Sierpień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by anulaaa33 on Pon 04 Sty 2010, 10:18

Dzień doberek kto idzie to idzie O nie mogę! ja sobie w domu moge posiedziec aby ktoś musiał iść do pracy za mnie O nie mogę!
Kawkę mam! stawiam a do kawki po delicji Moje cukierki! ale mało już mi zostało O nie mogę!

Ja dziś z Amelką do lekarza bo cosik mi ją obsypało chyba uczulona na cytrusy jest i znowu dzionek zleci ...
Jeszcze się zastanawiam czy nie wziąć dziewczynek bo troszke mi zaczynają brzydko kaszleć od wczoraj Nie rozumiem cholerna pogoda Apsik!

anulaaa33

Potrafię : śmiać się :D
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133

Powrót do góry Go down

Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by gonialbn on Pon 04 Sty 2010, 12:50

zaraz śniadanko i kawa,a później w drogę na ćwiczenia jedziemy,a praca zbliża się wielkimi krokami, już pod koniec stycznia wracam do pracy
gonialbn

Potrafię : stanąć na głowie
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16

Powrót do góry Go down

Pisanie by aniaffff on Pon 04 Sty 2010, 12:54

Do tej pory to chyba nie ma już tych delicji. No cóz zjem czekoladke, ktoś chce?
U mnie zimno brrrr..
aniaffff

Potrafię : niezle sprzatać
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145

Powrót do góry Go down

Pisanie by anulaaa33 on Pon 04 Sty 2010, 13:04

Ja od dziś zaczęłam robić brzuszki tylko nie wiem czemu zrobiłam ich troche od rana i teraz mi tak słabo że chyba zaraz pitne Co? i jak tu ćwiczyć..... Nie rozumiem

anulaaa33

Powrót do góry Go down

Pisanie by Izula85 on Pon 04 Sty 2010, 14:30

dzien dobry mi dzis długi dzien sie zapowiada bo wstałam o 7 byłam na badaniu krew i mocz i oczywiscie nie bede sie chwalic ze stało przede mna 6 osób babc i dziadków i wszyscy udawali ze nie widza ze jestem w ciazy a nawet przyleciał zdyszany facet i mowi do mnie patrzac wczesniej na brzuch ale ja stałem przed pania z taka zloscia jakbym mu cos zrobiła a ja mowie prosze i wskazałam reka zeby stanał przede mna myslalam ze powie o nie zauwazyłem ze pani w ciazy prosze juz tak stac e nieeeeeeeeie skadze .wiec mowie do meza nic dziwnego ze mlodziez nie szanuje starszych bo starsi nie szanuja młodych a juz zaciazona dla starych to pewnie puszczalska chciała to ma nie wiem czy czytalyscie kiedys byl na onecie wlasnie artykuł jacy sa staruszkowuie... olaboga i pomyslec ze ja pracuje z geriatria i jestem w dupe uprzejma a oni nawet nie pofatyguja sie zeby puscic ciezarówke w 8 miechu i w dodatku zakatarzona na maxa achhhhhh tragedia Anty a niech popierdlaja na zakupy przeciez sa na emeryturach i im sie spieszy Zły śmiech Co mi zrobisz? Po pysku
Izula85

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48

Powrót do góry Go down

Pisanie by aniaffff on Pon 04 Sty 2010, 15:46

anulaaa33 napisał:Ja od dziś zaczęłam robić brzuszki tylko nie wiem czemu zrobiłam ich troche od rana i teraz mi tak słabo że chyba zaraz pitne Co? i jak tu ćwiczyć..... Nie rozumiem

Zjedz kawałek czekolady, dodaje sił O nie mogę!
aniaffff

Powrót do góry Go down

Pisanie by sylwia on Pon 04 Sty 2010, 16:55

Izula85 napisał:dzien dobry mi dzis długi dzien sie zapowiada bo wstałam o 7 byłam na badaniu krew i mocz i oczywiscie nie bede sie chwalic ze stało przede mna 6 osób babc i dziadków i wszyscy udawali ze nie widza ze jestem w ciazy a nawet przyleciał zdyszany facet i mowi do mnie patrzac wczesniej na brzuch ale ja stałem przed pania z taka zloscia jakbym mu cos zrobiła a ja mowie prosze i wskazałam reka zeby stanał przede mna myslalam ze powie o nie zauwazyłem ze pani w ciazy prosze juz tak stac e nieeeeeeeeie skadze .wiec mowie do meza nic dziwnego ze mlodziez nie szanuje starszych bo starsi nie szanuja młodych a juz zaciazona dla starych to pewnie puszczalska chciała to ma nie wiem czy czytalyscie kiedys byl na onecie wlasnie artykuł jacy sa staruszkowuie... olaboga i pomyslec ze ja pracuje z geriatria i jestem w dupe uprzejma a oni nawet nie pofatyguja sie zeby puscic ciezarówke w 8 miechu i w dodatku zakatarzona na maxa achhhhhh tragedia Anty a niech popierdlaja na zakupy przeciez sa na emeryturach i im sie spieszy Zły śmiech Co mi zrobisz? Po pysku

oj wiem doskonale co czujesz ja jak byłam w 9 miesiacu i jechalam autobusem do szpitala na jakies badanie to starsza pani poprosila mnie zebym ustapila jej miejsce ja oczywiscie ustapilam ale zaraz ktos mi ustapil a babsko mialo gadane przez cala podrusz jak ona mogla prosic ciezarna o ustapienie miejsca i powiem Ci kochana ze jak stałam w aptece w kolejce to oczywiscie nikt nie widzial ze jestem w ciazy i musialam stac
sylwia

Potrafię : duzo
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44

Powrót do góry Go down

Pisanie by Armelia1 on Pon 04 Sty 2010, 18:00

Proszę! latte Proszę! ja do pracy od maja albo września to zależy czy będę miała z kim zostawić moją gwiazdeczkę
Izula współczuję sytuacji nie raz widziałam takie w moim przypadku to akurat Ci najstarsi ustępowali mi miejsca w busie itd.ja to się mogę poskarżyć na tych w średnim wieku i młodzież-znieczulica i chamstwo Bo wałkiem dostanies
ale jeśli chodzi o te toboły co ze sobą taszczą babcie to jest fakt tak to niby narzekają,że schorowane,że słabe,że takie małe emeryturki itp.ale jak tylko jest czwartek u nas to dzień wielkiego targu to z takimi torbami biegną do tramwaju,że ja bym nie dała rady ich udzwignąć a już nie mówie o biegu przełajowym z tymi zakupami Hah
Armelia1

Potrafię : dobrze gotować
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lenka12_12 on Pon 04 Sty 2010, 18:18

znowu sama i znowu nic nie robie !a co tam dam rade!a co do ustepowania miejsca to jak chca przysrac ze cos zle robisz nie wiem np nie pij coca-coli bo jest pani w ciązy to widza wszyscy ale jak ustapic miejsca to gdzie tam jeszcze cie popchna zebys sie poturlała daleko w kat bo przeciez ty masz czas nie ważne ze ci nie wygodnie stac lub nawet siedziec!
Lenka12_12

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47

Powrót do góry Go down

Pisanie by aniaffff on Pon 04 Sty 2010, 18:48

Raz sprzedawczyni w sklepie pomagała mi nosic zakupy do samochodu, który stał tuz przed. Mimo że mówiłam że sobie poradze, najwyżej dwa razy obróce to i tak mi pomogła. Byłam wtedy w jakims 6 miesiacu.
aniaffff

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lenka12_12 on Pon 04 Sty 2010, 19:36

a ja nosiłam trzy razy do samochodu co stał zaraz pod drzwiami a ochroniarz w biedronce nawet drzwi nie otworzył było to przed swietami!a widzieli brzuszek czyli to nie nadwaga lub opuchlizna głodowa
Lenka12_12

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47

Powrót do góry Go down

Pisanie by anulaaa33 on Pon 04 Sty 2010, 21:13

Armelia1 napisał:Proszę! latte Proszę! ja do pracy od maja albo września to zależy czy będę miała z kim zostawić moją gwiazdeczkę
Izula współczuję sytuacji nie raz widziałam takie w moim przypadku to akurat Ci najstarsi ustępowali mi miejsca w busie itd.ja to się mogę poskarżyć na tych w średnim wieku i młodzież-znieczulica i chamstwo Bo wałkiem dostanies
ale jeśli chodzi o te toboły co ze sobą taszczą babcie to jest fakt tak to niby narzekają,że schorowane,że słabe,że takie małe emeryturki itp.ale jak tylko jest czwartek u nas to dzień wielkiego targu to z takimi torbami biegną do tramwaju,że ja bym nie dała rady ich udzwignąć a już nie mówie o biegu przełajowym z tymi zakupami Hah

Bo to lata praktyki O nie mogę!

anulaaa33

Powrót do góry Go down

Pisanie by anulaaa33 on Pon 04 Sty 2010, 21:14

aniaffff napisał:
anulaaa33 napisał:Ja od dziś zaczęłam robić brzuszki tylko nie wiem czemu zrobiłam ich troche od rana i teraz mi tak słabo że chyba zaraz pitne Co? i jak tu ćwiczyć..... Nie rozumiem

Zjedz kawałek czekolady, dodaje sił O nie mogę!

Juz tak kumpeli pisałam ze to jedyny sposób O nie mogę! kosteczka i dalej O nie mogę!

anulaaa33

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry

- Similar topics