Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Mali komputerowcy

+8
anulaaa33
Armelia1
Lenka12_12
aniaffff
mama33
Caroline
Mama i corcia
sylwia
12 posters

Go down

Mali komputerowcy Empty Mali komputerowcy

Pisanie by sylwia Pią 05 Lut 2010, 16:00

Moja corcia jak widzi ze komputer jest wlączony to warjuje pedzi do niego jak pszczoła do miodu i nie moge jej od niego oderwaćc a jak ja zabieram i mowie ze niewolno to mam histerie taka ze glowa mała nie mogew przy niej nic zrobic na kompie bo odrazu przychodzi i pstryka musze odrazu wylączać bo inaczej sie nie da sama nie wiem jak mam ja tego odłuczyc
Jedyne pocieszenie takie ze moze w przyszłości bedzie dobrze zarabiajaca specjalistka od komputerow O nie mogę!
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Mama i corcia Pią 05 Lut 2010, 16:53

Sylwia wlasnie niedawno byl poruszany ten temat na forum i jedyne co Ci moge powiedziec i moze Cie to pocieszy to to ze praktycznie wszystkie nasze szkraby tak maja i nie mamy wyjscia musimy przeczekac bo jak wiadomo zainteresowania naszych pociesz mijaja,predzej czy pozniej ale mijaja LOL i pewnie nasze komputery tez sie znudza no chyba ze sie myle Hah
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Caroline Pią 05 Lut 2010, 18:27

sylwia napisał:Moja corcia jak widzi ze komputer jest wlączony to warjuje pedzi do niego jak pszczoła do miodu i nie moge jej od niego oderwaćc a jak ja zabieram i mowie ze niewolno to mam histerie taka ze glowa mała nie mogew przy niej nic zrobic na kompie bo odrazu przychodzi i pstryka musze odrazu wylączać bo inaczej sie nie da sama nie wiem jak mam ja tego odłuczyc
Jedyne pocieszenie takie ze moze w przyszłości bedzie dobrze zarabiajaca specjalistka od komputerow O nie mogę!

Jezeli dziecko widzi mame czesto przy komputerze to raczej inaczej postepowac nie bedzie.
Mam wrazenie ze niektore z dzieci forumowiczek znaja ich twarz tylko do polowy,bo druga polowe zaslania monitor-niektore mamusie siedza tutaj calednie. Teraz namnie nakrzyczycie, znow skrytykujecie, ale w glebi siebie zastanowcie sie najpierw ile czasu poswiecacie swoim dzieciom a ile pisaniu tutaj tych roznych pierdol.
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by mama33 Pią 05 Lut 2010, 19:22

Caroline napisał:
sylwia napisał:Moja corcia jak widzi ze komputer jest wlączony to warjuje pedzi do niego jak pszczoła do miodu i nie moge jej od niego oderwaćc a jak ja zabieram i mowie ze niewolno to mam histerie taka ze glowa mała nie mogew przy niej nic zrobic na kompie bo odrazu przychodzi i pstryka musze odrazu wylączać bo inaczej sie nie da sama nie wiem jak mam ja tego odłuczyc
Jedyne pocieszenie takie ze moze w przyszłości bedzie dobrze zarabiajaca specjalistka od komputerow O nie mogę!

Jezeli dziecko widzi mame czesto przy komputerze to raczej inaczej postepowac nie bedzie.
Mam wrazenie ze niektore z dzieci forumowiczek znaja ich twarz tylko do polowy,bo druga polowe zaslania monitor-niektore mamusie siedza tutaj calednie. Teraz namnie nakrzyczycie, znow skrytykujecie, ale w glebi siebie zastanowcie sie najpierw ile czasu poswiecacie swoim dzieciom a ile pisaniu tutaj tych roznych pierdol.
Długo myślałaś nad tym tekstem???? Jeśli tak to trochę Ci nie wyszedł . Ale próbuj dalej może kiedyś Ci się uda jakąś mądrą rzecz wymyślić . Trzymam za Ciebie kciuki O tak!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by aniaffff Pią 05 Lut 2010, 19:31

Ja mam czyste sumienie jesli chodzi o moje dziecko. Jestem tu tylko wtedy jesli Filip ma inna opiekę tzn babcie lub tate i wierz mi Caroline że nie ma takich sytuacji że on gdzies płacze w kącie a ja klikam. Myślę że u żadnej z nas nie ma takowych. Nie pozwole siebie nazywac wyrodna matka tylko dlatego że mam najwięcej postów. Jesli nie wiesz co sie dzieje w naszych domach to prosze Cie bardzo nie komentuj tego!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Lenka12_12 Pią 05 Lut 2010, 20:12

oj znowu zamęt!a po co? nikt nie wie jak jest w domu!popieram aniaff i mame33!ja mam właczony przez cały dzień komputer bo siedze w domku!w miedzy czasie mam posprzatane wyprane poprasowane ugotowany obiad i mysle ze jak juz urodze to takze znajde czas na to zeby być na forum i pisac ,,pierdoły'' bo robie to w czasie kiedy jestem zmeczona praca i domowymi obowiazkami a nie ze mi sie nudzi i zaniedbuje wszystko!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Mama i corcia Pią 05 Lut 2010, 22:42

Caroline napisał:
sylwia napisał:Moja corcia jak widzi ze komputer jest wlączony to warjuje pedzi do niego jak pszczoła do miodu i nie moge jej od niego oderwaćc a jak ja zabieram i mowie ze niewolno to mam histerie taka ze glowa mała nie mogew przy niej nic zrobic na kompie bo odrazu przychodzi i pstryka musze odrazu wylączać bo inaczej sie nie da sama nie wiem jak mam ja tego odłuczyc
Jedyne pocieszenie takie ze moze w przyszłości bedzie dobrze zarabiajaca specjalistka od komputerow O nie mogę!

Jezeli dziecko widzi mame czesto przy komputerze to raczej inaczej postepowac nie bedzie.
Mam wrazenie ze niektore z dzieci forumowiczek znaja ich twarz tylko do polowy,bo druga polowe zaslania monitor-niektore mamusie siedza tutaj calednie. Teraz namnie nakrzyczycie, znow skrytykujecie, ale w glebi siebie zastanowcie sie najpierw ile czasu poswiecacie swoim dzieciom a ile pisaniu tutaj tych roznych pierdol.



Sluchaj kobieto bo zazwyczaj jestem lagodna ale jak czytam ciebie to cisnienie mi sie podnosi.
Chciala bym cie olac ale nie potrafie bo na takie brednie jak ty piszesz to trzeba reagowac.
Bede kulturalna ze wzgledu na inne osoby tutaj i powiem tak odczep sie wkoncu od nas raz na zawsze,skoro tak Ci nie pasuja te pierdoly to po jakiego....tutaj wogole jestes co???
Moze Ty sie zastanow nad soba wogole,nad twoja psychika co z nia jest nie tak a nie pisz mi tutaj nie majac pojecia co jest w naszych domach i z naszymi dziecmi.
Ja absolutnie nie mam zamiaru Ci sie tlumaczyc bo do cholery kim ty jestes?
my nie potrzebujemy tutaj takich zametow sianych przez twoje domysly,bezpodstawne domysly,napewno ty nas z czasu przy kompie nie bedziesz rozliczac bo nic ci do tego.
Malo jest innych forum w internecie,zrob sobie prezent i znajdz sobie inne.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by mama33 Pią 05 Lut 2010, 22:52

MiC jesteś niesamowita Ale bajeer!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Armelia1 Pią 05 Lut 2010, 23:08

Oj Caroline przesadziłaś!!
W jednym tylko masz rację-dzieci biorą z nas przykład ale do tego nie jest potrzebne całodobowe przesiadywanie przed kompem!(o co oskarżyłaś niektóre z NZM).Dzieci są tak inteligentnymi istotkami,że wystarczy zrobić coś jeden jedyny raz i już to podłapią!!
Ja również-choć jeszcze daleko mi do liderek w pisaniu-zasiadam przed komputerem tylko wtedy gdy moje dziecię śpi! I tak jak Aniafff napisała nie sądzę,zeby u którejkolwiek z dziewczyn dzieciaki zostały pozostawione na pastwę losu,bo akurat ich mamy "siedzą" na forum.
Zresztą nawet jakby tak było to guzik nam do tego!!!Każdy ma swój sposób na życie i wychowywanie dzieci i NIE WOLNO!!! bezpodstawnie nikogo za to bluzgać i tym samym obrażać!!
Mam nadzieję,że nie przemawia przez Ciebie zazdrość (jeśli chodzi o liczbę postów) bo to było by naprawdę głupie i baaardzo niedojrzałe!!
Twój post ewidentnie został napisany tak aby obrazić a takich rzeczy się nie robi!!!Więc tak jak dziewczyny napisały zastanów się najpierw ze 100,1000 a nawet i więcej razy zanim kogoś znowu o coś oskarżysz,obrazisz itp.!!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by sylwia Sob 06 Lut 2010, 00:42

Napisałam taki watek bo chciałam wiedziec czy innych mam pociechy tez tak reaguja na kompa a jak Caroline chciała bys wiedziec to tez tak samo reaguje na wtyczke w kontakcie to co moze cały dzien siedze przy gniazdku i wtykam w nie wtyczke a i jak łazienka jest otwarta to leci do muszli klozetowej a to według ciebie oznaczałoby ze mama nic nie robi tylko na kiblu siedzi wiesz co puknij sie troszke w głowe bo kazda z nas potrzebuje jakiejs odskoczni od całego codziennego majdanu dla nas jest to forum a dla ciebie psucie nerwów i pisanie bzdur na naszym forum. A jak jestes taka anty komputerom i pisaniu na forum to co tu robisz przeciez pozadna matka o 15.27 chyba nie powinna siedziec przed kompem tylko obiasd gotowac sprzatac albo patrzec sie jak dziecko spi.Szkoda mi tylko tego z\e zawsze sie trafi osoba ktorej cos nie pasuje tylko najpierw popatrz na siebie Caroline a dopiero pozniej oceniaj innych
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Mama i corcia Sob 06 Lut 2010, 01:17

sylwia napisał:Napisałam taki watek bo chciałam wiedziec czy innych mam pociechy tez tak reaguja na kompa a jak Caroline chciała bys wiedziec to tez tak samo reaguje na wtyczke w kontakcie to co moze cały dzien siedze przy gniazdku i wtykam w nie wtyczke a i jak łazienka jest otwarta to leci do muszli klozetowej a to według ciebie oznaczałoby ze mama nic nie robi tylko na kiblu siedzi wiesz co puknij sie troszke w głowe bo kazda z nas potrzebuje jakiejs odskoczni od całego codziennego majdanu dla nas jest to forum a dla ciebie psucie nerwów i pisanie bzdur na naszym forum. A jak jestes taka anty komputerom i pisaniu na forum to co tu robisz przeciez pozadna matka o 15.27 chyba nie powinna siedziec przed kompem tylko obiasd gotowac sprzatac albo patrzec sie jak dziecko spi.Szkoda mi tylko tego z\e zawsze sie trafi osoba ktorej cos nie pasuje tylko najpierw popatrz na siebie Caroline a dopiero pozniej oceniaj innych




Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Zapraszam na ciacho!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Caroline Sob 06 Lut 2010, 03:07

Sluchaj kobieto bo zazwyczaj jestem lagodna ale jak czytam ciebie to cisnienie mi sie podnosi.
Chciala bym cie olac ale nie potrafie bo na takie brednie jak ty piszesz to trzeba reagowac.
Bede kulturalna ze wzgledu na inne osoby tutaj i powiem tak odczep sie wkoncu od nas raz na zawsze,skoro tak Ci nie pasuja te pierdoly to po jakiego....tutaj wogole jestes co???
Moze Ty sie zastanow nad soba wogole,nad twoja psychika co z nia jest nie tak a nie pisz mi tutaj nie majac pojecia co jest w naszych domach i z naszymi dziecmi.
Ja absolutnie nie mam zamiaru Ci sie tlumaczyc bo do cholery kim ty jestes?
my nie potrzebujemy tutaj takich zametow sianych przez twoje domysly,bezpodstawne domysly,napewno ty nas z czasu przy kompie nie bedziesz rozliczac bo nic ci do tego.
Malo jest innych forum w internecie,zrob sobie prezent i znajdz sobie inne.[/quote]

Ale bajeer! Zły śmiech
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Mama i corcia Sob 06 Lut 2010, 11:09

Ales Ty inteligentna Caroline nawet zacytowac nie potrafisz O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Caroline Sob 06 Lut 2010, 13:07

Zamieszalampatykiem i widzisz jakzasmierdzialo? LOL
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by sylwia Sob 06 Lut 2010, 13:42

To wiecej nie mieszaj tym patykiem na tym forum bo smrodu my tu niepotrzebujemy
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by mama33 Sob 06 Lut 2010, 14:50

Mama i corcia napisał:Ales Ty inteligentna Caroline nawet zacytowac nie potrafisz O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!
Normalnie to samo chciałam napisać
Jak chcesz Caroline to mogę Cię nauczyć cytować bo w końcu siedzę tu całymi dniami to się nauczyłam Tak
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by mama33 Sob 06 Lut 2010, 14:53

Caroline napisał:Zamieszalampatykiem i widzisz jakzasmierdzialo? LOL
Kochana nie denerwuj się tak bardzo bo widzę że Ci się nawet słowa posklejały w jedną całość chyba że pisać też Cię trzeba nauczyć ? Służę pomocą O tak!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by mama33 Sob 06 Lut 2010, 14:56

Sylwia Kochanie ode mnie masz też ciacho Zapraszam na ciacho! bo zgadzam się z Tobą w 100%!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by anulaaa33 Sob 06 Lut 2010, 20:08

Caroline napisał:
sylwia napisał:Moja corcia jak widzi ze komputer jest wlączony to warjuje pedzi do niego jak pszczoła do miodu i nie moge jej od niego oderwaćc a jak ja zabieram i mowie ze niewolno to mam histerie taka ze glowa mała nie mogew przy niej nic zrobic na kompie bo odrazu przychodzi i pstryka musze odrazu wylączać bo inaczej sie nie da sama nie wiem jak mam ja tego odłuczyc
Jedyne pocieszenie takie ze moze w przyszłości bedzie dobrze zarabiajaca specjalistka od komputerow O nie mogę!

Jezeli dziecko widzi mame czesto przy komputerze to raczej inaczej postepowac nie bedzie.
Mam wrazenie ze niektore z dzieci forumowiczek znaja ich twarz tylko do polowy,bo druga polowe zaslania monitor-niektore mamusie siedza tutaj calednie. Teraz namnie nakrzyczycie, znow skrytykujecie, ale w glebi siebie zastanowcie sie najpierw ile czasu poswiecacie swoim dzieciom a ile pisaniu tutaj tych roznych pierdol.


Caroline a h.. Ci do tego ile kto tusiedzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Izula85 Sob 06 Lut 2010, 21:56

Hah ja tam sie nie wypowiadam ...ale uwielbiam te kłotnie hehehe i złosliwe docinki caroline dzieki robudziłam sie i moge dalej sie uczyc
do CAROLINE
"ZŁOŚLIWOŚĆ JEST CECHĄ LUDZI Z KOMPLEKASMI "
juz to chyba cytowałam wiec zmykaj mała paść się na tą dzika plaze co masz na zdieciiu pozdrawiam
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by artanula Sob 06 Lut 2010, 22:21

Do czego to ludzie są zdolni aby mieć gdziekolwiek swoje 3 min. i zaistnieć, nie bacząc na formę..tak myślę, czy wiek Caroline jest prawdą..jeżeli tak to Bez komentarza! -czuć moher jak nic...jeżeli nie, to tym bardziej godne pożałowania..."ZŁOŚLIWOŚĆ JEST CECHĄ LUDZI Z KOMPLEKASMI "...nic dodać nic ująć...Izula 85 masz Zapraszam na ciacho! za ten cytacik Brawo! Brawo! Brawo!
artanula
artanula
 
 

Potrafię : śmiać się z siebie
Wiek : 53
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : Maciek, Maja i Maksiu w drodze :)

Zaproszeń na ciacho : 19
Postów : 352


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by aniaffff Sob 06 Lut 2010, 22:47

sylwia napisał:To wiecej nie mieszaj tym patykiem na tym forum bo smrodu my tu niepotrzebujemy

Brawo! Brawo! Brawo! Brawo! Brawo!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Triss Sro 10 Lut 2010, 22:39

Moja Ala tez jak widzi komp to ciagnie do klawiatury
ale dziecku nie musze na wszyskto pozwalac i ja nie pozwalam
nie bawi sie pilotem ani prawdziwa komorka co nie znaczy ze nie umie powciskac klawiszy

a co do postu carolina to zaluje ze nie moge czesciej zagladac ale moge tylko czasem wieczorem jak nie jestem zbyt zmeczona zazdroszcze mama co maja mniej absorbujace dzieci i mezow
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Marzena Nie 14 Lut 2010, 17:58

a ja mam pomysł - dotyczy to "naszej" mieszającej pani Caroline i wszystkich którzy mają niskie ciśnienie. Niech Caroline poda swojego maila bądź poprosimy naszą Nitkę by zrobiła osobny wątek pt "Zamiast kawy..." będziemy do niej pisać gdy będziemy mieć niskie ciśnienie bez kawy ona nam je podniesie O nie mogę! my nie będziemy mieć do niej o to żalu (bo taka będzie funkcja tego wątku) a ona też będzie szczęśliwa LOL to co wy na to? O nie mogę!
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Marzena Nie 14 Lut 2010, 18:00

a jeśli chodzi o kompa to mój też biegnie jakby był przyciągany jak magnez LOL wtedy ja mu mówię - pomóż mamusi zamknąć komputer bo musi iść sapć on mi pomaga zamyka i razem odnosimy go na miejsce żeby sobie odpoczął LOL a wczoraj w tesco kupiłam mu małego laptopa siedzi przy nim przez cały czas LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Mali komputerowcy Empty Re: Mali komputerowcy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach