Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/

+2
agnese
rossi82
6 posters

Go down

Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/ Empty Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/

Pisanie by rossi82 Sro 05 Sie 2009, 15:50

Jak to jest że kiedy trzaskam się z odkurzaczem czy np. tłukę mięso na kotlety Piernik śpi jak aniołek a kiedy idę na palcach sprawdzić czy nie porozkrywał się za bardzo to od razu otwiera oczy. No i dlaczego dzisiejsza drzemka trwa trzy godziny a wczoraj kiedy nie miałam czasu spał tylko godzinę Nie rozumiem
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/ Empty Re: Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/

Pisanie by agnese Sro 05 Sie 2009, 16:34

moja natomiast ostatnio zasypia z wielkim płaczem Dzidziuś chce jej sie spać i zanim zaśnie musi porządnie pobeczeć zanim zaśnie i nic z tym nie mogę zrobić bo jak ją przytulam to jeszcze bardziej płacze i wierzga nogami i rękami........ i po tym wszystkim zasypia a ja zaraz po niej Spać
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/ Empty Re: Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/

Pisanie by Triss Sro 05 Sie 2009, 22:59

agnese napisał:moja natomiast ostatnio zasypia z wielkim płaczem Dzidziuś chce jej sie spać i zanim zaśnie musi porządnie pobeczeć zanim zaśnie i nic z tym nie mogę zrobić bo jak ją przytulam to jeszcze bardziej płacze i wierzga nogami i rękami........ i po tym wszystkim zasypia a ja zaraz po niej Spać
ja mam podobnie trylko musze ja ululac ale musi sobie poplakac i budzi mi sie w nocy i placze poprzytulam to zasypia
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/ Empty Re: Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/

Pisanie by sylwia Sro 05 Sie 2009, 23:34

Triss napisał:
agnese napisał:moja natomiast ostatnio zasypia z wielkim płaczem Dzidziuś chce jej sie spać i zanim zaśnie musi porządnie pobeczeć zanim zaśnie i nic z tym nie mogę zrobić bo jak ją przytulam to jeszcze bardziej płacze i wierzga nogami i rękami........ i po tym wszystkim zasypia a ja zaraz po niej Spać
ja mam podobnie trylko musze ja ululac ale musi sobie poplakac i budzi mi sie w nocy i placze poprzytulam to zasypia
U mnie ostatnio tez jest to samo a do tego zasypia mi bardzo pozno jak zasypiała o 20 to teraz o 22 nie wiem dlaczego
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/ Empty dziecięcy sen

Pisanie by anulaaa33 Czw 06 Sie 2009, 09:27

rossi82 napisał:Jak to jest że kiedy trzaskam się z odkurzaczem czy np. tłukę mięso na kotlety Piernik śpi jak aniołek a kiedy idę na palcach sprawdzić czy nie porozkrywał się za bardzo to od razu otwiera oczy. No i dlaczego dzisiejsza drzemka trwa trzy godziny a wczoraj kiedy nie miałam czasu spał tylko godzinę Nie rozumiem


U nas dokładnie tak samo O nie mogę! Z małym wyjątkiem bo najlepiej jej się usypia na dywanie kiedy dziewczynki płaczą i my latamy wkoło Zakręcony Dziecka nikt nie zrozumie i ich "skomplikowanego świata' Zakręcony

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/ Empty Re: Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/

Pisanie by Joliczka Czw 06 Sie 2009, 14:10

Coś w tym jest bo dziś w mieszkaniu obok sąsiad robi remont wiertarka praktycznie chodzi non stop mnie już od tego uszy bolą ,a Marcel śpi jak zabity! A gdy wracam o 22 z pracy to dobrze jeszcze nie zamknę za sobą drzwi a Marcel stoi już w łóżeczku i krzyczy "a daj"!
I kto zrozumie te małe szkraby!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/ Empty Re: Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/

Pisanie by Triss Czw 06 Sie 2009, 21:25

moja Ala najlepiej spi przy mlocie pneumatycznym lub innych takich halasach ale jak bylam na porodowce to byl remont i mloty chodzilyt cala dobe my bylysmy wykonczone psychicznie a dziei spaly lekarze smiali sie ze ak wrocimy do domu bedziemy musieli robic remonty
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/ Empty Re: Dziecięcy sen-wielka tajemnica :/

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach