Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka?

4 posters

Go down

Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka? Empty Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka?

Pisanie by Nitka Czw 17 Wrz 2009, 15:12

Pupsko odparzone, dziecko nie zadowolone, czy taka kąpiel zadziała??
Poradźcie jak ją zrobić?
Tylko DRUKOWANYMI proszę bo ja na pewno coś poplączę Nie działa!
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka? Empty Re: Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka?

Pisanie by agnese Czw 17 Wrz 2009, 15:25

Krochmal przygotowujemy rozpuszczając 1 łyżkę stołową mąki ziemniaczanej w pół szklanki zimnej wody. Wlewamy ten rozrobiony proszek do 2-3 litrów wrzącej wody i mieszając gotujemy, aż zgęstnieje i upodobni się do kisielu. Ten roztwór dodajemy do wanienki z wodą w takiej ilości, aby miała ona lekki poślizg. Kąpiemy dziecko i niczym później nie spłukujemy. Krochmal zrobiony ze zwykłej mąki ziemniaczanej, w dalszym ciągu przydaje nam się jako dodatek do kąpieli, kiedy skóra dziecka jest sucha lub podrażniona. Bardzo dobrze łagodzi tego typu zmiany, dzięki czemu możemy uniknąć stosowania bardziej agresywnych i mniej korzystnych dla maleństwa preparatów. Powtarzamy ten zabieg przez kilka dni, aż osiągniemy oczekiwany rezultat.
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka? Empty Re: Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka?

Pisanie by aniaffff Czw 17 Wrz 2009, 22:43

Agnese normalnie jak profesionalistka krochmalowa. Brawo Brawo!
Troche mi głupio bo my po prostu wsypywalismy do wanienki trochę mąki ziemniaczanej i już.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka? Empty Re: Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka?

Pisanie by otkimi Czw 17 Wrz 2009, 23:24

u nas tymek dostal w strasznej ilosci potowki na twarzy i karku... kapalismy go w wanience ale teraz rozrabiam w mniejszej ilosci krochmal i smaruje buzie wacikiem , duzo wygodniejsze to jest .wieczorem porzadnie myje pupe mydelkiem a w ciagu dnia 2 razy przecieram buziaka i kark.
otkimi
otkimi
 
 

Wiek : 49
Jestem z: : wiocha miedzy katowicami a krakowem
Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 64


Powrót do góry Go down

Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka? Empty Re: Jak przygotować kąpiel w krochmalu dla dziecka?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach