Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

+3
aniaffff
gonialbn
anulaaa33
7 posters

Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by anulaaa33 Pon 04 Sty 2010, 10:18

Dzień doberek kto idzie to idzie O nie mogę! ja sobie w domu moge posiedziec aby ktoś musiał iść do pracy za mnie O nie mogę!
Kawkę mam! stawiam a do kawki po delicji Moje cukierki! ale mało już mi zostało O nie mogę!

Ja dziś z Amelką do lekarza bo cosik mi ją obsypało chyba uczulona na cytrusy jest i znowu dzionek zleci ...
Jeszcze się zastanawiam czy nie wziąć dziewczynek bo troszke mi zaczynają brzydko kaszleć od wczoraj Nie rozumiem cholerna pogoda Apsik!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by gonialbn Pon 04 Sty 2010, 12:50

zaraz śniadanko i kawa,a później w drogę na ćwiczenia jedziemy,a praca zbliża się wielkimi krokami, już pod koniec stycznia wracam do pracy
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by aniaffff Pon 04 Sty 2010, 12:54

Do tej pory to chyba nie ma już tych delicji. No cóz zjem czekoladke, ktoś chce?
U mnie zimno brrrr..
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by anulaaa33 Pon 04 Sty 2010, 13:04

Ja od dziś zaczęłam robić brzuszki tylko nie wiem czemu zrobiłam ich troche od rana i teraz mi tak słabo że chyba zaraz pitne Co? i jak tu ćwiczyć..... Nie rozumiem

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by Izula85 Pon 04 Sty 2010, 14:30

dzien dobry mi dzis długi dzien sie zapowiada bo wstałam o 7 byłam na badaniu krew i mocz i oczywiscie nie bede sie chwalic ze stało przede mna 6 osób babc i dziadków i wszyscy udawali ze nie widza ze jestem w ciazy a nawet przyleciał zdyszany facet i mowi do mnie patrzac wczesniej na brzuch ale ja stałem przed pania z taka zloscia jakbym mu cos zrobiła a ja mowie prosze i wskazałam reka zeby stanał przede mna myslalam ze powie o nie zauwazyłem ze pani w ciazy prosze juz tak stac e nieeeeeeeeie skadze .wiec mowie do meza nic dziwnego ze mlodziez nie szanuje starszych bo starsi nie szanuja młodych a juz zaciazona dla starych to pewnie puszczalska chciała to ma nie wiem czy czytalyscie kiedys byl na onecie wlasnie artykuł jacy sa staruszkowuie... olaboga i pomyslec ze ja pracuje z geriatria i jestem w dupe uprzejma a oni nawet nie pofatyguja sie zeby puscic ciezarówke w 8 miechu i w dodatku zakatarzona na maxa achhhhhh tragedia Anty a niech popierdlaja na zakupy przeciez sa na emeryturach i im sie spieszy Zły śmiech Co mi zrobisz? Po pysku
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by aniaffff Pon 04 Sty 2010, 15:46

anulaaa33 napisał:Ja od dziś zaczęłam robić brzuszki tylko nie wiem czemu zrobiłam ich troche od rana i teraz mi tak słabo że chyba zaraz pitne Co? i jak tu ćwiczyć..... Nie rozumiem

Zjedz kawałek czekolady, dodaje sił O nie mogę!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by sylwia Pon 04 Sty 2010, 16:55

Izula85 napisał:dzien dobry mi dzis długi dzien sie zapowiada bo wstałam o 7 byłam na badaniu krew i mocz i oczywiscie nie bede sie chwalic ze stało przede mna 6 osób babc i dziadków i wszyscy udawali ze nie widza ze jestem w ciazy a nawet przyleciał zdyszany facet i mowi do mnie patrzac wczesniej na brzuch ale ja stałem przed pania z taka zloscia jakbym mu cos zrobiła a ja mowie prosze i wskazałam reka zeby stanał przede mna myslalam ze powie o nie zauwazyłem ze pani w ciazy prosze juz tak stac e nieeeeeeeeie skadze .wiec mowie do meza nic dziwnego ze mlodziez nie szanuje starszych bo starsi nie szanuja młodych a juz zaciazona dla starych to pewnie puszczalska chciała to ma nie wiem czy czytalyscie kiedys byl na onecie wlasnie artykuł jacy sa staruszkowuie... olaboga i pomyslec ze ja pracuje z geriatria i jestem w dupe uprzejma a oni nawet nie pofatyguja sie zeby puscic ciezarówke w 8 miechu i w dodatku zakatarzona na maxa achhhhhh tragedia Anty a niech popierdlaja na zakupy przeciez sa na emeryturach i im sie spieszy Zły śmiech Co mi zrobisz? Po pysku

oj wiem doskonale co czujesz ja jak byłam w 9 miesiacu i jechalam autobusem do szpitala na jakies badanie to starsza pani poprosila mnie zebym ustapila jej miejsce ja oczywiscie ustapilam ale zaraz ktos mi ustapil a babsko mialo gadane przez cala podrusz jak ona mogla prosic ciezarna o ustapienie miejsca i powiem Ci kochana ze jak stałam w aptece w kolejce to oczywiscie nikt nie widzial ze jestem w ciazy i musialam stac
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by Armelia1 Pon 04 Sty 2010, 18:00

Proszę! latte Proszę! ja do pracy od maja albo września to zależy czy będę miała z kim zostawić moją gwiazdeczkę
Izula współczuję sytuacji nie raz widziałam takie w moim przypadku to akurat Ci najstarsi ustępowali mi miejsca w busie itd.ja to się mogę poskarżyć na tych w średnim wieku i młodzież-znieczulica i chamstwo Bo wałkiem dostanies
ale jeśli chodzi o te toboły co ze sobą taszczą babcie to jest fakt tak to niby narzekają,że schorowane,że słabe,że takie małe emeryturki itp.ale jak tylko jest czwartek u nas to dzień wielkiego targu to z takimi torbami biegną do tramwaju,że ja bym nie dała rady ich udzwignąć a już nie mówie o biegu przełajowym z tymi zakupami Hah
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by Lenka12_12 Pon 04 Sty 2010, 18:18

znowu sama i znowu nic nie robie !a co tam dam rade!a co do ustepowania miejsca to jak chca przysrac ze cos zle robisz nie wiem np nie pij coca-coli bo jest pani w ciązy to widza wszyscy ale jak ustapic miejsca to gdzie tam jeszcze cie popchna zebys sie poturlała daleko w kat bo przeciez ty masz czas nie ważne ze ci nie wygodnie stac lub nawet siedziec!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by aniaffff Pon 04 Sty 2010, 18:48

Raz sprzedawczyni w sklepie pomagała mi nosic zakupy do samochodu, który stał tuz przed. Mimo że mówiłam że sobie poradze, najwyżej dwa razy obróce to i tak mi pomogła. Byłam wtedy w jakims 6 miesiacu.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by Lenka12_12 Pon 04 Sty 2010, 19:36

a ja nosiłam trzy razy do samochodu co stał zaraz pod drzwiami a ochroniarz w biedronce nawet drzwi nie otworzył było to przed swietami!a widzieli brzuszek czyli to nie nadwaga lub opuchlizna głodowa
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by anulaaa33 Pon 04 Sty 2010, 21:13

Armelia1 napisał:Proszę! latte Proszę! ja do pracy od maja albo września to zależy czy będę miała z kim zostawić moją gwiazdeczkę
Izula współczuję sytuacji nie raz widziałam takie w moim przypadku to akurat Ci najstarsi ustępowali mi miejsca w busie itd.ja to się mogę poskarżyć na tych w średnim wieku i młodzież-znieczulica i chamstwo Bo wałkiem dostanies
ale jeśli chodzi o te toboły co ze sobą taszczą babcie to jest fakt tak to niby narzekają,że schorowane,że słabe,że takie małe emeryturki itp.ale jak tylko jest czwartek u nas to dzień wielkiego targu to z takimi torbami biegną do tramwaju,że ja bym nie dała rady ich udzwignąć a już nie mówie o biegu przełajowym z tymi zakupami Hah


Bo to lata praktyki O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by anulaaa33 Pon 04 Sty 2010, 21:14

aniaffff napisał:
anulaaa33 napisał:Ja od dziś zaczęłam robić brzuszki tylko nie wiem czemu zrobiłam ich troche od rana i teraz mi tak słabo że chyba zaraz pitne Co? i jak tu ćwiczyć..... Nie rozumiem

Zjedz kawałek czekolady, dodaje sił O nie mogę!

Juz tak kumpeli pisałam ze to jedyny sposób O nie mogę! kosteczka i dalej O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości Empty Re: Rodacy do pracy-nowy roczek nowe możliwości

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach