Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

+13
kika4333
Cleo
Marzena
aniaffff
Armelia1
MamaM
Lenka12_12
gonialbn
Mama i corcia
dagolis
Caroline
anulaaa33
ewa2
17 posters

Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by ewa2 Nie 25 Paź 2009, 10:43

Więc jak w temacie ...
Myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Ja już mam listę prezentów więc jak się coś przy okazji zakupów trafi to kupię LOL Inne rzeczy stopniowo kupuję ,napoje ,to co można zamroźić ,itp .Na ostatnie dni zostawiam tylko zakupy wędlinki i pieczywa .
Porzątki też zaczynam pod koniec listopada .

Mając 3 łobuziaków :)trzeba było się trochę zorganizować ,robię tak już od 2 lat i powiem wam że do Świąt spokojnie się ze wszystkim wyrobię no i jak po sklepach są największe kolejki to ja już mam spokuj z zakupami i nie tracę wtedy czasu .No i prezenty można spokojnie wybrać , tylko puźniej mam problem z ich schowaniem bo szkraby zawzięcie szukają w domu LOL


A jak jest u Was ?

ewa2
 
 

Potrafię : zrobić dużo jak mi się chce ;)
Wiek : 42
Jestem z: : Tarnowa
Dzieci : 3 synów

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 118


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by anulaaa33 Nie 25 Paź 2009, 11:08

Ja też już myśle a szczególnie Amelka od miesiąca się już pyta kiedy mikołaj przyjdzie.... Mikołaj
Dla mnie będą to najcudowniejsze Święta bo w piąteczke z dziećmi tym razem...Jedziemy jak zwykle do mojego rodzinnego domku gdzie będziemy się zajadać jak świnki,my z mamą zawsze tyle pyszności narobimy....a potem wszystko trzeba jeść na siłe i dupa rośnie Choinka
Już się nie umie doczekać...kiedy choineczke ubierzemy ahhhhh Choinka

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Caroline Nie 25 Paź 2009, 11:22

Ja mysle jak najbardziej. Jak tu nie myslec jak w sklepach juz wszystkie swiateczne produkty na srodku wystawiaja. Jeszcze tylko choinek i dekoracji brakuje.

My najprawdopodobniej pojedziemy do PL i to by bylo super gdyby sie udalo. Na przeszkodzie moze stanac tylko zla pogoda lub (tfu tfu) choroba.
Kupuje wiec juz powoli prezenty dla wyszystkich, bo wiadomo ze pozniej w grudniu wydatkow bedzie co nie miara.
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by dagolis Nie 25 Paź 2009, 11:44

uwielbiam Boże Narodzenie. ten nastrój jest niesamowity.
U nas w rodzince ostatnio się przyjęło że kupujemy prezenty tylko dla dzieci a dla pozostałych członków rodziny Mikołaj przynosi tylko coś słodkiego.
w tym roku pewnie znowu będziemy na dwóch wigiliach. pierwsza będzie u teściowej o wcześniejszej porze a druga pewnie u moich rodziców wieczorkiem.
i co by tu smacznego przygotować????? trzeba szybko myśleć.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Mama i corcia Nie 25 Paź 2009, 12:54

A my w tym roku na swieta siedzimy w domku z czego bardzo sie ciesze.
Zawsze jezdzimy do Polski a tam to nie swieta tylko istne szalenstwo i bieganie z domu do domu bo i tesciowa i moi rodzice.
Wigilijnej kolacji tez spokojnie nigdy nie da sie zjesc bo juz trzeba myslec ze trzeba sie zbierac do drugiego domu.Telefony dzwonia,wszyscy pytaja za ile bedziemy i ciagly stres tylko mamy.
A teraz wreszcie bedziemy w swoim mieszkanku,i wreszcie ubierzemy choinke LOL bo nigdy nie ubieralismy bo jak jezdzimy na swieta do PL to prawie na miesiac.
Oczywiscie powiedzielismy wszystkim ze jak najbardziej zapraszamy do nas wiec moze ktos przyjedzie Żartowniś
Jesli chodzi o zakupy ktore mozna zrobic wczesniej to jak najbardziej myslimy ale dopiero tak od polowy listopada.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by gonialbn Nie 25 Paź 2009, 13:17

Ja zawsze święta w Ire spędzam,zwykle zapraszamy rodzinkę,ale w tym roku sami,z czego się bardzo cieszę.O prezentach zaczynam myśleć ale na spokojnie.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Lenka12_12 Nie 25 Paź 2009, 16:01

Ja co rok zawsze jechałam do mamusi jednak za nim dowiedziałam sie ze bede mama mój tatuś powiedział ze te swieta bozego narodzenia spedzimy u mnie na pomorzu a teraz to tym bardziej z brzuchem po nos nie usmiechałoby mi sie podrózowac wole zostac na miejscu!niech inni sie fatyguja podróża!A choinke to nawet jak wyjeżdzałam to i tak ubierałam w domku bo to tak cudownie miec ja nawet jak sie wróci żeby szybko nie zapomnieć o swietach!Co do zakópów to zawsze obiecuje sobie że bede na taty ,wczesniej bo poźniej ciężko z kasa wyrobić i te kolejki ale nigdy mi to nie wychodzi!Jestem mało zorganizowana!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by MamaM Nie 25 Paź 2009, 16:09

tak. mam zamówione bilety do teatru na przedstawienie, po nim jest rozdanie prezentów. Prezent wprawdzie nie kupiony jeszcze, ale wystarczy wejść na allegro. W tym roku Niunia chce lalkę Agatkę.
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Armelia1 Nie 25 Paź 2009, 22:40

u nas też bieganina będzie i na kolacji będziemy u mojej mamy a pózniej na jakieś ciacho i z życzeniami do teściów-to jest moja wersja chłopa pewnie będzie odwrotna jeszcze nie poruszaliśmy tego tematu tak,żeby coś a 100% ustalić Hah mam nadzieję,że zostanie przy moim Baba rządzi! bo jak nie Wściekły heh LOL
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Armelia1 Nie 25 Paź 2009, 22:46

a w Mikołajki to będziemy imprezowali na 80tych urodzinkach babci mojego chłopa ale prezent dla małej musi być LOL tylko nie mam pojęcia co jej kupić totalny brak Pomysły Co? A co Wy kupowałyście albo będziecie kupowały swoim rocznym pociechom ?? Pomocy! Proszę!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Caroline Nie 25 Paź 2009, 23:27

Armelia1 napisał:a w Mikołajki to będziemy imprezowali na 80tych urodzinkach babci mojego chłopa ale prezent dla małej musi być LOL tylko nie mam pojęcia co jej kupić totalny brak Pomysły Co? A co Wy kupowałyście albo będziecie kupowały swoim rocznym pociechom ?? Pomocy! Proszę!

U nas jusz wszyscy czekaja na "listy do Mikolaja" no i pytaja co dzieciom w tym roku.
Ja oczywiscie tlumacze: wszystko maja, nic nie potrzeba, juz miejsca nie mamy. Symbolicznie niech cos kupia i tez sie dzieci moje beda cieszyc. One sa takie ze z byle pisaczka czy ukladanki maja radoche.
No ale babcia... cos porzadnego chce kupic i koniec. Powiedzialam ze dla Malgoni (15m) rowerek juz taki na wiosne, tgrzykolowy z obudowa zeby nie wypadala, bo po Jessi mamy zepsuty juz (zuzyl sie). Jak babcia chce to niech kupuje ;)
A dla Jessi (3,5 roku) to ona sama list bedzie pisac, ma kilka pomyslow. Chce dostac farby do malowania na buzi i hulajnoge. W zeszlym roku dostala pianinko z mikrofonem i to jest do tej pory jedna z najbardziej ulubionych zabawek moich obu coreczek :#)
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by aniaffff Nie 25 Paź 2009, 23:52

Już się nie mogę doczekać Świąt, uwielbiam Boże Narodzenie bo to takie radosne chwile. O prezentach już powoli myślę i zaczynam odkładać kasę a kupować pewnie będziemy wszystkie na raz przy okazji większych zakupów. U mnie oprócz dzieci kupujemy sobie prezenty z moimi rodzicami oraz z siostrą i jej rodziną.
Wigilia u nas a w Święta do rodziców.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by ewa2 Pon 26 Paź 2009, 00:07

jak się odrazu Świątecznie zrobiło .....
Choinka Choinka Choinka

ewa2
 
 

Potrafię : zrobić dużo jak mi się chce ;)
Wiek : 42
Jestem z: : Tarnowa
Dzieci : 3 synów

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 118


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Marzena Pon 26 Paź 2009, 22:09

Ja też kocham święta i powiem wam że o prezentach (jak nigdy) już dużo wcześniej myślałam i dlatego dla wszystkich dzieciaczków mam już kupione LOL)
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by anulaaa33 Pon 26 Paź 2009, 22:26

Ja dziś byłam na zakupach weszłam w Auchanie na zabawki i oczy mi się szkliły ze szczęścia ile ja już rzeczy upatrzyłam Żartowniś
Ja tylko się uporamy z tą operacją to od razu jade i pół działu z zabawkami wykupie....
Jak ja lubie sprawiać dzieciom radość LOL Zbiorowe wtulenie Kibic Radość Zakręcony

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by MamaM Pon 26 Paź 2009, 23:46

Wyrwałam się dzisiaj z mojej wsi i do miasta. I wiecie co chyba coś lekko mi się zaspało! W OBI już święta i to Bożęgo Narodzenia!!! A ja cholerka na Wszystkich Świętych się szykuję!!! U nas na wsi to jednak czas wolniej płynie.
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by aniaffff Pon 26 Paź 2009, 23:52

Bo w marketach to zawsze są dekoracje świateczne na Mikołajki. Uwielbiam chodzić po sklepach i patrzeć na te wielkie choinki, światełka...
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by MamaM Pon 26 Paź 2009, 23:54

A mnie tak szczerze mówiąc to trochę komercja dobija.
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by aniaffff Pon 26 Paź 2009, 23:55

Mi wtedy a szczególnie dokąd jest Młody aż sie buzia śmieje na takie widoki.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by MamaM Wto 27 Paź 2009, 00:01

Święta są ok. Zwłascza ze względu na swoją atmosferę i wszystko to co lubimy. W tym okresie jednak sklepy (oprócz spożywczych, w których po prostu muszę bywać) to teren zakazany dla mnie. NIE ZNOSZĘ!!! Prezenty czy ozdoby świąteczne kupuję właśnie w okolicy października/listopada (och ten cudny internet!!!).
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Mama i corcia Wto 27 Paź 2009, 01:01

Ja tez uwielbiam wedrowac po sklepach w czasie swiat,sa tak pieknie ubrane.
Teraz juz oczywiscie w kazdym jest juz towar zwiazany ze swietami ale wystroju jeszcze nie ma ale juz niedlugo bo tu tak zazwyczaj jak tylko hallowen mija to zaczynaja robic wystroj swiateczny. Choinka LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Cleo Sro 28 Paź 2009, 11:30

ojej ja też kocham święta Czekoladki! Mniam! jak wszystko jest tak ładnie przystrojone, wszędzie kolorowo i pełno lampek, cudownie, uwielbiam atmosfere świąt Gwiezdna noc..

a co do prezentów to czas zacząć myśleć żeby później nie trzeba było wszystkiego na raz kupować Mikołaj tylko cooooooo to zawsze mój największy problem...
Choinka Choinka
Cleo
Cleo
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : It
Dzieci : pierwsza ciąża

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 106


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by kika4333 Pią 30 Paź 2009, 21:09

Moje dzieciaki codziennie mnie informują co by chciały otrzymać od Mikołaja. Mikołaj
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by mama33 Sob 31 Paź 2009, 02:04

Ja bardzo lubiłam święta ale teraz przez teściów mam mieszane uczucia! Zawsze przed świętami są pytania gdzie w tym roku planujecie Wigilię a gdzie pierwszy i drugi dzień Świąt ???? Tak jest co roku! A jak wychodzi nie po ich myśli to oczywiście z ich strony są fochy! Za to moja Mama jest cudowna i zawsze akceptuje wszystko to co my robimy!
W tym roku ze strony teściów też się szykuje foch bo mamy plany że na Wigilię jedziemy do mojej Mamy! Uściski
Za to mój synek już się nie może doczekać Mikołaja bo w zeszłym roku u Niego zawitał( mężuś się przebrał)i do teraz potrafi wymienić wszystkie prezenty ,które dostał od Niego!!!!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by gonialbn Sob 31 Paź 2009, 02:19

Amelka jeszcze nie wie co i jak ale my już mamy upatrzone prezenty
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by anulaaa33 Sob 31 Paź 2009, 11:32

mama33 napisał:Ja bardzo lubiłam święta ale teraz przez teściów mam mieszane uczucia! Zawsze przed świętami są pytania gdzie w tym roku planujecie Wigilię a gdzie pierwszy i drugi dzień Świąt ???? Tak jest co roku! A jak wychodzi nie po ich myśli to oczywiście z ich strony są fochy! Za to moja Mama jest cudowna i zawsze akceptuje wszystko to co my robimy!
W tym roku ze strony teściów też się szykuje foch bo mamy plany że na Wigilię jedziemy do mojej Mamy! Uściski
Za to mój synek już się nie może doczekać Mikołaja bo w zeszłym roku u Niego zawitał( mężuś się przebrał)i do teraz potrafi wymienić wszystkie prezenty ,które dostał od Niego!!!!


A my święta spędzamy już od 6 lat u moich rodziców LOL
Nie mam zamiaru się denerwować w święta i moja mama mi pomoże przy dzieciach a teściowa jak zwykle by siedziała w kuchni i czytała gazete udając że sprząta.
Po drugie teściowa tak pysznie gotuje i tak wiele różnych potraw że mój twierdzi że święta są po to żeby sobie pozwolić a nie głodować więc dlatego jeździmy do niej kiedy już wracamy i wcale nam tam nie spieszno.

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by anulaaa33 Sob 31 Paź 2009, 11:34

Także mama 33 jak najbardziej radziła bym jechać do Twojej mamy LOL
Nie powinnaś się denerwować i stresować tym bardziej po tym jaka jest ostatnio Piątka! Zresztą nie ma jak u mamy O tak! Póki możemy to trzeba korzystać O tak!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Majka Nie 01 Lis 2009, 19:34

ale po przeczytaniu swiatecznie mi sie robiło na duszy LOL

my jak co roku w domciu u siebie bo na wilekanoc jezdzimy do tesciów :)corcia o prezencie na mikołaja mowi juz od miesiaca jak nie dwoch heheheh w tym roku chce pieska Bobby z trzema gwizdkami ,w zeszłym roku dostała lale Chou chou i wozek głeboko -spacerowy z firmy Agatka (nie polecam a propo bo tani nie jest a ma wady :( ) acha młoda obecnie ma 3 latka ;) syn 9 lat jeszcze nie ustalił bo odlicza do urodzin ktore ma 12.11 hihihi

hmmm jak miala i jakies 4 miesiace (tak wypadało jakos) to dostała tanczącego kurczaka takie duzego i mała lale taka jak sie nacisnie na brzuszek to wydaje dzwieki acha i własnie rowerek ten dla najmłodszych to był wspolny prezent wszystkich i przydał sei na wiosne LOL


a czy u was tez robicie potem prezenty pod choinke ?pytam bo ja chjcialam słodkosci i malutkie prezenciki podawrowac na mikołaja a pod chioinke wieksze ale zawsze wychodzi ze tu i tu sa duze dlatego tez wczesnie kupuje i licze na promocje
a za Mikołaja to moj tata ma etat juz od 7 lat Hah
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Nieznajoma Nie 01 Lis 2009, 23:33

a ja nie lubie świąt!!!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by rumianek :) Pon 02 Lis 2009, 14:23

Nieznajoma napisał:a ja nie lubie świąt!!!

To tak jak ja Bardzo smutny Wkurza mnie ten cały zamęt, od razu wściekła się robię Wściekły i myślę tylko o tym, kiedy to się skończy Pomocy! Może jak Miśka podrośnie, to trochę mi sie odmieni Nie rozumiem
Zwykle zapisywałam się na dyżury w czasie świąt, żeby sobie oszczędzić tego wariactwa... A w tym ro ku nie zamierzam jechać do teściów, żeby w tej ich palarni truło się moje dziecko Nie! ...pewnie się obrażą Mam to gdzieś! ale nic mnie to nie obchodzi! Zdrowie mojego dziecka, a i moje dobre samopoczucie więcej dla mnie znaczą Hah
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ? Empty Re: Czy myślicie już o Świętach i Mikołaju ?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach