Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Znowu wyjazd do PL :)

2 posters

Go down

Znowu wyjazd do PL :) Empty Znowu wyjazd do PL :)

Pisanie by aminka Nie 06 Wrz 2009, 02:22

To "znowu" zabrzmialo jakbym sie nie cieszyla. Oczywiscie ciesze sie, ale uwazam, ze ta latanina w te i we wte to chore po prostu, a wszystko przez te biurokracje. Jak podliczylam wszystko dokladnie to stwierdzilam, ze musialabym tu wydac na dokumenty i cale jezdzenie jakies 150 EUR!!! Do tego czas oczekiwania ok 6 tygodni... No wiec jak przylece do PL to bedzie mnie to kosztowalo ok 70 EUR, dokumenty dostane na miejscu, a jeszcze kilka dni u rodzicow bede.
Przy okazji wiadomo... fryzjer... kosmetyczka itp... (trzeba na cos wydac te zaoszczedzone 80 EUR co nie??) Kibic

W poniedzialek lece kupic bilety i jak dostane te co chcialam to jade za tydzien Ale bajeer!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Znowu wyjazd do PL :) Empty Re: Znowu wyjazd do PL :)

Pisanie by dagolis Nie 06 Wrz 2009, 11:52

no faktycznie jak przeczytałam tytuł postu to pomyślałam że nie cieszysz sie a tu niespodzianka.
dobrze że sobie przekalkulowałaś jak Ci sie bardziej opłaca. załatwisz wszystko taniej i jeszcze miło spędzisz czas np. w salonie piękności. super

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach