Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Dołek pierdołek....

+3
kika4333
dagolis
Zwierzak2008
7 posters

Go down

Dołek pierdołek.... Empty Dołek pierdołek....

Pisanie by Zwierzak2008 Sob 17 Sty 2009, 02:30

przyznaję się bez bicia już po północy wiec mogę... wczoraj złapałam takiego doła że przebaczałam chyba ze 3 godziny... wszystko przez to że dzisiaj mam urodziny i wczoraj chciałam tyle zrobić tyle postanowień i w ogóle a tu lipa..... Magduśka dała mi tak popalić że i staremu się oberwało...
najpierw przypaliłam swoja nowiuśką (raz noszoną) bluzkę... później spadłam z krzesła myjąc lustra w szafach - przeżyłam, rozwaliłam tylko nogę, niestety krzesło poległo... o 18 w końcu zjadłam drugie śniadanie bo przecież czasu nie było.... stary wrócił później niż zwykle.. zamiast mi pomóc - browar i skoki... więc się wkurwi... i kazałam mu się nią zająć.. no i big plama z kaszki na kanapie... wygląda jakby się Magda na nią zsikała ale... dobrze że się chociaż chwile nią zajął.. wyjęłam odkurzacz posprzątałam a przy okazji wygarnęłam mężusiowi co o tym wszystkim myślę i ze ma mnie zawieźć do mamusi bo ja pierdolca niedługo dostanę jak tak dalej będzie....
jak już ja uspał.. pozwoliłam sobie na lampeczkę wina, gorącą kąpiel... zrobiłam się na bóstwo (prawie) teraz jestem z wami bo mi lakier na paznokciach schnie ale zaraz idę spać by rano wstać i zacząć lepszy roczek...
ale się rozpisałam.... ale to tylko dlatego ze musiałam to wywalić z wnętrzności.. juz mi chyba lepiej ...
będę dopiero w niedzielę bo od dzisiaj (sobota) zaczynam być lepsza dla siebie i rodzinki no i korzystając z okazji chłopa w domu porządnie się wyspać...

Zwierzak2008
 
 

Potrafię : zdenerwować tatusia
Wiek : 48
Jestem z: : polska
Dzieci : córunia tatunia

Zaproszeń na ciacho : 11
Postów : 1253


Powrót do góry Go down

Dołek pierdołek.... Empty Re: Dołek pierdołek....

Pisanie by dagolis Sob 17 Sty 2009, 10:44

Zwierzaczku, mam nadzieje że już się czujesz dużo lepiej i dołek już mija powoli. Dzisiaj Magdusia będzie na pewno grzeczna bo wie że to święto mamy i trzeba dac jej troszkę odpocząć. A tak przy okazji to wszystkiego najlepszego z Okazji Urodzin. NIech spełnią sie wszystkie Twoje najskrytsze pragnienia!!! Głowa do góry. Będzie dobrze. Uściski

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Dołek pierdołek.... Empty Re: Dołek pierdołek....

Pisanie by kika4333 Sob 17 Sty 2009, 12:23

Zwierzaczku kochany, pamiętaj szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko i cała rodzina. Wiem coś o tym bo jak ja mam doła to w domu też kiepska atmosferka. Najważniejsze że czasami myślisz też o sobie, lampeczka wina itd. ja jak mam chwilę niby dla siebie to nic mi się już niechce nawet wiejść do wanny, a nie mówię o jakimś upiększaniu. Pozdrawiam
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Dołek pierdołek.... Empty Re: Dołek pierdołek....

Pisanie by Mama usunęła swój profil Sob 17 Sty 2009, 14:31

Zwierzak2008 pamiętj że większosc z nas ma takie zchizy co Ty Dziecko JA siedze z synem cały tydzień sama i pierdolca mozna dostac,mój zjezdza dzis dopiero do domku,I musze się powstrzymywać by sie nie wyżyć na nim bo jestem jak bomba atomowa naładowana problemami Cicho! Trzymaj się cieplutko i świętuj swoje urodzinki Kwiat

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

Dołek pierdołek.... Empty Re: Dołek pierdołek....

Pisanie by aniaffff Sob 17 Sty 2009, 14:42

Zwierzak pewnie że masz prawo do takich dni, każda z nas to czasami przezywa. Jak mnie złapie depresja to też musze sie chwile zająć sobą ( kapiel, balsamy ... ) i zaraz mi lepiej.


Nie moge Ci posłać żywych róż kwitnących, posyłam Ci tylko kilka słów gorących. Życzę Ci szczęścia, wiele radości, stu lat życia i pomyślnej przyszłości. Niech los z oczu jednej łzy nie wyciśnie i niech Ci się w życiu układa pomyślnie. Kwiat
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Dołek pierdołek.... Empty Re: Dołek pierdołek....

Pisanie by Nitka Sob 17 Sty 2009, 23:31

Moja babo ukochana! Ja również podobne miewam jazdy.
Trzeba coś robić dla siebie, dobrze, że o tym pamiętasz!!
Jesteś mądrą babą i ja to wiem i wiedzą wszyscy. A chłopa dobrze, że ochrzaniłaś!!! Mógł pomyśleć o Tobie w Twoje święto...
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Dołek pierdołek.... Empty Re: Dołek pierdołek....

Pisanie by Zwierzak2008 Nie 18 Sty 2009, 23:08

no i cieszę się bardzo że WAS mam...
Nitka jak ja nie mogę się tej wiosny doczekać... :laugh:

Zwierzak2008
 
 

Potrafię : zdenerwować tatusia
Wiek : 48
Jestem z: : polska
Dzieci : córunia tatunia

Zaproszeń na ciacho : 11
Postów : 1253


Powrót do góry Go down

Dołek pierdołek.... Empty Re: Dołek pierdołek....

Pisanie by Kasieńka Pią 06 Lut 2009, 21:28

Ja miałam tak dzisiaj, ale poszłam z dziećmi na spacer i jakoś mi minęło, a miałam ochotę już ryczeć - ot tak sobie.
Kasieńka
Kasieńka
 
 

Wiek : 46
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 491


Powrót do góry Go down

Dołek pierdołek.... Empty Re: Dołek pierdołek....

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach