Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Wspaniale wiesci :)

+8
Armelia1
Marzena
Majka
aniaffff
agnese
anulaaa33
Nieznajoma
maxine-fee
12 posters

Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Wspaniale wiesci :)

Pisanie by maxine-fee Sro 09 Wrz 2009, 13:10

Wszystkie mocno kciuki trzymaly LOL juz mozecie puscic bo pewnie lapki sine LOL
a ja was zapraszam na parapetowe LOL
Jupiiiiiiiiiiiii mamy, mamy ,mamy ta chatke LOL juz mam umowe ,ktora tylko jutro inny urzad musi podpisac i w piatek dostane klucze LOL
Umowa jest od 1.11 ale mam nadzieje ze uda nam sie wczesniej juz dalam wypowiedzenie i dalam ogloszenie do gazety ze nasza chatka wolna ,moze bedzie fuks i ktos bedzie juz ja chcial od 1.10 to i my wczesniej tam pojdziemy LOL

Jezu jaka jestem szczesliwa jeszcze nigdy tak latwo i szybko nie poszlo .

Jak w piatek dostaniemy juz klucze bo trzeba tam troche porobic to w sobote jedziemy do ikkae po lozeczko i szafe jupiiiiiiiiiiiii LOL

trzeba bedzie pomalowac jest wszedzie raufaza LOL w sypialni i w dziecinnym polozymy nowa wykladzine i pomalujemy na jakies cieple kolorki LOL

Kocham zyc dla takich dni LOL

A w piatek o 10 usg genetyczne juz jajo znosze LOL

Buziaki dla was
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Nieznajoma Sro 09 Wrz 2009, 13:25

maxine super ze sie udało bardzo sie ciesze to z okazji parepetowy poprosze jakies dobre pwiffko moze byc desperado LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by anulaaa33 Sro 09 Wrz 2009, 13:37

Same dobre wieści ani się obrócimy a tu już będziecie bawić Dzidziuś LOL Życie jest piękne ja też tak mówie Żartowniś

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by agnese Sro 09 Wrz 2009, 14:02

hura hura hura Kibic zajefajnie Kibic bardzo sie ciesze z waszej chatki Uściski jak czytalam to aż mi sie cieplej na sercu zrobilo,moze i nam sie kiedys uda bo jak narazie to ciezko na idzie:(
ale po przeczytaniu o twoim domku lepiej sie poczułam aż chce się żyć Zakochać się
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by maxine-fee Sro 09 Wrz 2009, 16:15

agnese napisał:hura hura hura Kibic zajefajnie Kibic bardzo sie ciesze z waszej chatki Uściski jak czytalam to aż mi sie cieplej na sercu zrobilo,moze i nam sie kiedys uda bo jak narazie to ciezko na idzie:(
ale po przeczytaniu o twoim domku lepiej sie poczułam aż chce się żyć Zakochać się

Kochana trzeba wiezyc ze sie uda LOL
Wiesz dla nas takie cos to tez po raz pierwszy wszystkie poszukiwania chaty zawsze wiazaly sie z dlugimi miesiacami ,telefonami ,umawianiem na terminy i zawsze to co nam sie podobola tego nie dostalismy :(

Kolezanki zawsze mnie namawialy zeby isc do takiego urzedu gdzie pomagaja w znalezieniu i maja duzo tansze i fajniejsze chaty bo to panstwowe LOL i prosze poszlam zaraz dostalam klucze zobaczylam i sie zakochalam w tej chacie LOL i oboje z mezem gadamy ze jak tam jestesmy to taki jakis fajny klimat czujemy LOL

Moj juz plany uklada co gdzie bedzie stalo juz mi tutaj projekty pod nosa podsuwa LOL i na kolorowo mi sciany pomaluje i tyle miejsca tam w porownaniu do naszej ciasnotki LOL
Tam sie czuje tak wolno LOL A co jeszcze nam sie spodobalo ,to to ze jak urodzi sie niunia i bedzie plakusiac po nocach to maz zawsze moze zejsc na dol do goscinnego i zamnknie drzwi i ma spokoj bo on chodzi do pracy i szkoly musi sie wysypiac LOL a ja zawsze odespie z dzidzia w dzien te 10 min LOL

Teraz to juz takie powazne zmiany ,nowe mieszkanko ,dziecko jejku jestem przeszczesliwa majac powoli moja rodzine o ,ktorej zawsze tak marzylam LOL
Jak wszystko bedzie dobrze to potem za 1-2 kolejna niunia i wtedy szczescie w 100 % a moze i nawet jeszcze 2 LOL kto wie .

Dzisiaj tryskam szczesciem i wam tez posylam <<<------------<<<<<<<<<<<<<<--------------------------<<<<<<<<<<<<--------------LOL
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by aniaffff Sro 09 Wrz 2009, 16:34

Maxine jestes niesamowita! Bardzo sie ciesze że już macie to mieszkanko. Od razy chce sie żyć jak coś idzie gładko i wszystko sie układa.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Majka Sro 09 Wrz 2009, 19:05

gratulacje :)alez od ciebie ciepełko i szczescie bije nawet pzrez neta:)
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Marzena Sro 09 Wrz 2009, 20:50

gratuluje i oby dalej ci się tak powodziło LOL szybkiego remonciku życzę i baardzo szybkiej przeprowadzki LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Armelia1 Sro 09 Wrz 2009, 22:20

Gratuluję!!Oby wszystko inne szło tak gładko jak z tym własnym kącikiem !!Szybkiej i niezbyt męczącej przeprowadzki LOL
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by sylwia Sro 09 Wrz 2009, 22:30

maxine moje gratulacje mam nadzieje ze teraz wszystko szybko sie poukłada i wprowadzicie sie do mieszkanka bardzo szybko
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by maxine-fee Sro 09 Wrz 2009, 23:21

Wlasnie dzwonila kumpela i zamiescila ogloszenie w necie na swojej stronce i poslala dalej zeby inni znajomi tez zamiescili LOL ona tak znalazla na swoje mieszkanie najemcow w ciagu 2 tg zobaczymy moze sie uda .Aachen to miasto studentow i teraz zaczynaja sie nowe semestry ;)duzo studemtow poszukuje chaty LOL a i wieczorem spotkalam moich wynajmujacych i pytali sie mnie czy bysmy dali rade od 1.10 juz sie wyprowadzic bo ich corka tez chce dac ogloszenie w necie LOL jupiiiiiiiiiiii

Jedno co mnie teraz tak na noc wzielo to to zeby nie bylo jak zawsze tutaj radosc po niebo a potem bedzie placz .
Wiem nie powinnam tak myslec samo mi sie tak pomyslalo ,chyba nawet wiem dlaczego bo jak w polodnie dzwonilam do m i mu mowilam ze chate mamy to tez sie cieszyl ,gadalismy o tym i tamtym i on tez jest taki bardziej przezorny i powiedzial do mnie ze miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ze nic zlego sie nie wydarzy .
On tez sie boi i mysli i jak zawsze mnie do gin wiezie to tez ma nerwy jak czekac w aucie musi bo nigdzie nie ma parkingu i nieraz jak mu za dlugo to awaryjne wlaczy i do przychodni zaglada czy wszystko ok a jak juz wychodze to mnie wypatruje i tylko na mine i reakcje patrzy i jak widzi mnie z micha usmiechnieta to mu kamien z serca spada .
A w piatek wazne wydarzenie i idziemy we dwoje takze chlopak trz sie pewnie nerwuje .

A z ta chata jest tak ze my ja dostalismy w pierwszej kolejnosci bo bedziemy mieli dziecko i dlatego tez jest tansza i gdyby cos mialo sie stac :(to nie moglibysmy sobie pozwolic na taka chate jako 2 ludzi bo za drogo dlatego teraz mam takie mysli i normalnie nie wyrobie na zakrecie do tego piatku noooooooooooo
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by anulaaa33 Sro 09 Wrz 2009, 23:33

Lanie na gołą dupę za złe myśli Proszę tu taaaki wesoły wątek i jakoś nagle smutnawo się zrobiło Uściski Teraz Wam BOZINKA wszystko wynagrodzi Uściski

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by maxine-fee Sro 09 Wrz 2009, 23:35

dokladnie zlac mnie na kwasne jablko i bedzie spokoj O nie mogę! ale mnie zgaga piecze pomocyyyyyyyyyyyyyyyy
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by anulaaa33 Sro 09 Wrz 2009, 23:37

Mnie cosik gardło zaczęło boleć wzięłam septolete i nie pomogło i już sama nie wiem czy to gardło czy zgaga Co?

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Nieznajoma Sro 09 Wrz 2009, 23:41

maxine masz mysles tylko pozytywnnie na pewno wszystko bedzie dobrze kochaniutka moja Uściski
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by maxine-fee Sro 09 Wrz 2009, 23:48

Bede ,bede ,bede mylec pozytywnie a jak zaczne znowu bzdety pisac to znowu lanie i az w koncu kiedys zakapuje O nie mogę! ide wypic szklane mleka bo mi rure wypali matko za boli jak lykam Zły śmiech tak piekielnie pali
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Mama i corcia Czw 10 Wrz 2009, 01:08

Maxine jestes poprostu niesamowita.Tyle energii i szczescia i radosci to mozesz posiadac tylko Ty.
Czytac ten watek to poprostu sama przyjemnosc,normalnie balsam dla oczu,pomijajac oczywiscie te zle mysli co Cie naszly przez chwilke ale poprawilas sie po schlostaniu LOL wiec jest to do wybaczenia.

Wspaniale,wspaniale i jeszcze raz wspaniale ze Wam sie wszystko uklada i PAMIETAJ bedzie tak caly czas i nie mysl mi tu a zadnych glupotach bo normalnie poprawie Lanie na gołą dupę LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Triss Czw 10 Wrz 2009, 08:31

gratuluje i ja tez na parapetowe sie pisze choc ostatnio mam tak malo czasu ze az niewyrabiam na zakretach dlatego podziwiam za energie
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by dagolis Czw 10 Wrz 2009, 16:56

bardzo dobre wiadomości . ciesze sie razem z Wami ze tak szybko i sprawnie poszło. Trzymam jeszcze kciuki żebyście znajleźli kogoś na to obecne mieszkanko. A jutro będą kolejne dobre wieści!!!

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by aniaffff Pią 11 Wrz 2009, 00:49

Na zgage w ciazy brałam Rennie albo piłam sodkę rozpuszczoną w pół szklanki wody ( sodki łyżeczka ). Współczuje bo wiem jakie to okropne uczucie. Niestety najgorsza zgaga jest pod koniec ciąży.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Armelia1 Pią 11 Wrz 2009, 12:56

Co do tej zgagi to mi pomagał albo rennie albo zajadanie się migdałami Tylko ostrzegam!!Bardzo wciąga i po jaki30 min.już tak boli szczęka,że się nie da nawet gadać Hah doradzali mi również micie mleka-u mnie nie działało,bo min.po mleku miałam zgagę :(
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by aniaffff Pią 11 Wrz 2009, 13:42

Trzeba uważać co się pije i je. Ja zgagę miałam po kawie i sokach. Pod koniec to już jak wstawałam to miałam.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Marzena Pią 11 Wrz 2009, 13:49

a ja na zgagę łyka coli sobie popijałam pomagało na cały dzie,ń LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Mama i corcia Sob 12 Wrz 2009, 00:28

Maxine mnie moj tutejszy gin w ciazy przepisal mi RIOPAN.Bardzo dobre tabletki do ssania bo mnie to zgaga zabijala.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Wspaniale wiesci :) Empty Re: Wspaniale wiesci :)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach