Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Kiedy zamykają nocne bary mleczne???

+3
gonialbn
aminka
rossi82
7 posters

Go down

Kiedy zamykają nocne bary mleczne??? Empty Kiedy zamykają nocne bary mleczne???

Pisanie by rossi82 Sro 30 Wrz 2009, 13:55

Pytanie do Was mam. Kiedy skończyłyście/kończycie/zamierzacie skończyć Hah z nocnym karmieniem Nie rozumiem
Nie mam na myśli tylko dzieci cycowych ale i flaszkowe.
Piernik za trzy miesiące będzie miał półtora roku. Nie chciałabym jeszcze definitywne kończyć z karmieniem ale ograniczyć lub całkowicie zrezygnować z nocnego cycania.
Jak na razie młody śpi z nami i w nocy obsługuje się sam. Wolałabym żeby teraz kiedy ma już zęby nie dokarmiał się w nocy.
Mam nadzieję że kiedy oduczę go picia w nocy zacznie lepiej spać i następnym krokiem będzie kolejna próba eksmisji do swojego łóżka Idę spać!
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Kiedy zamykają nocne bary mleczne??? Empty Re: Kiedy zamykają nocne bary mleczne???

Pisanie by aminka Sro 30 Wrz 2009, 14:43

U nas jakos samo sie to uregulowalo, ale Amira to chyba jakis ewenemet w tej kwestii. Juz od poczatku robila przerwy nocne po ok. 5-6h i jak pamietam miala chyba niecale pol roku jak wypila ostatni raz wieczorem ok 21 i potem dopiero rano ok 8.
Nie dostawala nigdy tez zadnych herbatek ani wody do picia w nocy.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Kiedy zamykają nocne bary mleczne??? Empty Re: Kiedy zamykają nocne bary mleczne???

Pisanie by gonialbn Sro 30 Wrz 2009, 15:06

Mam nadzieję,że Amelka sama zrezygnuje z nocnego karmienia przed ukończeniem roku i wtedy eksmisja z łóżka,ale wiem,że planować sobie można,a życie i tak wygląda inaczej.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Kiedy zamykają nocne bary mleczne??? Empty Re: Kiedy zamykają nocne bary mleczne???

Pisanie by dagolis Sro 30 Wrz 2009, 17:30

odstawiłam Natalię od cycusia gdy miała roczek a przed spaniem zaczełam podawać jej kaszę z butelki i od tamtej pory skończyły się nocne pobudki na dokarmianie....

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Kiedy zamykają nocne bary mleczne??? Empty Re: Kiedy zamykają nocne bary mleczne???

Pisanie by rumianek :) Sro 30 Wrz 2009, 18:04

Moja na razie je w nocy 3 razy (ok.23, przed 2 i między 4 a 5). Odkładam ją do łóżeczka prawie zawsze, czasem kimnę razem z nią i wtedy śpi przy cycku, albo jak żabka na mnie LOL
Przypuszczam, że karmienie cyckiem (nie tylko w nocy) skończy się, jak wrócę na nocne dyżury... Miśka będzie miała wtedy skończone 7 m-cy.
Mam nadzieję, że do tej pory uda mi się przestawić ją (może nie wyłącznie, ale głównie) na flaszki i zupki, bo ściąganie pokarmu w pracy wydaje mi się dość uciążliwe.
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Kiedy zamykają nocne bary mleczne??? Empty Re: Kiedy zamykają nocne bary mleczne???

Pisanie by Mama i corcia Sro 30 Wrz 2009, 21:53

Ja karmilam piersia rok,jednak po ok 6 miesiacach przestala jesc juz w nocy.
Tak jak i u Amirki Jessi juz od urodzenia bardzo ladnie spala w nocy i miala naprawde dlugie przerwy tak ze poprostu sama sie odstawila przesypiajac calutenkie noce a w sumie to zawsze 12 godzin az do dzisiaj.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Kiedy zamykają nocne bary mleczne??? Empty Re: Kiedy zamykają nocne bary mleczne???

Pisanie by aniaffff Sro 30 Wrz 2009, 23:30

U nas najpierw było odstawianie w dzień a po kilku dniach w nocy. Filip miał półtora roku wtedy. Faktycznie zaczął lepiej sypiać ale dopiero po dwóch miesiącach po odstawieniu.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Kiedy zamykają nocne bary mleczne??? Empty Re: Kiedy zamykają nocne bary mleczne???

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach