Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

+3
MamaM
Joliczka
Spinacz
7 posters

Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by Spinacz Pon 05 Sty 2009, 22:39

Ja zapamiętałam najbardziej jak moje bliźnięta o tej samej porze i tego samego dnia pierwszy raz usiadły same. Nie wiedziałam któe ściskac najpierw. A jaka byłam dumna!!! Zakochany Zakochany Zakochany
A co Wy zapoamiętałyście najbardziej do tej pory??
Spinacz
Spinacz
 
 

Potrafię : całkiem nieźle fotografować
Wiek : 41
Jestem z: : Płock
Dzieci : Julek, Oliwka, Zuza

Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 312


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by Joliczka Wto 06 Sty 2009, 00:39

ja najbardziej pamiętam jak mój starszy synek powiedział TATA było to wydarzenie bo przez dłuższy czas mówił do niego MAMA Dziecko
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by MamaM Nie 11 Sty 2009, 01:27

To pewnie bardzo prozaiczne...pamiętam pierwsze spojrzenie mojej córki. Tej magi, która nas wtedy połączyła nie zapomnę do końca życia:)LOLLOL
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by dagolis Nie 11 Sty 2009, 01:52

w oczekiwaniu na pierwsze słowo naszej córeczki miałam nadzieję że będzie to MAMA . Proszę! los jednak bywa złośliwy. Natalia powiedziała najpierw BABA Płaczę

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by MamaM Nie 11 Sty 2009, 23:08

pierwszym słowem Tygrysa było oczywiście tata-nie zdziwiło mnie to wogóle:)
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by Nitka Nie 11 Sty 2009, 23:26

dagolis napisał:w oczekiwaniu na pierwsze słowo naszej córeczki miałam nadzieję że będzie to MAMA . Proszę! los jednak bywa złośliwy. Natalia powiedziała najpierw BABA Płaczę
No i mądrze powiedziała, boś baba! LOL:
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by agnese Nie 11 Sty 2009, 23:43

hehe baba hehe
a ja pamietam pierwszy usmiech Żartowniś Żartowniś mojej nastuśki
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by aniaffff Pon 12 Sty 2009, 00:28

Na mamę ciągle czekam bo synek mówi tylko tata. Chyba szybciej sie doczekam jak powie do mnie po imieniu bo juz mu nieżle wychodzi ana mamę zaciął sie i już. A co najbardziej pamietam? Jak się obudził i leżał w łóżeczku, jak sie nad nim pochyliłam to pierwszy raz sie do mnie świadomie uśmiechnął. To był cudowny moment.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by dagolis Pon 12 Sty 2009, 00:34

Nitka ty to umiesz podbudować. Nawet nie pomyślałam ale pewnie o to jej chodziło hehe Żartowniś toż ja baba jak się patrzy :laugh:

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by Go?? Pon 12 Sty 2009, 13:52

ja najbardziej pamietam jak mojemu synkowi wyszly naraz dwa zabki ten moje palucha bierze do buzi i gryzie tymi skalkami ale bylam zdziwiona

Go??
Gość


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by MamaM Wto 13 Sty 2009, 00:01

dziś magiczny moment...Tygrys samodzielnie przeszedł cały pokój (ten mniejszy oczywiście!), zupełnie sama podreptała do swojego Tatusia.
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Magiczne momenty w życiu naszych pociech. Empty Re: Magiczne momenty w życiu naszych pociech.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach