Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

+12
Marzena
rossi82
Kasieńka
Mama i corcia
Marzena i Maja
sylwia
Sandy38
aniaffff
aminka
agnese
Nieznajoma
mama33
16 posters

Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by mama33 Nie 28 Cze 2009, 13:58

Witajcie!Ze względu na to że nie-złe mamy znają się na wszystkim to chciałabym się Was poradzić! Mamy 14-letniego staruszka zresztą podarowanego przez teściów i jakoś nie czuję się w nim swojsko ale nie w tym rzecz!Chcemy z mężem kupić samochód 5-6letni bo na nowy niestety nas nie stać! I tu zaczynają się schody już mamy mętlik w głowie nie możemy się zdecydować tyle tego na rynku jest ! Myślimy nad takim rodzinnym samochodem kombi ( ze względu na bagażnik)może i nie są one zbyt piękne ale na pewno funkcjonale ! A co do marki to jakoś spodobała nam się francuska renault, peugeot (ale podobno często się psują?) jeszcze interesujący jest fiat stilo!
A Wy jakie macie zdanie na temat samochodów może mi coś polecicie lub odradzicie? Pokłony! Pokłony!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by Nieznajoma Nie 28 Cze 2009, 14:01

moj mąż uwzglęnia wszystkie wogswageny czy jak to sie pisze w przyszłosci chcemy tez zmienic na kombi ale kiedy oj to tego najstrsi gorale chyba nie wiedza:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by agnese Nie 28 Cze 2009, 14:19

[Only admins are allowed to see this link]my kupilismy przed narodzinami Nastusi taki jak widać wyżej,pojemny i wygodny,
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by mama33 Nie 28 Cze 2009, 14:25

Właśnie nad takim się zastanawiamy i też nam się wizualnie podoba! Ale mój mężuś zaczął czytać opinie na temat renault megane i że często się psują! Ale ja uważam że do każdego samochodu jak się chce to można się przyczepić!
A tak z ciekawości agnese jak Wam się sprawuje to auto jesteście z niego zadowoleni?
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by aminka Nie 28 Cze 2009, 15:29

No wlasnie niestety francuskie samochody nie maja najlepszej opinii. Sama mam peugeota i klne go jak nie wiem co.
Jak macie mozliwosc, to lepiej rzeczywiscie jakis VW, albo cos niemieckiego. Nie pisze tak dlatego, ze tu mieszkam, hihi ale naprawde to duzo lepsze auta. LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by aniaffff Nie 28 Cze 2009, 16:14

Ja też uważam że niemieckie samochody sa najlepsze, my zastanawiamy sie nad bmw bo też musimy kupic jakis rodzinny. Mamy golfa i honde ale oba trzydzwiowe i juz maja po kilka ładnych latek.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by Sandy38 Nie 28 Cze 2009, 17:04

My ze względu na dwójkę dzieci ,oraz to iż w razie potrzeby żebym mogła się zmieścić między dwoma fotelikami z tyłu i wygodnie mi było ,oraz na pojemny pojemny bagażnik kupiliśmy Chevrolet Lacetti kombi -polecam
[Only admins are allowed to see this link] target="_blank" rel="nofollow">http://209.85.129.132/search?q=cache:IT_fRRMrCJkJ:www.chevrolet.pl/lacetti-kombi/lacetti-kombi-index.html+chevrolet+lacetti+kombi&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl
Wcześniej mieliśmy Peugeota 2006 i było ciężko zmieścić się w trójkę w tyle
Sandy38
Sandy38
 
 

Potrafię : Służyć medyczną wiedzą,uwielbiam piec ciasta
Wiek : 52
Jestem z: : Ty..../Śląsk
Dzieci : Maja 5 l. i Alicja 3 l.

Zaproszeń na ciacho : 21
Postów : 347


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by sylwia Nie 28 Cze 2009, 17:10

my mamy opla wektre zastanawialiśmy się nad kombi ale osobówka ma duży bagażnik i wszystko spokojnie się mieści zastanawialiśmy się nad meganką kombi ale pare osób nam odradzało
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by Marzena i Maja Nie 28 Cze 2009, 17:24

Volkswageny sa w porzadku i raczej sie nie psuja, moja mama ma busika juz dlugo, siostra miala i sasiedzi ostatnio kupili passat kombi i wszyscy sa zadowoleni.
My mamy busa Renault i jest super ale tez slyszalam ze francuzi lubia sie psuc lecz nasz nie ma takiej tendencji ma juz 17lat i ma sie calkiem dobrze tz wnetrze, z zewnatrz jest troche zapuszczony ale to nasza wina a nie jego.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by agnese Nie 28 Cze 2009, 17:59

nasz też sie trzyma, wprawdzie kupilismy go we wrzesniu 2008 ale jak na razie nie narzekamy Hah chcielismy jakiegos niemca ale nie stac nas bylo a nie chcielismy na raty wiec sprzedalismy vw małża i kupiliśmy renaulta, tak wiec tylko jeden dzien bylismy bez auta Hah
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by mama33 Nie 28 Cze 2009, 18:08

Właśnie z tymi pięniędzmi to u nas krucho dlatego tak ciężko kupić i dlatego tyle się zastanawiamy żeby po prostu się nie wkopać w jakiegoś grata z dobrym wyglądem!
Agnes a to swoje auto kupiliście nowe czy używane?
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by mama33 Nie 28 Cze 2009, 18:13

A nad niemieckimi markami też się zastanawialiśmy! Mój mężuś twierdzi że volkswageny to są samochody które często kradną a poza tym chyba nas na nie nie stać! Chciałabym wygrać w totka to by nie było problemu co kupić! Ech mogę tylko pomarzyć Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by Mama i corcia Nie 28 Cze 2009, 18:52

My kiedys mielismy sportowa Mazde,strasznie stara ale chodzila jak burza i nigdy z nia nie bylo zadnych problemow.Oczywiscie tylko jakies drobne naprawy ale to jak w kazdym aucie jednak niestety musielismy ja sprzedac jak bylam w ciazy bo to byla tylko trzy drzwiowka i strasznie malo miejsca z tylu.Teraz od dwoch lat mamy Honde Accord i tez spisuje sie swietnie,bagaznik troche dla nas za maly tylko ale z mezem doszlismy do wniosku ze jak mielibysmy nawet autobus to i tak by nam miejsca w nim brakowalo.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by Kasieńka Nie 28 Cze 2009, 21:12

Mi się wydaję, że ople są dobre i volkswageny. Nawet jeśli chodzi o części zamiennne - w razie czego, to nie ma problemu z ich " dostaniem".
Kasieńka
Kasieńka
 
 

Wiek : 46
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 491


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by rossi82 Nie 28 Cze 2009, 22:50

Mi się marzy astra III kombi. Rewelacyjne auto LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by sylwia Nie 28 Cze 2009, 22:52

dużo zależy na jaki egzemplarz traficie może być tak że kupicie megan i długo nic wam sie nie zepsuje
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by Marzena Nie 28 Cze 2009, 23:21

ja jak byłam sama miałam opelka corsę tylko to małe autko ale bardzo dobrze mi się nim jeździłoa LOL teraz mam forda focusa combi diesel, bardzo pojemny super przyspieszenie i ogólnie jest extra LOL Polecam!!
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by Marzena Nie 28 Cze 2009, 23:24

[Only admins are allowed to see this link]
tylko my mamy troszkę starszy model
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by mama33 Pon 29 Cze 2009, 02:05

Fajny ten ford focus!
A tak w ogóle to chciałabym Wam Dziewczyny podziękować za zainteresowanie i pomoc! Szkoda że nie mogę Wam wszystkim dać ciacha ale mogę w zamian wręczyć dla każdej po kwiatku!
Nieznajoma Kwiat Agnese Kwiat Aminka Kwiat Aniaffff Kwiat Sandy Kwiat Sylwia Kwiat Marzena i Maja Kwiat Mama i Córcia Kwiat Kasieńka Kwiat Rossi Kwiat Marzena Kwiat
Co do samochodu to ciągle intensywnie myślimy! W następnym tygodniu mam nadzieję że zaczniemy działać- trochę strach od kogoś kupować ale cóż trzeba będzie zaryzykować!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by Majka Pon 29 Cze 2009, 09:21

no niestety francuzy sie psuja :( pamietajcie tez zeby ocenic mozliwosci napraw :ceny czesci itd :( bo to ze ma 4 czy 5 lat to nie znaczy ze sie nie bedzie psuł.My mamy kombi ze wzgeldu na dwojke dziecio i firme meza LOL polecam tez volswageny(czy jak to sie pisze ) sa ok ,my osobiscie mamy skode felicje ale tez na podzespołach volswagena i takie czesci jakby co kupujemy jest tania w ekspolatacji
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by rumianek :) Wto 30 Cze 2009, 12:35

A ja jakoś nie lubię kombiaków.
Mamy hyundaia lantrę z 94roku. Jest smukła, a miejsca w środku naprawdę dużo i bagażnik wielgachny.
Tak wygląda [Only admins are allowed to see this link]
Silnik 1,5l mitsubissi, pasuje wiele części od polskich marek, pali ok.7 litrów.
Wada: brak klimy, co w czarnym samochodzie robi z niego ...maszynkę do gotowania człowieka Hah
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by mama33 Wto 07 Lip 2009, 15:16

Teraz wpadł nam w oko citroen xsara picasso tylko cholera trzeba daleko jechać by je obejrzeć bo aż pod Kraków no i też to francuska marka także trochę wahań jest
[Only admins are allowed to see this link]
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by mama33 Czw 09 Lip 2009, 13:52

To jest to gówno po które pojechali adres wcześniej napisałam! Nie działa! Bez komentarza! Wściekły
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by dagolis Czw 09 Lip 2009, 22:10

mój mąż jest mechanikiem samochodowym i stwierdził żeby nie kupować żadnych samochodów na literę F. ponieważ są to najczęściej odwiedzane marki na podnośniku co wiąze sie potem z kosztami. owszem czasami zdarzają się wyjątki jak we wszystkim ale przy samochodach na F są zwiększone szanse na częste pobyty u mechaników.
i jeszcze podpowiada że przy oglądaniu w internecie nie brac pod uwagę samochodów które nie mają zdjęcia tego co znajduje się pod maską. i zwracać uwagę na np zużyte pedały od gazu, sprzegła i hamulca i jak wygląda kierownica, ponieważ czasami można licznik przekręcić ale rzadko kto wymienia przy tym kierownicę i pedały...i zwracaś uwagę na takie sczegóły jak np. rozszczelnienia przy łączeniach blach.
wiem że pisze to trochę za poźno ale tak sobie pomyślałam że może się jeszcze przydadzą komuś takie wiadomości.
chociaz na pwno każdy ma różne zdania.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by anulaaa33 Czw 09 Lip 2009, 23:05

Moi staruszkowie mają Xare Picasso i sprawdza się wyśmienicie przede wszystkim mało pali, a my mamy Scenika i też nie narzekamy ale na mieście czasem mu się zdarzy więcej spalić

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by aniaffff Pią 10 Lip 2009, 00:56

Dagolis dzięki za rady, przydadzą sie bo w niedziele o ile pogoda pozwoli jedziemy na giełdę pooglądać samochody.
Buziak
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu? Empty Re: Może mi coś doradzicie w sprawie samochodu?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach