Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

+4
dagolis
bywalec1
Nieznajoma
aminka
8 posters

Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by aminka Pon 29 Cze 2009, 16:14

Wlasciwie powinno byc tez "zrobilismy", bo tatusia tez tu mamy LOL

Bylo juz o smiesznych sytuacjach jakie nas spotkaly, potknieciach, wywrotkach, wpadkach lozkowych itp.
A ja napisze co kiedys sama sobie zrobilam LOL
Otoz mialam problem z wlosami... Problem polegal na tym, ze strasznie sie elektryzowaly. No, ale z "pomoca" przyszedl mi plyn do plukania Cocolino, ktory akurat wtedy byl hitem nr 1 na rynku LOL
Tak wiec po umyciu wyplukalam wlosy w owym plynie, skutek jednak byl oplakany. Wlosy nadal sie elektryzowaly, do tego byly jakies takie oslizgle, a walilam tym plynem na sto km jeszcze przez dwa tygodnie (pomino wielokrotnego mycia). Takie rzeczy to tylko ja potrafie Bez komentarza!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Re: Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by Nieznajoma Pon 29 Cze 2009, 16:25

O nie mogę! O nie mogę!
ja puki co nie pamietam ale obiecuja ze jak cos mi przypomni to dam znac:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Ach te kalendarze....

Pisanie by bywalec1 Pon 29 Cze 2009, 16:39

Kiedyś żona wyjeżdzała z pracy na kila dni zagranicę. Odwiozłem ja na zbiórke i zanotowałem termin powrotu. Jak się później okazało pomyliłem dzień. Spdziewając się powotu mojej pani nazajutrz spokojnie szykuję się do spania a tu telefon: żona juz na lotnisku. Szybko w samochód i jadę po nią. Tobyło poźnym wiecorem.
Najśmieszniejsze mialo miejsce rano. Corcia wchodzi do nas gdy jeszcze spaliśmy i widzi że z tatusiem w łożku jest jakaś obca pani. Żona miala na sobie nową koszule nocną. Mała też spodziewała się mamy dopiero wieczorem.
Wściekla się i już chciała moja "kochankę" czymś zdzielić ale na szczęście w porę rozpoznała w niej mamusię O nie mogę!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Re: Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by dagolis Pon 29 Cze 2009, 17:38

Jedną z głupich rzeczy jaką kiedyś zrobiłam była próba depilacji brwi za pomocą.... maszynki do golenia O nie mogę!
w dodatku sie nie udało i miałam wycięty, łysiutki pasek braku brwi nad jednym okiem....
młoda i głupia byłam ale przynajmniej teraz jest co wspominać....

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Re: Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by mama33 Pon 29 Cze 2009, 23:24

Dagolis musiałaś super wyglądać z wygoloną brwią Ale bajeer!
Mi się przypomniało coś! Zawsze marzyłam o kręconych włosach ( bo niestety mam proste) Po liceum postanowiłam że pójdę do fryzjera zrobić sobie ładną trwałą!No i tak też zrobiłam! A następnego dnia ja tu zabieram się do czesania moich długich pięknych loków a tu klops połowa włosów została mi na szczotce! Byłam przerażona jak się zobaczyłam w lustrze zamiast grzywki miałam popalonego jeżyka i tak jeszcze w kilku miejscach! No i tak się skończyła moja przygoda z wymarzonymi lokami! Gorzej było potem te moje krótsze place zatuszować żebym nie wyglądała jak kosmitka! O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Re: Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by aminka Pon 29 Cze 2009, 23:44

Z wlosami to jeszcze jeden numer zrobilam. Moj naturalny kolor to ciemny blond, ale koniecznie chcialm miec jasny blond. Kupilam wiec jakis krem koloryzujacy i samodzielnie zadzialalam... Efekt: od czobka glowy do uszu bylam bialo-siwa jak osiemdziesiecioletnia babcia, od ucha bylam zolta jak slonce, a koniec kitki mialam pomaranczowy jak marchewka!!! Ryczalam caly dzien jak sie zobaczylam. Nie moglam nic zrobic, bo balam sie, zeby sobie wlosow nie popalic albo co, wiec 2 tygodnie chodzilam do szkoly w chustce... zapomnialam dodac, ze wlosy farbowalam dokladnie na rozpoczecie roku szkolnego, coby ladnie wygladac!!!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Re: Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by sylwia Wto 30 Cze 2009, 00:21

ja raz zdecydowałam że siostra zrobi mi blond pasemka a ze chciałam żeby były blond a nie żołte to trzymałam troszke długo a wyszło tak ze włosy mi się pokruszyły i miałam piękne jasne pasemka do połowy dlugości nie dość że zniszczyłam włosy to jeszcze wyglądały jak siano
kiedyś koleżanka mi powiedziała że najlepszy sposób na oczyszczenie twarzy jest pasta do zębów super działa i wszystkie krosty znikają i co przez tydzień wyglądałam jak buraczek coś strasznego
no i raz przeszłam cały supermarket z otwartym rozporkiem w spodniach a zapiełam go dopiero jak miły pan z ochrony zwrocił mi uwage
najlepsze jednak było gdy pojechałam z mężem nad wode ze znajomymi a że nie umiem pływać to maż mnie uczył na plecach i gdy kazał mi wypchnąć klatke w góre góra kostiumu mi się odwiązała a on zamiast mi powiedzieć to wepchnoł mnie pod wode a pożniej patrzył się czy ktoś widział moich Cycki! znajomi mieli niezły ubaw
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Re: Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by aniaffff Wto 30 Cze 2009, 00:24

sylwia napisał:

no i raz przeszłam cały supermarket z otwartym rozporkiem w spodniach a zapiełam go dopiero jak miły pan z ochrony zwrocił mi uwage
najlepsze jednak było gdy pojechałam z mężem nad wode ze znajomymi a że nie umiem pływać to maż mnie uczył na plecach i gdy kazał mi wypchnąć klatke w góre góra kostiumu mi się odwiązała a on zamiast mi powiedzieć to wepchnoł mnie pod wode a pożniej patrzył się czy ktoś widział moich Cycki! znajomi mieli niezły ubaw


buchacha
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Re: Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by rumianek :) Wto 30 Cze 2009, 11:55

sylwia napisał:najlepsze jednak było gdy pojechałam z mężem nad wode ze znajomymi a że nie umiem pływać to maż mnie uczył na plecach i gdy kazał mi wypchnąć klatke w góre góra kostiumu mi się odwiązała a on zamiast mi powiedzieć to wepchnoł mnie pod wode a pożniej patrzył się czy ktoś widział moich Cycki! znajomi mieli niezły ubaw

O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę! Ale Tobie chyba nie bardzo do śmiechu wtedy było? Chybabym zamordowała!
A przynajmniej pływać Cię w końcu nauczył?
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Re: Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by sylwia Wto 30 Cze 2009, 12:14

o to chodzi że nie i dalej woda po kolanka
no i zazał mi ten kostium wyrzucic
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy... Empty Re: Smieszne/glupie rzeczy jakie zrobilysmy...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach