Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

+9
Marzena i Maja
Triss
aga_nes
bywalec1
Caroline
anulaaa33
mama33
Nieznajoma
aniaffff
13 posters

Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by aniaffff Wto 22 Wrz 2009, 00:15

Napiszcie prosze ile miało Wasze dziecko gdy zrezygnowałyście /liście z dziennego spania.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Nieznajoma Wto 22 Wrz 2009, 00:21

moja za miesiac skonczy 2 lata ale nie wybrazam sobie zeby nie spala w dzien chociaz z godzinke ale musowo musi LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by mama33 Wto 22 Wrz 2009, 00:27

Pawełek miał niecałe 2 latka dokładnie już nie pamiętam! Ale myślę że to była dobra decyzja bo czasem było tak że usypialiśmy go w dzień choć on na to nie miał ochoty! No i też miałam już dosyć tego że moje dziecko chodziło potem spać po 23 a czasem ok północy bo wcześniej nie dał się położyć ciągle chciał się bawić! Po tym jak przestał spać w dzień to zaczął normalnie zasypiać wieczorem!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by anulaaa33 Wto 22 Wrz 2009, 10:38

Moja już na 2 latka dawno nie spała w dzień przestała gdzieś jak miała 1,5 roczku

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by anulaaa33 Wto 22 Wrz 2009, 10:39

A teraz w przedszkolu musi O nie mogę! Pani się śmieje że wszystkie dzieci usypiają tylko nie Amelia a jak dzieci już zaczynają się budzić to Amelka wtedy zasypia O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Caroline Wto 22 Wrz 2009, 11:19

Moja ma 3,5 i nadal codziennie po przedzskolu, a w weeckendy po obiadku, kladzie sie spac. Spi ok 2h, ale wieczorem idzie spac dopiero o 21. Ostatnio kilka razy ja przetrzymalam zeby nie spala, to o 18:30 juz padla i spala do rana. Nie wiem co lepsze. Jesli jeszcze potrzebuje?
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Może trochę nie na temat ale....

Pisanie by bywalec1 Wto 22 Wrz 2009, 13:37

... pamiętam ze gdy chodziłem do przedszkola to podczas lażakownia sakramencko się nudziłem - nigdy ne spałem.
Za to teraz jak mam możliwość się położyć po obiedzie - momentalnie zasypiam jak niemowlę! O nie mogę!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Caroline Wto 22 Wrz 2009, 14:02

To chyba wszyscy panowie maja te dolegliwosc hihi
Moj mezus tez szybko odplywa. Ja niestety nie moge sobie na to nigdy pozwolic, bo zawsze cos do zrobienia....wrrrrrrrr
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by anulaaa33 Wto 22 Wrz 2009, 14:43

Dziś w pytaniu na śniadanie był poruszany ten temat.
Wniosek był taki że nie należy żadnego dziecka zmuszać do spania jeśli nie chce.

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Caroline Wto 22 Wrz 2009, 16:02

Tak, ja ogladalam. Mowili tez ze nie wolno zabraniac dziecku spania w ciagu dnia jesli potrzebuje.
My mamy taki maly problemik, ze moja corcia zawsze potrzebuje tego snu, tyle tylko ze ona by mogla i ponad 3h spac. Budze ja po 2h z wielkimi problemami.
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by aga_nes Wto 22 Wrz 2009, 18:31

Moja Wikula potrafiła jeszcze w pierwszej klasie po obiadku przysnąć na fotelu..Nigdy jej tego nie broniłam ale tez nie usypiałam na siłę kiedy nie chciała.
aga_nes
aga_nes
 
 

Wiek : 51
Jestem z: : Polska/Irlandia
Dzieci : Wiktoria i Filip

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 120


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by aga_nes Wto 22 Wrz 2009, 19:37

Moja Wikula potrafiła jeszcze w pierwszej klasie po obiadku przysnąć na fotelu..Nigdy jej tego nie broniłam ale tez nie usypiałam na siłę kiedy nie chciała.
aga_nes
aga_nes
 
 

Wiek : 51
Jestem z: : Polska/Irlandia
Dzieci : Wiktoria i Filip

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 120


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Triss Wto 22 Wrz 2009, 20:59

boze dzieci potrafia spac 3 godziny ?? moja ala tyle nie spi nawt w nocy nie mowiac o dniu jeszcze troche i chyba nie bedzie spac w dzien
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Marzena i Maja Wto 22 Wrz 2009, 22:01

Maja juz dosyc wczesnie zaczela nie spac w dzien, tak po roczku gdzies przestala, czasami miala fazy ze znow spala w dzien ale po 18miesiacu to juz sporadycznie, raz na pare tygodni w aucie np.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Joliczka Wto 22 Wrz 2009, 23:50

Mój Gabryś miał 2.5 przestał sypiać w dzień teraz niby nie śpi ale kładzie się żeby odpocząć!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Mama i corcia Sro 23 Wrz 2009, 00:41

Jessi za dwamiesiace dwa latka skonczy ale jeszcze spi w dzien i to bardzo ladnie i dlugo bo potrafi nawet do 4 godzin czasami a tak to 2,5 3 to zawsze i jak nie raz mamy jakas wizyte i musze ja obudzic to jest wtedy strasznie marudna i tak patrzy na nas z takim wyrzutem ze ja obudzilismy wiec nigdy bez potrzeby tego nie robie a wieczorem idzie zawsze o 20,30 chocby nie wiem ile spala w dzien.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by aniaffff Sro 23 Wrz 2009, 00:43

MiC masz idealne dziecko, przynajmniej pod względem snu.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Mama i corcia Sro 23 Wrz 2009, 00:47

aniaffff napisał:MiC masz idealne dziecko, przynajmniej pod względem snu.


Hi hi hi wlasnie pod wzgledem snu...tylko LOL LOL LOL

Ale tak naprawde to jeszcze do dzis jestem w szoku ze tak ladnie spi i odpokac mam nadzieje ze tak bedzie jeszcze dlugo.
Tobie rowniez zycze zeby sie wszystko unormowalo u Filipka i sypial tez tak ladnie.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by aniaffff Sro 23 Wrz 2009, 00:49

Dzięki
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Joliczka Sro 23 Wrz 2009, 00:49

mój Gabrysiek też tak spał przeważnie kładł się o 13stej a wstawał o 16stej trzy godziny spał nic go nie ruszało!
Zobaczymy jak będzie z Marcelem , bo jak na razie to śpi 2 razy dziennie po pół godziny!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by aniaffff Sob 26 Wrz 2009, 00:31

Chyba nasz czas na rezygnację spania w dzień juz nadszedł. Dzisiaj Filip usnął o 23.10, normalnie Bez komentarza! .
Fakt w dzień spał 3 godziny ale od 12.30 do 15.30 to przecież nie tak pózno. Wczoraj np. nie spał w dzień i usnął o 21. Musze sie poważnie zastanowić nad tą dzienną drzemką.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Mama i corcia Sob 26 Wrz 2009, 00:43

Jejku strasznie pozno zasnal,moze faktycznie juz go nie klasc w dzien albo sprobowac obudzic np.po poltorej godziny spania w dzien?
Nie wiem sama.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Marzena i Maja Sob 26 Wrz 2009, 00:58

Skoro wczoraj nie spal wogule w dzien a mimo to zasnal o 21 to moim zdaniem mozesz smialo sprobowac zrezygnowac z drzemki.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Mama i corcia Sob 26 Wrz 2009, 01:02

Mam nadzieje ze moja dlugo jeszcze nie zrezygnuje z dzemki dziennej bo moge sie wtedy ze wszystkim odrobic a potem mam czas tylko dla niej i dla Was LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by aniaffff Nie 27 Wrz 2009, 12:07

A wczoraj usnął o 23.45 Co?
Fakt że w dzień spał do 16ej bo wiedziałam że będzie imprezka w domu to pózno wszyscy sie połozymy ale około północy to juz przesada.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by mama33 Nie 27 Wrz 2009, 12:23

Mój też tak właśnie zasypiał i wtedy zrezygnowałam całkowicie z dziennej drzemki której i tak zresztą już nie potrzebował! Wyszło nam to na dobre bo teraz kładzie się o rozsądnej porze!
Aniaffff myślę że powinnaś spróbować nie kłaść go w dzień!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by aniaffff Pon 28 Wrz 2009, 16:25

Wczoraj go nie połozyłam ,miał pół godziny takie kryzysowe ale zabawił sie i poszedł spać o 20 ej. Dzisiaj śpi bo jedziemy wieczorem do rodziców i chce żeby wytrzymał tam troche.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Mo24nis Pią 30 Paź 2009, 20:52

Moj Mati ma 2lata i 2 miesiace i juz musialm oduczyc go spac w dien bo moje diecko chyba wogole nie potrzebuje snu Chodzi spac 22-23 wstaje o 7 rano a jak mu sie zdarzy zasnac w dzien i chodzby spal tylko 30 minut to pozniej mam 100% gwarancje ze nie pojdzie spac wczesniej niz 2-3 w nocy
Mo24nis
Mo24nis
 
 

Potrafię : Spac caly dzien :D
Wiek : 40
Jestem z: : Czestochowa
Dzieci : Mateuszek :* i drugie w brzuszku :*

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 733


http://www.bobasy.pl/mo24nis,814818,fotka.html

Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Marzena Sob 31 Paź 2009, 00:50

Ale zazdroszczę mamą których dzieci śpią mój od pewnego czasu w dzien nie śpi a jak zaśnie to max 20 min! wczoraj mi prezent urodzinowy chyba zrobił bo spał 2h więc po 1,5h weszłam do pokoju sprawdzić czy wszystko ok tak się wystraszyłam jego snu LOL
Za to ładnie przesypia mi całe nocki tak od 19-19.30 do 6-7 rano.
Ja go nie zmuszam do spania jak zaczęłam to robić to wyglądało to tak że godzinę go usypiałam a on 15 min spał :(
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki? Empty Re: Kiedy rezygnacja z dziennej drzemki?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach