Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

jakie buty dziecku???

+7
sylwia
gonialbn
Majka
aminka
mama33
aniaffff
dagolis
11 posters

Go down

jakie buty dziecku??? Empty jakie buty dziecku???

Pisanie by dagolis Sob 05 Wrz 2009, 23:32

czy kupujecie dzieciom lub będziecie kupować buty firmowe tzn. renomowanych firm typu Bartek itp.
co wogóle sądzicie na ten temat? tak wiele się mówi na temat dobrego wyboru obuwia dziecku?

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by aniaffff Sob 05 Wrz 2009, 23:38

Ja juz napisałam o tym w innym wątku ale mnie nie stac żeby kupować takie drogi buty.Są po prostu cholernie drogie. Gdyby Filip miał jakies problemy z nóżkami to na pewno bym kupowała ale większość dzieci chodzi w bez firmowych i nie słyszałam żeby to jakoś zle wpływało na stópki.Ja kupuje buciki w CCC.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by mama33 Nie 06 Wrz 2009, 02:01

Ja zwracam uwagę na buty może dlatego że synek ma problemy ze stópkami (nie są one bardzo poważne ale są). Dlatego ja staram się kupować buty które mają znak zdrowej stopy. A poza tym kupując buciki zwracam uwagę na to by były wygodne,
-miały cholewkę sięgającą nieco ponad kostkę (ale nie za wysoko),
-z usztywnioną piętą, co będzie wspomagać prawidłowe ustawienie stopy;
-z szerokim i wysokim czubkiem, w którym będzie miejsce na prawidłowe ułożenie palców i swobodne poruszanie nimi;
-ze sprężystą podeszwą, zginającą się na linii zginania palców,
-z zapięciem (sznurowanie, rzepy) sięgającym daleko w kierunku czubka, aby można but łatwo włożyć, a następnie dobrze dopasować do stopy
Ale się rozpisałam Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by aminka Nie 06 Wrz 2009, 02:13

Ja kupuje firmowe, Amisia ma problem ze stopka, ale nie tylko dlatego.
Co do cen faktycznie - niektore powalaja, ale nie musi tak byc. Ja do tej pory kupowalam buty w przecenach i tak oto za jedne dalam w przeliczeniu 60 zl (cena przed przecena ponad 150) i drugie za 70 i cena wyjsciowa podobna. Aha wlasnie tez kupilismy buty zimowe z najwyzszej mozliwej polki firmowo-cenowej (to ze wzgledu na to, ze wyjezdzamy do krajow, gdzie zima to naprawde zima) i zaplacilismy za buciki 80 zl, a cena wyjsciowa byla uwaga: 280!!!!! W tej sytuacji to nawet sekunde sie nie zastanawialam. Oczywiscie w tej pierwszej cenie to bym na nie nawet nie spojrzala LOL
Poza tym wejdzcie sobie dziewczyny na strony internetowe Bartka. Na wiosne zagladalam tam i byla masa super bucikow po 50-60 zl. Mysle, ze takie pieniadze warto wydac.
Warto tez zagladac do Deichmana, bo czesto maja wlasnie markowe buciki w super cenach.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by dagolis Nie 06 Wrz 2009, 11:41

to prawda że na przecenach można kupić buty dużo taniej. któregoś dnia oglądałam buty na allegro firmy Bartek i tak popatrzyłam ze można kupić taniej niż w sklepie. pomyślałam więc że może poszukam w sklepie takie jakie mi sięę podobają i kupię dużo taniej przez internet. bo tak w ciemno to na pewno nie kupię bez przymierzania i dotknięcia. co prawda jeszcze nie kupowałam takich firmówek bo wiosną dostałajedne buciki ( Bartek ) od swojej chrzestnej i prawie całe lato w nich przechodziła bo były takie akurat dobre. a reszte kupiłam w CCC i Deichman. Jednak zwracam uwagę głównie na to jak sie zgina podeszwa.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Nie 06 Wrz 2009, 11:54

ja kupuje tylko firmowe ,sorki jezeli wydam sie tu na snobke(a nie jestm) ale nie trawie butow z CCC nadziałam sie kilka razy a owszem tez stwierdziłam wreszcie ze Bartki czy Geoxy powalaja cenowa ale niesty jakos buta tez bardzo wazna tamte z CC niech nikt mi nie probuje wmowic ze sa superanckie ktos raz chcial mi wmoic ze niewidzi roznicy miedzy butem Gufo a Bartkiem -paranoja ,buciki szybko sie niszcza zrobione jakt moj chłop mowi z ,,plastikowej swini" chodzi o niby skore ech duzo na nie by tu gadac

kupuje w przecienie czyli nei z aktualnego sezonu itd na wiosne kupiłam młodej za 49zł nowki w sklepie z gwarancja oczywiscie Bartki ,na zime zeszła kupiłam za 35zł :)itp jest w krakwoie taki sklep na ul długiej pod patronatem Bartka i tam mozna własnei takie tez kupic niekoniecznie za 150zł,kupuje tez Adidasa czesto cena jest tez przystepna jezdzimy do Fashion Hausa w Sosnowcu kawałek drogio ale sie opłaca ,na zeszłe lato kupilsmy tam synowi sandały za 119zł on ma rozmiar 36 wiec cena dosc niska sprzedałam potem je za 60zł bo buty tej firmy tak bywa ze po sezonie sa w stanie prawie idealnym na wiosne kupilsmy mu sprtowe New Balance za 49zł przecena z 120zł w sklepie w krakowie taka cena trzyma sie do dzis itd wiec mozna wypatzryc acha ecco tez tam jest na mloda sandałki kosztuja ok 100zł wybor neiziemski LOL
wiec da sie kupic tanio i firmowo a buciki z CCC niestety sa tak kiepskie ze znajoma kupiła młodej w zeszłym roku na zime i niestetyy pod koniec zimy juz ich nei czysciła bo by ta farba z nich cała odpadła Bez komentarza! widzialm to na własne oczy a ile 2 latka mogła w nich pzrechodzic w zimie ?bez odpowiedzi
acha w Deichmanie sobie kupuje buty sa ok na dzieci sa zbyt drogie jak na niefirmowe (jak dla mnei)
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by gonialbn Nie 06 Wrz 2009, 12:02

Ja jestem pewna,że bedziemy kupować firmowe u nas Clarks ma dobre buty dla dzieci.Sobie kupuję Clarksy lub ecco,więc dla dziecka też.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Nie 06 Wrz 2009, 12:05

moja mloda maiala Clarks w zeszłym roku dostała z Angli oj byam zdziowna ale naprawde skora tak mieciutka ze lepsze niz Bartki:)ale u nas strasznie drogie a na all uzywane zazwyczaj bo z lumpkow:(
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by dagolis Nie 06 Wrz 2009, 12:16

ja niestety nie za bardzo mogłam kupić Natalii byty na przecenie na wiosnę bo cięzko mi było stwierdzić jak będzie miała rozmiar teraz?? moze na następny rok jak noga trochę mniej będize rosła to zaryzykuję taki zakup na zapas albo zrobię tak jak pisałam wcześniej że wybiorę model w sklepie a zamówie na necie??? zobaczymy.
na pewno jak sie poszuka to się znajdzie coś taniej i firmowo ale nie zawsze się ma taka możliwość buszowania po sklepach.
jestem jak najbardziej za firmowymi butami ale kurczę jakoś naprawde nie znalazłam teraz przeceny żadnej zeby kupić na jesień buty i nie wiem co teraz zrobić z kupnem. no cóż poszukamy jeszcze. może coś znajdziemy. chociaż jedne konkretne a reszta będzie tak jak przeważnie.....

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Nie 06 Wrz 2009, 12:53

ej zaraz wstawie link sklepu w krakowie ktory prowadzi takowe przeceny i zle mnei troszke chyba zrozumialas te przeceny sa na ,,juz" zn teraz na jesien jesienne modele LOL
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Nie 06 Wrz 2009, 12:55

Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by sylwia Nie 06 Wrz 2009, 12:57

ja jeszcze nie kupowałam niuni budzików ale troche poczytałam i juz co nieco wiem napewno wasze wypowiedzi pomoga mi w kupnie bucikow co do markowych wydaje mi sie ze but musi byc wygodny i zdrowy dla nogi i to nie wazne jakiej jest firmy mozna kupic tansze nie firmowe ktore sa tak samo dobre jak firmowe zreszta bardzo duzo osob kupuje buciki dla dzieci na rynkach bo po prostu nie stac ich na drozsze
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Nie 06 Wrz 2009, 12:57

ja u niego zazwyczaj kupuje juz od 9 lat wczesniej nie sprzedawał za posrednictwem all,teraz juz tak robi tyle ze ja jade osobiescie do niego i kupuje powołujac sie na all bo taniej LOL
nie kupuje butow na zapas bo zazwyczaj nei trafiam z rozmiarem Hah
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by dagolis Nie 06 Wrz 2009, 12:58

kurczę a u nas w sklepie jeszcze nie widziałąm takich wyprzedaży. może dopiero się zaczną niedługo???

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Nie 06 Wrz 2009, 13:02

ale te na rynakch wychodza niekeidy drogo tylko ludzie tego nei licza pamietam jak synowi bylismy dosc duzo pod kreska kupiłam zwykłe obuwie jesienne na stoisku oszt chyba 35zł chodził w nich tylko do przedszkola i wiecie po miesiacu wygladały makabrycznie i oczywiscie nadawały sie do zmainy bo jzu nie dało sie w nich chodzic (rozklekotały sie ,raz sie podknał i neistety z przodu prawie palec wyszedł na wierzch ) kupiłam drugie bo oczywiscie niby koniec jesieni był ale trzeba było i tez zapłaciłam cos ok 40zł i wyszły mnie buty na jesien prawie 80zł nie stac mnie kupowac tanio buty i tyle

acha a w jakich wy np chodzicie sportowych butach ja np tylko adidas a maz uwielbia New Balance i wiem jak potrafi sie pocic noga w zwykłych wiec dziecku bym neizałozyła
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Nie 06 Wrz 2009, 13:05

acha ale to nie sa wyprzedaze to jest poprostu model zalegajacy w magazynie buciki na zime co pisalam Bartka za 35zł był z 2000 roku,te ktore teraz kupiłam były chyba z 06r dla niektorych wiecie to nie dopomyslenia aby model nie był aktualny ,mnie nie stac na modele za 150zł dlatego wole sprawdzone,choc modele starsze
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by aniaffff Nie 06 Wrz 2009, 13:52

Kurde nie wiem gdzie w mojej okolicy jest Bartek.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Nie 06 Wrz 2009, 17:11

sprawdz na stronie internetowej i tam tez mozesz zakupic buciki tylko trzeba sledzic oferty LOL
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by anulaaa33 Nie 06 Wrz 2009, 20:51

Ja ostatnio kupiłam u nas w Auchanie jest sklep Bartka i kupiłam dziewczynka 2 pary po 50zł każda LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Nie 06 Wrz 2009, 20:53

anulaaa33 oto własnie chodzi ze kupic Bartka nie oznacza wcale tak drogo:)
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by anulaaa33 Nie 06 Wrz 2009, 21:00

Ojjjj powiem Wam dziewczyny weszłam teraz na ten sklep co niby takie tanie mają masakra ja kupiłam dokładnie te dwie pary pośrodku z tymi
http://www.outlet.bartek.com.pl/produkty.php?start=198&id_kategorii=1

dwoma paskami bo akurat zostały ostatnie pary tych bucików.Cudne nie LOL Ale jest różnica dać 50 a nie 119.90 to ja za dwie pary dałam mniej niż jedna kosztuje Co?

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Majka Pon 07 Wrz 2009, 11:50

ja zauwazyłam ze w tym internetowym niekiedy drozej niz w sklepie np. kiedys widzialam takie za kostke trzewiki i koszt w necie był 80zł niby przecena a takie same w sklepie były po 49zł ,trzeba patrzec i porownywac ,choc na internetowym tez sie daje znalezc cos po faktycznej promocji:)
buciki ładne anulaaa33
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Marzena Pon 07 Wrz 2009, 12:21

A ja właśnie się przymierzam do zakupu butków bo do tej pory nie były potrzebne aż tak bardzo... Muszę chyba stolicę odwiedzić bo u nas Bartka nie mamy :(
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by sylwia Pon 07 Wrz 2009, 12:38

aniaffff napisał:Kurde nie wiem gdzie w mojej okolicy jest Bartek.

Aniu najblizej to chyba w Łodzi
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Nitka Wto 08 Wrz 2009, 10:49

Słuchajcie a ja kupiłam mojemu Kondkowi buty za uwaga 59 zł - całe ze skóry - w sklepie obuwniczym podczas urlopu. Wybraliśmy się do małego miasteczka na łajzy i zszokowało nas, że ceny są niższe trzykrotnie. Oczywiście obuwie dla dorosłych nie różniło się bardzo ceną.
W Warszawie dałabym 150 najmniej za porządne butki. Zadowolona jestem z takiego interesu.
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Sandy38 Wto 08 Wrz 2009, 12:30

Ja kupuje na wyjeździe do teściów bo tam takie same buciki jak u mnie w sklepie są tańsze o 60-90 zł. Wybieram pod takimi samymi kryteriami jak Mama33
Sandy38
Sandy38
 
 

Potrafię : Służyć medyczną wiedzą,uwielbiam piec ciasta
Wiek : 52
Jestem z: : Ty..../Śląsk
Dzieci : Maja 5 l. i Alicja 3 l.

Zaproszeń na ciacho : 21
Postów : 347


Powrót do góry Go down

jakie buty dziecku??? Empty Re: jakie buty dziecku???

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach