już wygląda dobrze i nie dał się więcej dotknąć. Z mega bananem na gębie wykrzyczał mi stanowcze NIEEE CEEE! No i stop, ani prośbą, ani przekupstwem nie dał się zaciągnąć zpowrotem pod kosiarę. Boję się bo to uparta i pamiętliwa gadzina jest. Kiedyś np. pięknie wołał bay bay, któregoś razu wychodząc zawołałam bay bay licząc na to samo. W zamian usłyszłam NIEEE...PAPA z uśmiechniętą, niewinną minką. Od tamtej pory nie powiedział bay bay ani razu za to papa woła bardzo chętnie.To było jeszcze w zeszłym roku a on to pamięta.
Ło matko, jak on mi tak z tym obcinaniem zrobi jak z papaniem to się załamiemmm....
Teraz śpi i wygląda fatalnie. Gdyby był szczuplejszy spokojnie mógłby dochrapać się roli w jakimś filmie o Aushwitz.
Boszzz... co ja najlepszego narobiłam, muszę jakiś cudem dokończyć to strzyżenie choćbym miała strzyc po centymetrze kwadratowym dziennie. Może do czasu kiedy trzeba będzie wyjść bez czapki zdążę Nie rozumiem Nie działa!
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by anulaaa33 Sro 24 Lut 2010, 23:43

O nie mogę! Rossi a na żelki nie pójdzie go przechytrzyć O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by aniaffff Sro 24 Lut 2010, 23:44

Rossi mój tez miał taka faze na maszynke. bał się jakbym mu chciała uszy nią poodcinac. Próbowałam kilka sposobów i wypalił tylko ten: dałam mu maszynke do ręki, nie właczoną. Pokazałam wszystkie końcówki i koniecznie pedzelek do czyszczenia, pozwoliłam mu sie ostrzyc na sucho a potem mówie to daj teraz mamusia. Zadziało! Odjazdowej fryzury nie da sobie zrobic bo czas w jakim siedzi spokojnie to najwyżej 3 minuty , potem juz sie nudzi. Teraz robimy obcinanie rodzinne, najpierw Młody obcina tatusia a potem my jego. Maja nawet we dwóch pomysł na fryzure dla mnie dlatego zawsze musze byc czujna O nie mogę!
Jesli to nie pomoże to Piernik może dałby sobie obciąc włoski przy bajce albo w kapieli?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 41
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by anulaaa33 Sro 24 Lut 2010, 23:46

Aniaffff w kąpieli maszynką O nie mogę! juz chce widziec te dodatkowe atrakcje w łazience i pokaz sztucznych ogni gratis O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by rossi82 Sro 24 Lut 2010, 23:48

anulaaa33 napisał:O nie mogę! Rossi a na żelki nie pójdzie go przechytrzyć O nie mogę!

Nie lubi szelma słodyczy, prędzej za parówkę dałoby się coś wskórać. Próbowałam nawet troszeczkę sobie końcówki podcinać żeby było weselej. Myślałam że go przerobię, niby raz mama gubi włosy a raz Wojtuś. Nic... mogłabym się opitolić na kibola Ruchu Chorzów a on i tak nie dałby się dotknąć Nie!
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by aniaffff Sro 24 Lut 2010, 23:50

anulaaa33 napisał:Aniaffff w kąpieli maszynką O nie mogę! juz chce widziec te dodatkowe atrakcje w łazience i pokaz sztucznych ogni gratis O nie mogę!

Oj Anulka O nie mogę!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 41
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by anulaaa33 Sro 24 Lut 2010, 23:52

rossi82 napisał:
anulaaa33 napisał:O nie mogę! Rossi a na żelki nie pójdzie go przechytrzyć O nie mogę!

Nie lubi szelma słodyczy, prędzej za parówkę dałoby się coś wskórać. Próbowałam nawet troszeczkę sobie końcówki podcinać żeby było weselej. Myślałam że go przerobię, niby raz mama gubi włosy a raz Wojtuś. Nic... mogłabym się opitolić na kibola Ruchu Chorzów a on i tak nie dałby się dotknąć Nie!


Rossi ja bym została raczej przy tych swoich końcówkach i dalej próbowała na nich O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Armelia1 Sro 24 Lut 2010, 23:52

O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Rossi wybacz ale nie mogę O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! tym bardziej,że mi się przydarzyło kiedyś coś podobnego tzn.pojechałam do mojego faceta do pracy do Żalna-był tam ratownikiem na kolonii czy obozie-nie ważne
Był tam też kucharz,który poprosił mnie,żebym go ogoliła tzn.jego głowę
z racji,że ja ogólnie bardzo życzliwa i pomagająca babka jestem wzięłam się za owe ścinanie włosów ale postanowiłam troszku się powygłupiać i zrobić fryzurkę a'la Armelia więc gdzie nie gdzie ogoliłam na łyso(tak miało być na całości),zrobiłam niby irokeza jakieś tam wysepki włosów potworzyłam iiiiiiiiiii...........no właśnie iiiiiiiiiii maszynka się popsuła O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Lałam jak głupia zresztą wszyscy byli posikani oprócz samego zainteresowanego a tym bardziej,że na następny dzień miał przyjechać pierwszy turnus dzieciaków i kierownik kolonii który chciał poznać cały personel Hah
Skończyło się tym że kucharz ogolił się maszynką do golenia zarostu Hah
troszkę się pozacinał ale stwierdził,że lepsze zacięcia niż moja fryzurka
Czyżby mnie obraził Nie rozumiem Nie rozumiem O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by rossi82 Sro 24 Lut 2010, 23:53

Aniaffff on maszynki do ręki nie weźmie, mama mu kiedyś nie pozwoliła i on ten zakaz nadal respektuje. Co jak co ale pod tym względem się słucha. Jak matka mówi nie ruszamy to nie ruszamy. Chłop też nie może jej brać do ręki bo Piernik zaraz leci i otwiera szufladę gdzie ojciec ma odłożyć sprzęt na miejsce.
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by anulaaa33 Sro 24 Lut 2010, 23:55

a ja Wam chyba nie opowiadałam jak sie poznaliśmy z moim i jechał na pierwsze święta do nas i przed stwierdził że sie troche przytnie i w połowie mu maszynka siadła i pojechał w kwietniu w te upały do auchana a ile ponoć siary sie najadł bo patrzeli na niego w tej czapce jak ..... a co miał bidok zrobić jak połowe zgoliła reszta busz O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by rossi82 Sro 24 Lut 2010, 23:57

Armelia1 napisał:O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Rossi wybacz ale nie mogę O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! tym bardziej,że mi się przydarzyło kiedyś coś podobnego tzn.pojechałam do mojego faceta do pracy do Żalna-był tam ratownikiem na kolonii czy obozie-nie ważne
Był tam też kucharz,który poprosił mnie,żebym go ogoliła tzn.jego głowę
z racji,że ja ogólnie bardzo życzliwa i pomagająca babka jestem wzięłam się za owe ścinanie włosów ale postanowiłam troszku się powygłupiać i zrobić fryzurkę a'la Armelia więc gdzie nie gdzie ogoliłam na łyso(tak miało być na całości),zrobiłam niby irokeza jakieś tam wysepki włosów potworzyłam iiiiiiiiiii...........no właśnie iiiiiiiiiii maszynka się popsuła O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Lałam jak głupia zresztą wszyscy byli posikani oprócz samego zainteresowanego a tym bardziej,że na następny dzień miał przyjechać pierwszy turnus dzieciaków i kierownik kolonii który chciał poznać cały personel Hah
Skończyło się tym że kucharz ogolił się maszynką do golenia zarostu Hah
troszkę się pozacinał ale stwierdził,że lepsze zacięcia niż moja fryzurka
Czyżby mnie obraził Nie rozumiem Nie rozumiem O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!

Hhehe nie źle LOL Baba rządzi!
Musiał gościu niesamowicie wyglądać. Pewnie do teraz wspomina wakacje heheheh Zapraszam na ciacho!
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by aniaffff Sro 24 Lut 2010, 23:57

No to problem. Trzeba czekac na sen niedzwiedzia i obciąc resztę. Głośno chodzi maszynka?
Jest jeszcze inna metoda, choc raczej drastyczna - trzymac na siłę ale raczej nie polecam.
Rossi mam! wmów wszystkim że to najnowszy krzyk mody, zobaczysz wszystkie dzieciaki z ulicy beda tak nie długo chodzic. O nie mogę!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 41
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by rossi82 Sro 24 Lut 2010, 23:58

Hihi Aniaffff u mnie w okolicy prawie same dziewczynki mieszkają Ale bajeer!
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by aniaffff Czw 25 Lut 2010, 00:00

A kto powiedział że to fryzura tylko dla chłopców? O nie mogę!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 41
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Armelia1 Czw 25 Lut 2010, 00:01

Rossi dzięki za ciacho Tobie też się należy bez wątpienia więc proszę bardzo
a co do tego kolesia to nawet mam gdzieś fotkę tylko poszukać bym musiała bo to było jakieś 12 lat temu i pewnie gdzieś na samym spodzie szuflady leży Hah
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by anulaaa33 Czw 25 Lut 2010, 00:01

rossi82 napisał:Hihi Aniaffff u mnie w okolicy prawie same dziewczynki mieszkają Ale bajeer!


wiedział piernik gdzie mu bedzie najlepiej O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by rossi82 Czw 25 Lut 2010, 00:05

anulaaa33 napisał:
rossi82 napisał:Hihi Aniaffff u mnie w okolicy prawie same dziewczynki mieszkają Ale bajeer!


wiedział piernik gdzie mu bedzie najlepiej O nie mogę!

Młody na razie interesuje się dziewczynkami o tyle że próbuje karmić sąsiadkę. Młodsza jest o trzy miesiące, wolniejsza, nie zawsze zdąży zwiać jak Piernik chce ją na chama karmić chrupkami. Teraz jak go zobaczy z jego nowym afro może będzie miała większego powera do ucieczki Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Armelia1 Czw 25 Lut 2010, 00:06

aniaffff napisał:A kto powiedział że to fryzura tylko dla chłopców? O nie mogę!

Brawo! dla aniafff
Pamiętaj Rossi siła perswazji O tak! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!


Ostatnio zmieniony przez Armelia1 dnia Czw 25 Lut 2010, 18:21, w całości zmieniany 1 raz
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Mama i corcia Czw 25 Lut 2010, 12:22

anulaaa33 napisał:Aniaffff w kąpieli maszynką O nie mogę! juz chce widziec te dodatkowe atrakcje w łazience i pokaz sztucznych ogni gratis O nie mogę!


Przepraszam bo nie powinnam ale usikalam sie ze smiechu O nie mogę!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Lenka12_12 Czw 25 Lut 2010, 21:53

aniaffff napisał:A kto powiedział że to fryzura tylko dla chłopców? O nie mogę!
pamietacie julke która użyła nożyczek dla dzieci!pewnie piernik podłapał od niej!A nie mówiłam!Rosii napewno sie uda cos zdziałać!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Izula85 Czw 25 Lut 2010, 23:06

aniaffff napisał:Rossi mój tez miał taka faze na maszynke. bał się jakbym mu chciała uszy nią poodcinac. Próbowałam kilka sposobów i wypalił tylko ten: dałam mu maszynke do ręki, nie właczoną. Pokazałam wszystkie końcówki i koniecznie pedzelek do czyszczenia, pozwoliłam mu sie ostrzyc na sucho a potem mówie to daj teraz mamusia. Zadziało! Odjazdowej fryzury nie da sobie zrobic bo czas w jakim siedzi spokojnie to najwyżej 3 minuty , potem juz sie nudzi. Teraz robimy obcinanie rodzinne, najpierw Młody obcina tatusia a potem my jego. Maja nawet we dwóch pomysł na fryzure dla mnie dlatego zawsze musze byc czujna O nie mogę!
Jesli to nie pomoże to Piernik może dałby sobie obciąc włoski przy bajce albo w kapieli?
moze chciałas -zarcik !wiecie co.ja mam młodszego brata o 10 lat i jakies 12 lat temu on miał 3latka własnie zabawiłam sie we fryzjerke i tak manipulowałam tymi nozyczkami bawiac sie we fryzjerke ,on sie smiał, az w koncu po szyji kap kap zaczeła kapac krew , on w płacz i co sie okazało,ze mu troche uszko obciełam Proszę! wiec na kolana zeby juz nie płakał ,ze cos mu kupie, zeby nie mowił rodzicom oj było wtedy nerwów. Proszę! .Już nigdy nie pozwolił mi wymachiwac rekami z nozyczkami koło jego głowy ,a teraz to sie z tego smiejemy
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by aniaffff Czw 25 Lut 2010, 23:24

Izula Ty sadystko O nie mogę!
Jeśli chodzi o tą kapiel to ja tego nigdy nie stosowałam ale mnóstwo moich znajomych mówi że tak robia. W tym jeden tatus któremu do wanny wpadła suszarka O nie mogę!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 41
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Izula85 Czw 25 Lut 2010, 23:38

aniaffff napisał:Izula Ty sadystko O nie mogę!
Jeśli chodzi o tą kapiel to ja tego nigdy nie stosowałam ale mnóstwo moich znajomych mówi że tak robia. W tym jeden tatus któremu do wanny wpadła suszarka O nie mogę!
hehe dobrze ze mi przeszło hobbyyale ten tatu z ta suszarką w wannie to juz hard core:))
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by rossi82 Pon 01 Mar 2010, 20:39

Obcięłam dzisiaj do końca mojego Pierniczka LOLLOLLOL
Trochę to zajęło, ale jaki efekt.... mmmm Hah
Wczoraj byliśmy u lekarza, było mi niesamowicie głupio bo młody wyglądał jak szogun (hmm, nie wiem jak to się pisze) Miał pasek długich włosów począwszy od czubka głowy aż do tyłu. Doktor nas wyśmiał Hah
W efekcie pozwoliłam mu dzisiaj zniszczyć pół kilo cukru który przesypywał podczas obcinania. Ale dopięłam swego LOL
Opitoliłam na pół centymetra z nadzieją że do czasu kiedy kudły odrosną Piernik będzie inaczej podchodził już do strzyżenia Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Armelia1 Wto 02 Mar 2010, 17:21

rossi dobra metoda Ale bajeer!
mam nadzieję,że moja Nadula nie będzie robiła mi takich akcji przy strzyżeniu Proszę! przy dziewczynce Twoja metoda raczej się nie sprawdzi Pomysły Hah
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by anulaaa33 Wto 02 Mar 2010, 21:12

Moja Amelka nawet włosy sobie dawała wystopniować aż tu nagle w ubiegłym tyg nawet grzywki nie dąła obciąć obcięła fryzjerka ale z wielkimi mękami za to dziś obcięłyśmy i wystopniowałyśmy włoski małej damie i wygląda cudaśnie LOL Na różowo

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by mama33 Wto 02 Mar 2010, 21:17

A ja Pawełkowi obcinam włoski nożyczkami i za każdym razem w moim wykonaniu dosyć długo to trwa ale synuś znosi to bardzo dzielnie LOL
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Lenka12_12 Wto 02 Mar 2010, 21:29

Rossi jestes wielka! LOL LOL LOL
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by MAjax Wto 02 Mar 2010, 22:00

rossi82 napisał:
Wczoraj byliśmy u lekarza, było mi niesamowicie głupio bo młody wyglądał jak szogun (hmm, nie wiem jak to się pisze)

SHOGUN O nie mogę!
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by rossi82 Wto 02 Mar 2010, 23:41

MAjax napisał:
rossi82 napisał:
Wczoraj byliśmy u lekarza, było mi niesamowicie głupio bo młody wyglądał jak szogun (hmm, nie wiem jak to się pisze)

SHOGUN O nie mogę!
Uściski Pokłony! Zakręcony
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Triss Pon 08 Mar 2010, 23:59

wlosy odrastaja

cale szczescie:P:P
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Baby... co ja narobiłam :O :((( Empty Re: Baby... co ja narobiłam :O :(((

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach