Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

+7
kika4333
Armelia1
Lenka12_12
sylwia
Izula85
gonialbn
Nitka
11 posters

Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Nitka Sob 02 Sty 2010, 02:35

Wklejam ogólne info ze strony kopenhaska.pl

Szczegółowy plan posiłków

DZIEŃ 1 i 8
Śniadanie: 1 kubek kawy, 1 kostka cukru
Obiad: 2 jajka na twardo, gotowany szpinak 100g, 1 pomidor
Kolacja:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g
DZIEŃ 2 i 9
Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru
Obiad:1 duży befsztyk, sałata z olejem i cytryną 150g
Kolacja:1 plaster szynki, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego
DZIEŃ 3 i 10
Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru, 1 grzanka z razowego pieczywa
Obiad: gotowany szpinak,1 świeży owoc, 1 pomidor
Kolacja:1 plaster szynki, 2 gotowane jajka, sałata z olejem i cytryną 150g
DZIEŃ 4 i 11
Śniadanie:1 kubek kawy,1 kostka cukru
Obiad: tarta marchewka 150g, jajko na twardo, twarożek naturalny 100g
Kolacja: sałatka owocowa 100g, 2-3 szklanki jogurtu naturalnego
DZIEŃ 5 i 12
Śniadanie: duża tarta marchew z cytryną
Obiad: duża chuda ryba
Kolacja:1 befsztyk, sałata i brokuły 200g
DZIEŃ 6 i 13
Śniadanie: 1 kubek czarnej kawy, 1 kostka cukru
Obiad: kurczak gotowany 150g, sałata z olejem i cytryną 150g
Kolacja: 2 jajka na twardo, duża marchewka
DZIEŃ 7
Śniadanie: 1 kubek herbaty bez cukru
Obiad: kawałek chudego grilowanego mięsa 150g
Kolacja: NIC
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by gonialbn Sob 02 Sty 2010, 11:16

Parę lat temu wytrwałam 4 dni,wymaga dużo dyscypliny w trakcie,po tym czasie czułam się oczyszczona.
Chyba drugi raz bym się nie zdecydowała na ta dietę
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Izula85 Sob 02 Sty 2010, 12:42

NIteczko powiem Ci ze dieta która zaczyna sie od kawy nie jest dobra dietą!!!!poczytaj o diecie soutch beachhttp://southbeach.c10.pl/southbeach-1faza.php
jest mnostwo informacji o przykładowych menu napoczatku moze to byc trudne ale pozniej to sama zabawa komponowac ja stosowałam przed weselm z 1.5 miesiaca i zeszczuplałam6kg w ogole nie chciało mi sie jesc na niej bo jadłam 6 razy dziennie to jest ten plus ostatni lekki posiłek nawet o 19 am oja sioistra schudła 10 kg i ona cały czas miała ja w zycie wdrozona dopoki nie zaszła w ciaze ja zamierzam po porodzie ja zastosowc w miare oczywiscie mozliwosci,ale wiesz napewno znajdzie sie tez ktos kto powie ze nie jest fajna ktos kto napoczatku nie chudnie przez 3 tyg bo schodzi mu woda z organizmu i toksynki wkurzy sie i przerwie a to nie o to chodzi!!!!!!i dieta nadaje sie własnie dla osób siedzacych w domu bo pracujac kto ma czas przygotowac cos najfajniejsze jest to ze mozesz zjesc np kostke czekolady gorzkiej w IIbodajze fazie wy[pic winko czerwone i wdrozac po kolei coraz wiecej produktów trac na wadze!!!POlecam
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by sylwia Sob 02 Sty 2010, 15:01

Moja kolezanka stosowała tom diete co prawda schudła 5 kilo ale była strasznie zmeczona i wygladała podczas tej diety tragicznie powiedziała ze juz nigdy wiecej tej diety
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by sylwia Sob 02 Sty 2010, 15:05

Niteczko moja kolezanka stosuje taka diete je o stałych porach o 7 13 i 17 nie je słodyczy i jasne pieczywo zamienila na ciemne i przestrzega tego bardzo nie je nic po 17 i odchudzxa sie juz 7 miesiecy i schudła 31 kilo mowi ze na poczatku bylo bardzo cieszko ale jak zobaczyła efekty sprawiało jej to duzo przyjemnosci i determinacji
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Lenka12_12 Sob 02 Sty 2010, 15:51

jest do wytrzymania ale jak po kazdej powstaje efekt jojo moim zdaniem lepiej ograniczyc pieczywo i słodycze i bedzie dobrze no i takze rózowe okulary!przymrózenie oka takze pomaga!Buźka!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Nitka Nie 03 Sty 2010, 00:34

dzieki

South Beach juz stosowałam, szukam teraz czegoś innego
Montignaca też stosowałam

no zobaczymy

pewnie, ze to nie jest zbilansowana dieta, ale zalecają przyjmowanie witamin itp.

jeszcze sie zastanowie
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Armelia1 Nie 03 Sty 2010, 19:20

kopenhaską stosowali moi znajomi ale o ile pamiętam przynajmniej na początku była kawa gorzka Hah -dlatego ja jej nie stosowałam powracając do tematu to oni ja stosowali i byli zadowolenia choć tak jak piszą dziewczyny jest dla wytrwałych,bo dość męcząca Hah
z kolei dziewczyna mojego wujka schudła chyba z dwadzieścia parę kilo na niejedzeniu pieczywa,ziemniaków i słodyczy chyba w 6-8 m-cy
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by kika4333 Nie 03 Sty 2010, 21:38

Mam 3 koleżanki które to stosowały i wszystkie miały efekt ten sam. Bardzo schudły w szybkim tempie ale niestety później przybrały na wadze jeszcze więcej niż przed dietą. Więc nie polecam.
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by rumianek :) Pon 04 Sty 2010, 23:11

kika4333 napisał:Mam 3 koleżanki które to stosowały i wszystkie miały efekt ten sam. Bardzo schudły w szybkim tempie ale niestety później przybrały na wadze jeszcze więcej niż przed dietą. Więc nie polecam.

Wiem tyle samo i widziałam na własne oczy Hah
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by MamaM Pon 04 Sty 2010, 23:44

Stosowałam (po części do dziś w wersji mniej rygorystycznej) dietę o której pisze Armelia ( nie je się węglowodanów, a właściwe nie łączy ich z pewnymi innymi produktami) i muszę przyznać, że jest rewelacyjna!!!
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Marzena Sro 20 Sty 2010, 01:03

Nitka i co zastosowałaś tą dietkę?
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Nitka Sro 20 Sty 2010, 01:09

Marzeno kochana - owszem i nie polecam. Wcale nie schudłam, choć skurczył mi sie żołądek i to jedyny plus tej diety.

Kawa rano jest paskudnym rozwiązaniem, więc jadłam też kromkę razowca pełnoziarnistego (więc złamałam dietę, ale nie dawałam rady na samej kawie).

W zasadzie zrezygnowałam z niej dlatego, że przygotowanie posiłków do pracy było męczarnią.
No jak tu "smacznie" zjeść w pracy np:
tarta marchewka 150g, jajko na twardo, twarożek naturalny 100g
albo
2 jajka na twardo, gotowany szpinak 100g, 1 pomidor

Jeszcze jajo i pomidor ok, ale szpinak odgrzany w mikrofali był paskudny.
A już zupełnie wymiękłam przy tym śniadaniu złożonym z marchewki. Miałam odruch wymiotny i nie zjadłam.

Myślę, że po kilku modyfikacjach to może być dobra dieta, ale nie polecam jej.

Postanawiam ŻP (Żreć Połowę).
Hah
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Marzena Pią 22 Sty 2010, 23:06

właśnie ŻP to najlepsza dietka!!! tylko że czasami (przynajmniej w moim przypadku ) to nie jest dobre bo jak nie mam bata nad sobą to... kochanego ciałka nigdy za dużo LOL
Nitka ale ciasteczko ode mnie przyjmiesz? jest taakie słodziutkie a skoro ŻP to można je podzielić na dwa dni LOL)
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by anulaaa33 Pią 22 Sty 2010, 23:31

Już nie przesadzajcie baby nie po to się pracuje żeby jeszcze na jedzenie żałować O nie mogę! nic na to nie poradze że po trójce wyglądam jak wyglądam, jedni szybciej tracą na wadze innni nie potrafią i choć byśmy nie wiem co robiły to i tak nie schudniemy tyle ile byśmy chciały.....ja tam ważyłam przed dziećmi tyle to wróbelek a z racji tego żem wysoka wyglądałam jak strach na wróble a teraz waże ile waże i widzać bynajmniej że mnie nie głodzą Żartowniś

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Nitka Sob 23 Sty 2010, 00:40

Marzena napisał:właśnie ŻP to najlepsza dietka!!! tylko że czasami (przynajmniej w moim przypadku ) to nie jest dobre bo jak nie mam bata nad sobą to... kochanego ciałka nigdy za dużo LOL
Nitka ale ciasteczko ode mnie przyjmiesz? jest taakie słodziutkie a skoro ŻP to można je podzielić na dwa dni LOL)
OCZYWIŚCIE

mniam
mniam
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej? Empty Re: Czy któraś stosowała lub słyszała cokolwiek o diecie Kopenhaskiej?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach