Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

+10
rumianek :)
MAjax
anulaaa33
Lenka12_12
aniaffff
Armelia1
Mama i corcia
Izula85
maxine-fee
mama33
14 posters

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by Marzena Pią 22 Sty 2010, 22:36

dziewczyny dajcie spokój szkoda zdrowia na kłótnie sprzeczki jeśli ktoś się źle zachowuje to tylko świadczy o jego wychowaniu jak raz się zwróciło uwagę a to nie pomogło to szkoda czasu a wy się jeszcze same nakręcacie, To tyle...
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by aniaffff Pią 22 Sty 2010, 22:45

Brawo! Marzena
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by Mama i corcia Pią 22 Sty 2010, 23:38

Marzena napisał:dziewczyny dajcie spokój szkoda zdrowia na kłótnie sprzeczki jeśli ktoś się źle zachowuje to tylko świadczy o jego wychowaniu jak raz się zwróciło uwagę a to nie pomogło to szkoda czasu a wy się jeszcze same nakręcacie, To tyle...


Dobrze piszesz Kobieto Brawo!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by Izula85 Sob 23 Sty 2010, 00:28

wiem wiem ze jest takie przysłowie LOL,ale nie ma co sie stresowac to bezsensu ja miałam kiedys take coś w sobie ze jak mi ktos cos powiedział albo coz zrobił na złosc to sie przejmowałam i odpyskowywałam albo cos a teraz...a niech mowi skoro dogaduje jest złośliwy a złosliwosc to cecha ludzi z kompkeksami skoro obgaduje to jestem tego warta zeby o mnie mowic a w ogóle to wali mnie to ja sie chyba starzeje Hah
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by mama33 Czw 04 Mar 2010, 02:23

mama33 napisał:Czy już macie spakowaną torbę do szpitala czy jeszcze nie ? Jeśli tak to jakie rzeczy tam umieściłyście?
Ja jeszcze mam trochę czasu także dopiero o tym myślę ale po doświadczeniu z przed narodzin Pawełka na pewno spakuję więcej ciuszków dla dzieciątka! Bo poprzednio miałam trzy komplety ale w moim przypadku było to za mało bo nie siedzieliśmy w szpitalu 3 dni tylko nasz pobyt się przedłużył do 2 tyg. Także szczerze to brakowało mi wielu rzeczy! Dobrze że mój mąż był taki obrotny że jak nie było w domu to po prostu co było potrzebne to mi dokupował! Nawet był taki kochany że jak ciuszki nam się kończyły to je woził do domu prał prasował i przywoził z powrotem !
Wracając do tematu to nadal nie mam spakowanej torby ale ciuszki mam już poprane (jeszcze tylko poprasować) a pozostałe rzeczy do szpitala mam już kupione ! Wystarczy teraz to wszystko zapakować do torby i już LOL
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by Triss Pią 05 Mar 2010, 22:29

ja wroce do tematu
wiecie ze mam wszystko do szpitala
tylko torby mi brakuje
przygotowalam sie po krwotoku myslalam ze wyladuje w szpitalu

dokupie tylko majty jednorazowe i pampersy dla Aliena bo u ns domagaja sie w szpitalu

dziecko ubrane jest w szpitalne rzeczy
juz nie moge sie doczekac
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by Cleo Czw 11 Mar 2010, 16:47

dziewczyny byłam na ostatnim usg (32tydzien).. dzieciak ma 2100, lekarz mówi że urodzi się koło 3500 i 50, 51cm.. Wszytko jest ok, prócz małego detalu.. otóż mój mały dzidź na dużą głowę no i lekarz życzył mi powodzenia na porodówce Co?


Ostatnio zmieniony przez Cleo dnia Czw 11 Mar 2010, 17:13, w całości zmieniany 1 raz
Cleo
Cleo
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : It
Dzieci : pierwsza ciąża

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 106


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by mama33 Czw 11 Mar 2010, 17:00

Cleo napisał:dziewczyny byłam na ostatnim usg (32tydzien).. dzieciak ma 2100, lekarz mówi że urodzi się koło 3500 i 50, 51cm.. Wszytko jest ok, prócz małego detalu.. otórz mój mały dzidź na dużą głowę no i lekarz życzył mi powodzenia na porodówce Co?
No no to już sporo waży ten Twój skarbek LOL
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by anulaaa33 Czw 11 Mar 2010, 17:11

Moja Amelka też miała bardzo dużą główke po mamusi oczywiście LOL a wypłynęła jak rybka Żartowniś

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by Cleo Czw 11 Mar 2010, 17:24

mój ma wielkośc głowki jak na 34 tydzień także 2 tygodnie różnicy.. mam nadzieje że główka już nie urośnie a ciałko dogoni i będzie proporcjonalny O nie mogę!
Cleo
Cleo
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : It
Dzieci : pierwsza ciąża

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 106


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by anulaaa33 Czw 11 Mar 2010, 22:16

moje dwie dziewczyny też miały do przodu jeśli chodzi o wielkość nawet sprawdzał wady nasz lekarz na szczęście wszystko dobrze bedą miały więcej miejsca aby mądrości swoje pomieścić Żartowniś

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Kobietki w zaawansowanej ciąży:) - Page 2 Empty Re: Kobietki w zaawansowanej ciąży:)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Strona 2 z 2 Previous  1, 2

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach