Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

+4
aniaffff
sylwia
Mama i corcia
kika4333
8 posters

Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by kika4333 Wto 09 Lut 2010, 21:10

Kochane babeczki nawet nie wiecie jak się cieszę, że jesteście i można tu do was czasami zagłądnąć i poczytać w jakich jesteście cudownych nastrojach i popisać jak coś na wątrobie leży, wy zawsze zrozumiecie i tak tu u was cieplutko, milutko i serdecznie. Dość dawno nie zaglądałam ale z przyczyn nie zależnych ode mnie.
Moje 6 letnie dziecie poszło do "0" i od września bez końca choruje, przy czym moja Natalia 4 latka też łapie od niego i tak bez końca. Dziewczyny padam na twarz uwierzcie!! Płaczę
Kacper 14 dni temu miał zapalenie płuc, poszedł dopiero drugi dzień do przedszkola i dziś znów zaczął kasłać, Natalia i ja jesteśmy od 2 dni na antybiotykach, małż też mówi że coś go w gardle drapie (tydzień temu też był chory). Nigdzie nie mogę wyjść, nawet na zwykły spacer, już nie wiem co mam zrobić?? Bardzo smutny Bardzo smutny Bardzo smutny Bardzo smutny

Uffff wygadałam się, mam nadzieję, że nie macie mi za złe?
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by Mama i corcia Wto 09 Lut 2010, 21:14

Kika Kochana oj faktycznie nie masz ciekawie.
Tule Cie mocno i z calego serca zycze Wam Wszystkim powrotu do zdrowia Zbiorowe wtulenie
Z tymi przedszkolami i zerowkami to normalnie w glowie sie nie miesci Wściekły
Biedne te dzieciaczki bez przerwy choruja Uściski
Kika zagladaj do nas tak czesto jak tylko bedziesz mogla i pisz do nas,my napewno nie bedziemy Ci miec tego zazle przeciez po to jestesmy zeby wysluchac,pocieszyc,przytulic,rozbawic.... Uściski Uściski Uściski
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by sylwia Wto 09 Lut 2010, 21:30

kika jak fajnie ze znalazłaś jednak troche czasu a co do chorobska ktore sie do was przywloklo to niech szybko sie odczepi bo musisz nadrobic zaległosci


Ostatnio zmieniony przez sylwia dnia Sro 10 Lut 2010, 01:04, w całości zmieniany 1 raz
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by aniaffff Wto 09 Lut 2010, 22:40

Hej Kika, szkoda że tak Was trzymaja te wstrętne wirusy i choróbska. Chyba nie ma innego wyjscia jak tylko głosno wołac WIOSNA!!!!!!!!!!!!!!!!
Tulę Zbiorowe wtulenie
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by Armelia1 Wto 09 Lut 2010, 23:51

Kika życze powrotu do zdrowia i zaglądaj do nas jak najczęściej LOL
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by anulaaa33 Sro 10 Lut 2010, 00:01

O tak oby do wiosny LOL a wtedy to juz żadna tu nie zajrzy O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by sylwia Sro 10 Lut 2010, 01:05

anulaaa33 napisał:O tak oby do wiosny LOL a wtedy to juz żadna tu nie zajrzy O nie mogę!

ale pesymistka z ciebie zobaczysz dopiero co to bedzie latem O nie mogę!
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by anulaaa33 Sro 10 Lut 2010, 09:19

sylwia napisał:
anulaaa33 napisał:O tak oby do wiosny LOL a wtedy to juz żadna tu nie zajrzy O nie mogę!

ale pesymistka z ciebie zobaczysz dopiero co to bedzie latem O nie mogę!

ooo tak latem to się zacznie grillowanie Na ognisku Pijemy! Gwiezdna noc.. Płynę! Łapię motylka Zagramy? Gram sobie a Nie działa! dostanie kooopa LOL

No i sie zacznie jak dziewczyny me zaczną chodzić Hah

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by kika4333 Sro 10 Lut 2010, 11:52

Oj kochane ja codzienne wypatruje za oknem choćby maleńkiego oznaku zbliżającej się wiosny iiiiiiii nic. Jak włączam kompa to pierwsze co sprawdzam to pogoda na 16 dni a tam tylko śnieg, mróz i wiatr.
WIOOOOOOOOSNA GDZIEŚ TY???? Proszę!
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by Nieznajoma Sro 10 Lut 2010, 11:54

wiosne na pewno juz blisko bo moja roksana ciągle sie rozbiera i lata na golasa po pokoju na dodatek juz ja ubieralam 3 razy i teraz znowu sie rozbiera z rajtuzek Co? Co?
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by anulaaa33 Sro 10 Lut 2010, 11:58

ja juz zamówiłam wiosne na początek marca wiec bez obaw jeszcze 2 tydnie i sio zimo

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by mama33 Sro 10 Lut 2010, 13:44

Kika fajnie że z Nami jesteś Uściski
No i przykro że chorujecie mam nadzieję że te choróbska wreszcie dadzą Wam spokój Wściekły Biedne są Te Twoje dzieciaczki
Uściski Życzę Wam zdrówka Zbiorowe wtulenie
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie. Empty Re: Witam Kochane mamusie po dość długiej przerwie.

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach