Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

+5
anulaaa33
gonialbn
mama33
Lenka12_12
Caroline
9 posters

Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by Caroline Sob 26 Gru 2009, 13:15

Powracam do tematu.
Kiedys pytalam Was co o tym sadzicie, wiekszosc byla na nie, ale... kupilam siemensa 50% oszczedna w prad, tylko 0,6-0,9kWh. I jestem w szoku. Gdy wypiore jedna pralke i wkladam ja do suszarki, to pozniej wylewam 2,5-3 l wody. A pomyslec ze jak ktos suszy pranie w mieszkaniu to taka ilosc wody idzie w sciany. Piore ok 10 pralek w tygodniu, czyli ok 40 w miesiacu i gdybym miala to suszyc w domu byloby ponad 100litrow wody w scianach i powietrzu. A to powolne zabojstwo dla naszych organizmow-wilgoc jest strasznie szkodliwa, szczegolnie przy dzieciach.
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by Lenka12_12 Sob 26 Gru 2009, 14:00

zgadzam sie z toba ale co zrobic z gotowaniem?mam okap kuchenny ale i tak nie wchłania on wilgoci!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by mama33 Sob 26 Gru 2009, 17:05

Może to i racja ale mnie na suszarkę nie stać a gdyby nawet było stać to mam takie mieszkanko że nie miałabym jej gdzie postawić chyba że w pokoju Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by Caroline Sob 26 Gru 2009, 17:57

Nie mowie zeby od razu suszarke kupowac, bo wiem ze nie jest to maly wydatek a i miejsce tez trzeba miec. Chcialam Wam tylko przyblizyc, jak duzo wilgoci z jednego prania sie bierze i jesli to tylko mozliwe, zeby szukac wszelkich sposobow aby nie suszyc w domu.
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by gonialbn Sob 26 Gru 2009, 18:14

Nie wyobrażam sobie walczyć z wilgotnością powietrza w kraju w którym mieszkam,bo to jak walka z wiatrakami
a co do suszarki to mamy tyle ubrań że2-3 tygodnie mogę nie prać i mamy co na siebie włozyć.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by mama33 Sob 26 Gru 2009, 20:05

Niestety niektórzy nie mają innego wyjścia i muszą suszyć w mieszkaniu!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by anulaaa33 Sob 26 Gru 2009, 22:06

Lenka12_12 napisał:zgadzam sie z toba ale co zrobic z gotowaniem?mam okap kuchenny ale i tak nie wchłania on wilgoci!

To moze okap od "chińczyków" O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by mama33 Pon 28 Gru 2009, 01:39

a u nas w bloku jest taki nakaz że w żadnym mieszkaniu nie można mieć okapu ! Nawet w zeszłym roku przysłali nam pismo do podpisu że usunęliśmy z mieszkania okap. Oczywiście do dziś tego nie podpisaliśmy bo dla mnie to istna głupota! Mam to gdzieś!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by aminka Pon 28 Gru 2009, 01:54

Ze co? Ze w domu okap zlikwidowac? Co za debilizm...

Ja jakos nie jestem przekonana do suszarki.
Zreszta jak tak policzylam, to robie moze ze 3 pralki w tygodniu prania, jak pozbieram nasze wyjazdy, to 3 mce w roku nas w domu nie ma LOL a jak sie tylko cieplo robi okolo maja to do wrzesnia wlasciwie pranie wisi na dworze.
Poza tym w niektorych pomieszczeniach i tak mam nawilzacze powietrza.

Jak juz kiedys pisalam, obojetnie jaka by to nie byla suszarka to zawsze beda sie chociaz w nieznaczny sposob niszczyly ubrania. Mam porownanie jak kiedys uzywalismy suszarki, a teraz od 3 lat juz nie uzywamy. Rzeczy delikatne jak bielzna itp. po prostu duzo szybciej sie niszczyly.

U nas sprawdziloby sie to tylko do poscieli, bo to wiadomo, zawsze gorzej z rozwieszeniem, ale tez jakos dajemy rade.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by sylwia Pon 28 Gru 2009, 20:03

mama33 napisał:a u nas w bloku jest taki nakaz że w żadnym mieszkaniu nie można mieć okapu ! Nawet w zeszłym roku przysłali nam pismo do podpisu że usunęliśmy z mieszkania okap. Oczywiście do dziś tego nie podpisaliśmy bo dla mnie to istna głupota! Mam to gdzieś!
Co za idiotyzm ciekawa jestem co ma na celu nie posiadanie okapu w kuchni
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by Lenka12_12 Pon 28 Gru 2009, 21:55

anulaaa33 napisał:
Lenka12_12 napisał:zgadzam sie z toba ale co zrobic z gotowaniem?mam okap kuchenny ale i tak nie wchłania on wilgoci!

To moze okap od "chińczyków" O nie mogę!
niestety zawsze mam pod górke kupiłam ostatnio ale zastosowanie ma takie ze tylko wisi swieci i kurz sie na nim osadza bo moge miec zamontowane filtry weglowe bez wylotu powietrza do komina wentylacyjnego !co za gówno ale zawsze cos tam zbierze nawet tego zapaszku!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by Izula85 Pon 28 Gru 2009, 22:29

ja tez mam taki cudowny wynalazek ktróy komplernie nie spłenia moich wymagan jesli chodzi o wilgoc jak gotuje to okna mam zaparowane kuchnie mam z salonem wiec juz w ogóle masakra skrapla mi po szybie i na parapecie mam cudowne ozdóbki w formie mokrych recczników no miodzio.a apropo suszarki to ja bym bardzo chciała i przydałaby mi sie ale po pierwsze nie mam gdzie jej upchnac a po drugie narazie nie stac mnie na wydatek rzedu ok 1700 a kupic badziew to lepiej nie miec w ogóle ,a ciuszki niszcza sie wszedzie nawet w pralce wiec to nie argument zeby znów nie kupowac jak ktos ma taka chec
Izula85
Izula85
 
 

Potrafię : zjeść całą czekolade i szukac jeszcze
Wiek : 38
Jestem z: : ZE WSI:)
Dzieci : mała kruszynka Natalia

Zaproszeń na ciacho : 48
Postów : 1261


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by Armelia1 Pon 28 Gru 2009, 23:27

ja suszarki nie mam i nie miałam nawet nigdy styczności z takim urządzeniem więc się nie wypowiadam... O tak!
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Suszarka do ubran-kondenstrockner ;) Empty Re: Suszarka do ubran-kondenstrockner ;)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach