Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Niedziela pażdziernikowa

+5
Izula85
Armelia1
aniaffff
dagolis
anulaaa33
9 posters

Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by anulaaa33 Nie 18 Paź 2009, 09:21

Dzień dobry babeczki widzę że nikt kawusią się nie dzieli więc ja weekendowo stawiam Kawkę mam!
Od piątku jest u mnie mamusia także szalejemy z zakupami...latałyśmy całą sobote nakupiłyśmy ciuchów i wróciłyśmy z duuużo lżejszymi kontami O nie mogę!
Ale za to ile atrakcji było Radość Mogła by mamuśka z nami zamieszkać ale było by wesoło O tak!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by dagolis Nie 18 Paź 2009, 11:45

anulaaa33, dziękuję za kawusię . właśnie popijam sobie. pyszności.
ach jak ja marzę o takich zakupach porządnych bo w szafach pustkami świeci. LOL
wczoraj tylko kupiliśmy Natalce buciki zimowe bo jak już tak chłodniej jest to w adidaskach na dłuższym spacerze trochę zimno może jej być. i tak szukając jej tych butów stwierdziłam że albo jeszcze nie sezon albo nie wiem jak przyczyna że praktycznie wybór jest ograniczony i nawet w Bartku były tylko 2 pary bucików (kozaczków) dla dziewczynki. ale w końcu znaleźliśmy.
A dziś jedziemy na obiad do rodziców a potem do znajomych na kawusie LOL mgła opada wiec będzie można też pospacerować niedługo.
miłego dnia życze wszystkim. Kibic

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by aniaffff Nie 18 Paź 2009, 11:58

U nas dzień sie zaczął katarem u Młodego. Kurka wodna wczoraj był rapetm po pół godziny dwa razy na dworze a dziś z noska leci jak z kranu. Może to dlatego że nie ma jeszcze butów zimowych na co dzień.

Szykujemy sie właśnie do kościoła bo nie bylismy juz chyba... z dwa miesiące.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by Armelia1 Nie 18 Paź 2009, 12:09

dziękuję za kawcie-mniam mniam Kawkę mam!
mnie też się marzą takie zakupki bo wieje z tych szaf pustkami,że:no comment:
dagolis masz rację z tym wyborem a raczej jego brakiem Hah jakieś 3 tyg.temu kupiłam Nadusi buciki jesienne i był problem a teraz rozglądałam się za zimowymi i nic bieda taka na półkach,że szkoda gadać Bardzo smutny
Miłego dnia życzę wszystkim Wam kochane Kibic
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by Izula85 Nie 18 Paź 2009, 12:19

hej i ja sie witam popijajac kawusie zimno strasznie i nosa nie chce sie wychylac za okno,ale dziś własnie wybieram sie kupic jakies buty dla siebie na zime choc mnie wystraszyłyscie ze nic ciekawego nie ma.Wczoraj cały dzien przezlezałam bo dopdł mnie jakiś wirus zoładkowy i wiadomo bez komentarza a tyle tzeczy miałam załatwic bo maz miał wolne achhh no nic trza to jutro zrobic tyle ze sama.
aha Armelia1 Twoja córcia ma na imie Nadia ślicznie jak mój dzidziuś okaze sie dziewczynka to tak też dam na imie narazie jak ide do gina to sie zasłasnia albo kleczy pupką do monitora wiec podejrzewam ze wstydliwe jak dziewczyna:)))
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by mama33 Nie 18 Paź 2009, 12:26

A ja sobie właśnie zamierzam odpoczywać całą niedzielę wczoraj mieliśmy wizytę Teściów! Nawieźli nam rzeczy ze szmateksu i rajstopki dla Pawełka nie dość że były duże na 11-12 lat to jeszcze z kwiatuszkami po bokach! Co?
Dla mnie przywiozła kurtkę jak dla starej baby ale dla świętego spokoju przymierzyłam!W barach wielka,rękawy dużo za długie i w ogóle 3 numery za duża jak to powiedziałam to stwierdziła że przecież przytyję bo w ciąży jestem! Hah
No to stwierdziłam że oczywiście przytyję ale w brzuchu ale ramiona i ręce raczej mi się nie wydłużą!
Dla męża próbowali wepchnąć sweterek w serek zapinany na guziki ! Noszzzz się wnerwiłam bo mój mąż nie będzie chodził w jakimś sweterku dla starszych Panów! No ale oni uważają że mają dobry gust Hah
Co za ciężcy ludzie choć prosto z mostu mówiliśmy im że to nie dla nas i mamy inny gust to i tak zanim to przyjęli do wiadomości to jeszcze próbowali nam i tak to wcisnąć! No to się rozpisałam Kibic
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by dagolis Nie 18 Paź 2009, 12:35

mama33 napisał:A ja sobie właśnie zamierzam odpoczywać całą niedzielę wczoraj mieliśmy wizytę Teściów! Nawieźli nam rzeczy ze szmateksu i rajstopki dla Pawełka nie dość że były duże na 11-12 lat to jeszcze z kwiatuszkami po bokach! Co?
Dla mnie przywiozła kurtkę jak dla starej baby ale dla świętego spokoju przymierzyłam!W barach wielka,rękawy dużo za długie i w ogóle 3 numery za duża jak to powiedziałam to stwierdziła że przecież przytyję bo w ciąży jestem! Hah
No to stwierdziłam że oczywiście przytyję ale w brzuchu ale ramiona i ręce raczej mi się nie wydłużą!
Dla męża próbowali wepchnąć sweterek w serek zapinany na guziki ! Noszzzz się wnerwiłam bo mój mąż nie będzie chodził w jakimś sweterku dla starszych Panów! No ale oni uważają że mają dobry gust Hah
Co za ciężcy ludzie choć prosto z mostu mówiliśmy im że to nie dla nas i mamy inny gust to i tak zanim to przyjęli do wiadomości to jeszcze próbowali nam i tak to wcisnąć! No to się rozpisałam Kibic

mama33, Ty to naprawdę masz tych teściów upierdliwych.. zamiast przywozić Wam te rzeczy to kase lepiej by dali!
Uściski

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by gonialbn Nie 18 Paź 2009, 12:56

Witajcie,moje dziecko samo usypiało się, zasypiało bez cyca,odwracała się ode mnie,ja tylko koło niej leżałam,czyżby dorastała?
A wczoraj mieliśmy dzień wrażeń,byliśmy na dodatkowym basenie niestety była inna nauczycielka,więc moja Amelka wyła strasznie i szybciej wyszliśmy z basenu.Później pojechaliśmy na targi dziecięce,dostaliśmy trochę próbek,kupiliśmy dziecku płyty z piosenkami,w które wgrane jest imię dziecka i spotkałam położną która sprzedaje chusty i uczy je zakładać,ja chustę mam ale sama nie daję rady więc umówię się na nauki.Szkoda,że wcześniej o niej nie wiedziałam,można najpierw poprzymierzać i wybrać chustę dla siebie.A dzisiaj błogie lenistwo tylko obiad zrobię.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by anulaaa33 Nie 18 Paź 2009, 13:19

mama33 moja też nam kiedyś dawała jak jej ludzie ze wsi dali dla dzieci....ciuchy po prostu tragedia więc jej powiedziałam żeby zostawiła i dała biednym bo niestety na siebie nie oszczędzam więc na dzieciach tymbardziej nie będe od tej pory już się nie pyta czy coś chcemy...w tamtym tygodniu dała czapke dla jednej z bliźniaczek tylko szkoda że w tą czapke weszła Amelka bo taka duża ale jaka piękna to wypowiadać się nie będe O nie mogę! widać że był to dodatek do gazety a małzowi powiedziała że chciała kupic dwie sztuki ale tylko jeden komplet w SKLEPIE był O nie mogę!
Mój małż jak zwykle się nabija że na ciuchy wydałyśmy 1000zł że teściowa to chyba przez całe życie na ciuchy tyle nie wydała bo cały czas ze wsi coś dostaje O nie mogę! i tak łazi w takich ciuchach jak Rumunka Bez komentarza!
Na cywilny nawet do nas przyszła w starym swetrze a dzieci miały adidasy różowe tylko był tak brudne że miały kolor różowo czarny Mam to gdzieś!
Ja nie rozumie jak można dzieci w tak brudne rzeczy ubierać....zachowują się jakby pieniędzy nie mieli ahhhhh...

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by motylek.2 Nie 18 Paź 2009, 14:19

A ja od tygodnia umieram na ból głowy :( nie wiem czemu ale boli mnie głowa raz tak ze nie moge wytrzymac mój maz dzis pojechał po kolejna aspirynke migrene do picia :( zaczynam sie bac czemu tak boli głowa:(
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by motylek.2 Nie 18 Paź 2009, 14:27

A moja tesciowa jak cos kupuje to z musu i za małe na mnie fuj mezowi jak cos kupi to tez przy małe no i głupio jej i mi tez cos strzeli ale ja jak zwykle mówie ze nie trzeba nie dziekuje to wpycha mezowi do torby ale ja i tak chowam to głeboko w szafe i lezy.
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by mama33 Nie 18 Paź 2009, 20:41

Ja się nie krępuję odmówić tylko mnie to wkurza że jak mówię jej że to np nie w moim guście albo są rękawy za krótkie to do niej to jakoś nie dociera!Muszę się długo naprodukować żeby wreszcie zrozumiała że tego nie chcę! Dla Pawełka też jak coś już kupi to albo za małe albo za wielkie takie na 12 lat! Wyda bez sensu pieniądze na ubrania które i tak nikt nie włoży!Ach te teściowe !
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by motylek.2 Nie 18 Paź 2009, 21:17

rozumie cie bardzo dobrze ja mam tak samo
motylek.2
motylek.2
 
 

Wiek : 36
Jestem z: : woj.łódzkie
Dzieci : jeszcze nie mama

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 503


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by aniaffff Nie 18 Paź 2009, 22:59

mama33 napisał:A ja sobie właśnie zamierzam odpoczywać całą niedzielę wczoraj mieliśmy wizytę Teściów! Nawieźli nam rzeczy ze szmateksu i rajstopki dla Pawełka nie dość że były duże na 11-12 lat to jeszcze z kwiatuszkami po bokach! Co?
Dla mnie przywiozła kurtkę jak dla starej baby ale dla świętego spokoju przymierzyłam!W barach wielka,rękawy dużo za długie i w ogóle 3 numery za duża jak to powiedziałam to stwierdziła że przecież przytyję bo w ciąży jestem! Hah
No to stwierdziłam że oczywiście przytyję ale w brzuchu ale ramiona i ręce raczej mi się nie wydłużą!
Dla męża próbowali wepchnąć sweterek w serek zapinany na guziki ! Noszzzz się wnerwiłam bo mój mąż nie będzie chodził w jakimś sweterku dla starszych Panów! No ale oni uważają że mają dobry gust Hah
Co za ciężcy ludzie choć prosto z mostu mówiliśmy im że to nie dla nas i mamy inny gust to i tak zanim to przyjęli do wiadomości to jeszcze próbowali nam i tak to wcisnąć! No to się rozpisałam Kibic

Po prostu uśmiałam sie po pachy. Zapraszam na ciacho! za super opowieść.


Dzień minął bardzo szybko, na obiad przyjechała męża siostra z dziećmi i byli do wieczora, także miałam opiekunki ( opiekunów ) do Młodego.
No i jeszcze Kubica swietnie pojechał. Żartowniś
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by Marzena i Maja Nie 18 Paź 2009, 23:40

Ostatnio bylam w Tesco w Cherokee (chyba to sie tak pisze)
I tam znalazlam fajne kozaczki dla Maji i fajne cieple kapcie na rzepa ktore mozne w pralce prac.I calkiem niedrogo, kozaczki 56 albo 65 juz nie pamietam a kapcie kilkanascie zlotych.
Ja sie z grubsza spakowalam, jutro jeszcze musze sporo spraw zalatwic i o ile pogoda dopisze tz warunki drogowe to w wtorek wyjezdzamy.
Nie wiem jeszcze jak to bedzie z netem tam ale napewno cos wykombinuje zeby do was zagladac.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by mama33 Pon 19 Paź 2009, 01:31

Aniaffff dziękuję za ciacho!!!!!!Masz rację że to zabawne z mężem po ich wizycie też się pośmialiśmy z tej całej sytuacji a jak to oni określili no chodźcie dzieci na przymierzanie teraz będzie rewia mody !
Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by anulaaa33 Pon 19 Paź 2009, 11:24

Mama33 REWIA MODY O nie mogę! szczególnie z tym sweterkiem na guziczki O nie mogę!
Zapytaj czy nie mają jeszcze jednego może mój to zawsze marzył o takim Pokłony! O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by mama33 Pon 19 Paź 2009, 11:53

Anulaaa wystarczyłoby tylko gdybym wspomniała o takim sweterku to następnym razem nawieźliby mi całą górę O nie mogę!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by anulaaa33 Pon 19 Paź 2009, 12:03

Mama33 zamów od razu na przyszły rok będziecie mieli zakupy przynajmniej z głowy O nie mogę! takie sweterki to z mody nigdy nie wychodzą ewentualnie z szafy O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by mama33 Pon 19 Paź 2009, 12:05

Ok załatwione mogę jeszcze załatwić do kompletu takie fajne dżinsy po starym Niemcu zwężane ku dołowi Ale bajeer!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by anulaaa33 Pon 19 Paź 2009, 12:07

Ok.Albo lepsze będą takie zwężane ku dołowi.
Albo rurki bo w sumie teraz modne Pokłony!
Mój był by wdzięczny bo moje rureczki straaaasznie mu się podobają O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Niedziela pażdziernikowa Empty Re: Niedziela pażdziernikowa

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach