Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

tata z dzieckiem

+6
rumianek :)
aminka
Triss
Marzena i Maja
anulaaa33
gonialbn
10 posters

Go down

tata z dzieckiem Empty tata z dzieckiem

Pisanie by gonialbn Sro 16 Wrz 2009, 18:23

Dziewczyny zaczynam zostawiać Amelkę z mężem no i trochę nam to nie wychodzi.Zostawiłam ich i był płacz i zgrzytanie zębów,ale sie nie poddajemy.Mój mąż zapomniał,że ma mleko w zamrażalniku,no i powiedział,że nawet jakby to jakby sobie poradził z płaczącym dzieckiem i dodatkową czynnością.Napiszcie o swoich doświadczeniach,kiedy zaczełyście zostawiać dzieci i z kim.Już mnie boli,że będę musiała wrócić do pracy.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by anulaaa33 Sro 16 Wrz 2009, 20:22

Ja poszłam do pracy jak Amelka miała roczek,wcześniej też z nią duzo zostawał małż pracował do 15.30 a ja od 16 rożne były przypadki raz nawet zamiast kaszki mlecznej dał jej kaszke do zagęszczania zupek i się dziwił że mu jeść nie chciał potem zaczął dodawać do niej danonki i zaczęła wkońcu jeść aż któregoś dnia gotowałam im zupke i chciałam kaszke a tu nie było więc pytam czy mu się wysypała a on na to jak to przecież kazałaś Amelce ją dawac O nie mogę! Brawo! bo coś takiego to tylko może facet wymyśleć.Dodam że kaszka dla Amelki zawsze leżała koło mleka a do zupek z mąką i cukrem Ogólna radość

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by Marzena i Maja Sro 16 Wrz 2009, 20:29

Maz niech nie narzeka ze mu cieszko bo musi grzac mleko i jednoczesnie zajac sie placzacym dzieckiem, da sie to pogodzic ale musi nabyc wprawy, mysle ze mozesz mu pomoc wskazowkami jak to zorganizowac i chwalac go.
Napewno wam cieszko ale z czasem sie nauczycie jak sobie radzic z ta nowa sytuacja.
A odnosnie twojego pytania to ja nie zostawilam Maje dluzej niz pol godziny do godziny bardzo dlugo, jak miala roczek doliczylam sie dwuch moich wypadow 2godzinnych. Ale nie dlatego ze sie nie dalo dluzej lecz bo tak chcialam, i moglam.
Powodzenia
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by Triss Sro 16 Wrz 2009, 21:56

moj maz do tej pory ciezko sobie radzi z opieka nad ala
predzej daje sobie rade moj tata a ma 67 lat
ale inni mezowie sa lepsi z moim chce sie chyba jednak rozwiesc miedzy innymi dlatego ze nie wtal do ali ani razu w nocy a ona sie budzi po kila razy
ala chetnie zostaje z macocha i moim tata i nawet czasem jestem zazdrosna ale jak przychodze z pracy to wtedy tylko do mnie jem z nia na kolanach
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by aminka Czw 17 Wrz 2009, 00:44

U nas nie ma z tym problemow. Mala o poczatku zostawala albo z mezem, albo z moja mama jak tu byla.
Teraz dodatkowo zostaje z corka meza. Moge ja zostawic na caly dzien i zalatwiac moje sprawy, albo po prostu najzwyczajniej isc na zakupy i np. salonu pieknosci LOL
Przed miesiacem (mala miala wtedy 14) wyjechalismy z mezem na weekend, a mala zostala bezproblemowo u moich rodzicow.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by rumianek :) Czw 17 Wrz 2009, 17:14

Marzena i Maja napisał: musi nabyc wprawy, mysle ze mozesz mu pomoc wskazowkami jak to zorganizowac i chwalac go.
Napewno wam cieszko ale z czasem sie nauczycie jak sobie radzic z ta nowa sytuacja.

Właśnie! Trenować i chwalić, chwalić, chwalić! LOL Sama to stosuję i być może również dzięki temu mój mężuś tak chętnie przebywa z Miśką. Oczywiście na razie nigdzie się nie wypuszczam poza obręb domu i podwórka, ale obecna sytuacja dobrze rokuje na przyszłość LOL
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by Caroline Czw 17 Wrz 2009, 22:11

U mnie jest tak ze dzieci sa zawsze ze mna a jak tylko tatus wejdzie do domu po pracy to juz koniec. Swiata po za nim nie widza.
On je obiad, one po obu stronach jak takie sepy. Potem zabawa, mycie, kolacja-wszystko z tata.
Wtedy mam swoj czas i mohge robic co chce, wyjsc na zakupy itd.
Nie ma problemu.
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by aniaffff Czw 17 Wrz 2009, 22:19

U nas od jakiegoś czasu Tata robi sie równie ważny dla Filipka jak mama. Są rzeczy np. takie jak usypianie które tylko mama ale zabawa z tata jest super. Paweł niedawno mi sie przyznał że często robiło mu sie przykro jak chciał cos zrobić z Młodym a ten chciała tylko ze mną . Na szczęście dla nas wszystkich wszystko sie zmienia. Teraz zdarza sie że mnie zakłuje serduszko ale co tam...
Mąż nigdy nie protestował jak miał z nim zostać , choć wszystko musiałam mu wytłumaczyć no i nie zostawał sam z Filipem na dłużej niż dwie godziny. Nie dlatego że nie chciał ale po prostu nie było jak na razie takiej potrzeby.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by gonialbn Pią 18 Wrz 2009, 00:15

Za 4 miesiące będę wracac do pracy,a juz się boję,bo Amelka prawie non stop ze mną w ciągu dnia,po południami bawi się z tatą ale ja jestem w pobliżu.No ale dwa razy byłam na jodze i w poniedziałek idę na kawę z sasiadką.Pewnie będą po mnie dzwonić,żebym szybko wracała.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by mama33 Pią 18 Wrz 2009, 00:28

A u nas mąż bardzo mi pomaga jak może!Bez problemu zostaje z małym jak chce sobie wyjść gdzieś na plotki albo na dłuższe zakupy! Widzę że się stara by mnie odciążyć! Synek z tatą chodzi na spacery a ja wtedy mam czas dla siebie! Poza tym zmieniamy się też kąpiąc małego a potem układając go do snu!
I jest tak jak u Aniaffff tata zaczyna być dla synka równie ważny a nawet czasem ważniejszy! Wtedy robię się troszkę zazdrosna bo przecież do tej pory to ja byłam dla mojego malucha na pierwszym miejscu Płaczę
Ale za to jak zapytamy się synka kogo kocha najmocniej w świecie to zawsze odpowiada Mamę i Tatę Uściski
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by Agusia1985 Pią 18 Wrz 2009, 12:06

Mój mąż też mi pomaga od samego początku! Bez problemu wychodziło mu zmienianie pieluch itp. Teraz też sobie świetnie radzi, tylko szkoda że tak rzadko ma okazje bo sporo pracuje
Agusia1985
Agusia1985
 
 

Potrafię : prawie wszystko ;)
Wiek : 38
Jestem z: : Warszawy
Dzieci : Trzyletnia córcia Madzia

Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 47


Powrót do góry Go down

tata z dzieckiem Empty Re: tata z dzieckiem

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach