Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

4 posters

Go down

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Empty RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

Pisanie by Youras Sro 17 Cze 2009, 17:06

W porozumieniu i za zgodą właściciela portalu chcielibyśmy serdecznym Mamom zaproponować stały rabat 2% na cały asortyment w naszym sklepie z zabawkami i prezentami dla Waszych pociech SalonZabawek.eu

Jak tego dokonać ? Nic prostszego. Zapraszamy na stronę SalonZabawek.eu (Rejetracja), zarejestruj się na naszej stronie i PRZED dokonaniem pierwszego zakupu skontaktuj się z nami za pomocą zakładki KONTAKT podając swoje imię i nazwisko oraz mail jakim posłużyłaś się podczas rejestracji. Nie zapomnij o wpisaniu umownego hasła przyznającego rabat, które brzmi:

DLA NIE-ZŁEJ MAMY RABAT CHĘTNIE PRZYZNAMY

My w zamian przypiszemy Ci na stałe rabat 2% do Twojego konta i od momentu potwierdzenia tego faktu mailem od nas już możesz dowolnie składać zamówienia z przyznanym rabatem 2%. Prawda, że to proste ? Zapraszamy serdecznie wszystkie Mamy na zakupy. Ale bajeer!

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com 120011662149bbfce1d15de


Sklep z zabawkami naszej firmy to najprostszy sposób na znalezienie i otrzymanie w szybkim czasie (do 48h) zabawki dla dzieci i nie tylko dla nich, bowiem mamy jak i ojcowie są tak samo ważni.

W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę na zabawki dla dziewczynek, chłopców, w tym niemowląt, poza tym mamy do zaoferowania akcesoria dla matki i dziecka. Wszystkie nasze produkty objęte są 2-letnią gwarancją (do każdego zakupu dołączany jest dowód transakcji w postaci paragonu/na życzenie faktury vat).

Serdecznie zapraszamy.

Realizacja zamówień do 48h od poniedziałku do piątku. Zabawki to najlepszy pomysł na prezent dla dziecka !

Promocja dla www.Nie-Zla-Mama.com trwa do końca sierpnia 2009r.


Ostatnio zmieniony przez Nitka dnia Czw 18 Cze 2009, 13:00, w całości zmieniany 3 razy (Reason for editing : literowka)
Youras
Youras

Potrafię : gotować :-)
Wiek : 43
Jestem z: : Łodzi
Dzieci : Brak

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 4


http://www.SalonZabawek.eu , www.SalonVivanco.pl

Powrót do góry Go down

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Empty Re: RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

Pisanie by Krasnoludkowa dama Czw 18 Cze 2009, 13:14

a ja nie mogę się zarejestrować, wyskakuje mi błąd!
Krasnoludkowa dama
Krasnoludkowa dama
 
 

Potrafię : szyć
Wiek : 48
Jestem z: : Kraków
Dzieci : trójka!!!

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 40


Powrót do góry Go down

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Empty Re: RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

Pisanie by Youras Czw 18 Cze 2009, 14:55

Jeśli ma Pani problemy z zarejestrowaniem proszę o kontakt na adres kontakt@internetowysalon.pl podajac swoje dane wedle specyfikacji i uznania za ważne podczas rejestracji, zrobimy to ręcznie za Panią przesyłając login i haslo, ktore pozniej bedzie mozna zmienic. Prosze nie zapomnieć o hasle dla rabatu.
Youras
Youras

Potrafię : gotować :-)
Wiek : 43
Jestem z: : Łodzi
Dzieci : Brak

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 4


http://www.SalonZabawek.eu , www.SalonVivanco.pl

Powrót do góry Go down

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Empty Re: RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

Pisanie by aniaffff Czw 18 Cze 2009, 15:57

Podoba mi sie taka podkaszarka, chyba kupię.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Empty Re: RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

Pisanie by Spinacz Czw 09 Lip 2009, 15:52

w rejestracji pyta mnie o nr telefonu i nr gg a ja nie chcę ich podawać
czy muszę??
Spinacz
Spinacz
 
 

Potrafię : całkiem nieźle fotografować
Wiek : 41
Jestem z: : Płock
Dzieci : Julek, Oliwka, Zuza

Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 312


Powrót do góry Go down

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Empty Re: RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

Pisanie by aniaffff Pią 10 Lip 2009, 00:09

Ja chyba nie podawałam, to nie jest obowiązkowe.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Empty Re: RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

Pisanie by Youras Pią 10 Lip 2009, 09:06

Nie są obowiązkowe ale jesli nie poda Pani nr telefonu kurier nie bedzie mogl sie skontaktowac z Panią w razie potrzeby. Dane nie sa ujawniane i przetrzymywane wylacznie w celach realizacji zamowienia.
Youras
Youras

Potrafię : gotować :-)
Wiek : 43
Jestem z: : Łodzi
Dzieci : Brak

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 4


http://www.SalonZabawek.eu , www.SalonVivanco.pl

Powrót do góry Go down

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Empty Re: RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

Pisanie by Youras Nie 15 Lis 2009, 15:45

Z okazji zbliżających się Mikołajek oraz Gwiazdki chcielibyśmy Drogim Mamom zaproponować KUPON RABATOWY w wysokości 5% na cały asortyment naszego sklepu www.SalonZabawek.eu.

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Kuponnzm

Wystarczy przesłać do nas maila za pomocą zakładki KONTAKT na naszej stronie w tytule maila oraz jego treści (wraz z nickiem na forum) wpisując umowne hasło:

DLA NIE-ZŁEJ MAMY KUPON RABATOWY CHĘTNIE PRZYZNAMY


(zgodnie z polityką prywatności mail nie będzie wykorzystywany do jakichkolwiek akcji promocyjnych, informacyjnych itp)

W odpowiedzi otrzymają Panie jednorazowy kupon rabatowy w wysokości 5%* z możliwością realizacji do 20 grudnia 2009r do godz 00:00.

*) rabat 5% ważny przy zamówieniu od wysokości 50zł brutto do dnia 20 grudnia 2009r do godz. 00:00 po wpisaniu kodu w okienko KOD PROMOCYJNY w KOSZYKU sklepu. Promocja nie obejmuje kosztów przesyłki.

Serdecznie zapraszamy Ale bajeer!
Youras
Youras

Potrafię : gotować :-)
Wiek : 43
Jestem z: : Łodzi
Dzieci : Brak

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 4


http://www.SalonZabawek.eu , www.SalonVivanco.pl

Powrót do góry Go down

RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com Empty Re: RABAT w SalonZabawek.eu dla użytkowników portalu Nie-Zla-Mama.com

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach