Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

buuuuu

+5
dagolis
aminka
aniaffff
Mama i corcia
gonialbn
9 posters

Go down

buuuuu Empty buuuuu

Pisanie by gonialbn Sob 05 Wrz 2009, 11:01

Mam doła po wczorajszym dniu.
Kot obudził mi dziecko,więc Amelka się nie wyspała przed basenem.W dodatku dostała kataru i jak pojechałyśmy na basen to moje dziecko płakało na widok obcych,uspokoiła się na trochę ale musiałyśmy wyjść z basenu wcześniej bo znowu płakała strasznie.
Noc przespała całkiem nie źle,a dzisiaj kaszle, kicha a ja sama bo mój mąż ma dodatkową pracę.
Źle mi,czuje się winna za katar Amelki i zupełnie nie radzę sobie z nią w nowych sytuacjach.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by Mama i corcia Sob 05 Wrz 2009, 12:38

Gonialbn Kochana przede wszystkim nie mozesz sie winic za katarek u Amelki,takie paskudztwo przyplata sie chocby nie wiem jak dbac o dzidziusia.Jednak wiem co czujesz bo jak moja dostala katarku jak miala 1,5 miesiaca to winilam siebie ale z czasem zrozumialam ze przeciez ja nie narazam jej specjalnie na to.

Kocham kotki ale Twoj byl wyjatkowo niedobrym koteckiem ze obudzil Amelke,wszyscy wiemy ze jak dziecko nie wyspane to nie ma nastroju,marudzi i placze i wtedy wszystkie chwile ktore normalnie byly by piekne staja sie nieprzyjemne.
Niczym sie nie przejmuj,katarek minie a a przy nastepnym wyjsciu na basen Amelka bedzie wyspana i zadowolona jak nigdy dotad a Ty juz nie bedziesz sie martwic tym ze nie radzisz sobie z nia w nowych sytuacjach bo gwarantuje Ci ze napewno tak nie jest,poprostu wszystko sie tak wtedy niefortunnie poskladalo.
Kochana radzisz sobie z corcia napewno wspaniale i w kazdej sytuacju.

Tule Was mocno i zycze duzo zdrowka.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by aniaffff Sob 05 Wrz 2009, 14:01

Nic nie napiszę bo Mama i Córcia napisała wszystko co ja bym chciała napisać!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by aminka Sob 05 Wrz 2009, 15:06

aniaffff napisał:Nic nie napiszę bo Mama i Córcia napisała wszystko co ja bym chciała napisać!

No wlasnie!
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by dagolis Sob 05 Wrz 2009, 15:33

Mama i corcia napisał:Gonialbn Kochana przede wszystkim nie mozesz sie winic za katarek u Amelki,takie paskudztwo przyplata sie chocby nie wiem jak dbac o dzidziusia.Jednak wiem co czujesz bo jak moja dostala katarku jak miala 1,5 miesiaca to winilam siebie ale z czasem zrozumialam ze przeciez ja nie narazam jej specjalnie na to.

Kocham kotki ale Twoj byl wyjatkowo niedobrym koteckiem ze obudzil Amelke,wszyscy wiemy ze jak dziecko nie wyspane to nie ma nastroju,marudzi i placze i wtedy wszystkie chwile ktore normalnie byly by piekne staja sie nieprzyjemne.
Niczym sie nie przejmuj,katarek minie a a przy nastepnym wyjsciu na basen Amelka bedzie wyspana i zadowolona jak nigdy dotad a Ty juz nie bedziesz sie martwic tym ze nie radzisz sobie z nia w nowych sytuacjach bo gwarantuje Ci ze napewno tak nie jest,poprostu wszystko sie tak wtedy niefortunnie poskladalo.
Kochana radzisz sobie z corcia napewno wspaniale i w kazdej sytuacju.

Tule Was mocno i zycze duzo zdrowka.

myślę dokładnie tak samo LOL

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by gonialbn Sob 05 Wrz 2009, 15:47

dzięki wielkie
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by mama33 Sob 05 Wrz 2009, 16:43

Mama i corcia napisał:Gonialbn Kochana przede wszystkim nie mozesz sie winic za katarek u Amelki,takie paskudztwo przyplata sie chocby nie wiem jak dbac o dzidziusia.Jednak wiem co czujesz bo jak moja dostala katarku jak miala 1,5 miesiaca to winilam siebie ale z czasem zrozumialam ze przeciez ja nie narazam jej specjalnie na to.

Kocham kotki ale Twoj byl wyjatkowo niedobrym koteckiem ze obudzil Amelke,wszyscy wiemy ze jak dziecko nie wyspane to nie ma nastroju,marudzi i placze i wtedy wszystkie chwile ktore normalnie byly by piekne staja sie nieprzyjemne.
Niczym sie nie przejmuj,katarek minie a a przy nastepnym wyjsciu na basen Amelka bedzie wyspana i zadowolona jak nigdy dotad a Ty juz nie bedziesz sie martwic tym ze nie radzisz sobie z nia w nowych sytuacjach bo gwarantuje Ci ze napewno tak nie jest,poprostu wszystko sie tak wtedy niefortunnie poskladalo.
Kochana radzisz sobie z corcia napewno wspaniale i w kazdej sytuacju.

Tule Was mocno i zycze duzo zdrowka.
Nic dodać nic ująć
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by sylwia Sob 05 Wrz 2009, 18:40

Mama i corcia napisał:Gonialbn Kochana przede wszystkim nie mozesz sie winic za katarek u Amelki,takie paskudztwo przyplata sie chocby nie wiem jak dbac o dzidziusia.Jednak wiem co czujesz bo jak moja dostala katarku jak miala 1,5 miesiaca to winilam siebie ale z czasem zrozumialam ze przeciez ja nie narazam jej specjalnie na to.

Kocham kotki ale Twoj byl wyjatkowo niedobrym koteckiem ze obudzil Amelke,wszyscy wiemy ze jak dziecko nie wyspane to nie ma nastroju,marudzi i placze i wtedy wszystkie chwile ktore normalnie byly by piekne staja sie nieprzyjemne.
Niczym sie nie przejmuj,katarek minie a a przy nastepnym wyjsciu na basen Amelka bedzie wyspana i zadowolona jak nigdy dotad a Ty juz nie bedziesz sie martwic tym ze nie radzisz sobie z nia w nowych sytuacjach bo gwarantuje Ci ze napewno tak nie jest,poprostu wszystko sie tak wtedy niefortunnie poskladalo.
Kochana radzisz sobie z corcia napewno wspaniale i w kazdej sytuacju.
TEZ TAK MYSLE

Tule Was mocno i zycze duzo zdrowka.
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by sylwia Sob 05 Wrz 2009, 18:43

TROCHE MI SIE NIE UDALO MIALO BYC TEZ TAK MYSLE
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by Majka Pon 07 Wrz 2009, 21:21

no to wszystkie tak myslimy (ale jestesmy zgodne) :)bedzie dobrze całuski dla ciebie i Amelki
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by aga_nes Wto 08 Wrz 2009, 10:25

Gonia..podaj malutkiej z mleczkiem witaminkę C w kropelkach.Mój Filut czasem łapał takie infekcje i wiem ,ze jak pójdziesz do irlandzkiego GP,to nic nie każe Ci podawac bo na wszysko jest Amelcia za mała.Kropelki nie zaszkodzą! Trzymajcie się cieplutko,ściskam wirtualnie i życzę zdrówka!
aga_nes
aga_nes
 
 

Wiek : 51
Jestem z: : Polska/Irlandia
Dzieci : Wiktoria i Filip

Zaproszeń na ciacho : 6
Postów : 120


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by gonialbn Wto 08 Wrz 2009, 10:38

Dziękuję,Amelka ma się juz lepiej.Witaminę C w kroplach jej daję.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

buuuuu Empty Re: buuuuu

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach