Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

+6
Triss
maxine-fee
Agusia1985
Marzena
dagolis
Nieznajoma
10 posters

Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Nieznajoma Wto 01 Wrz 2009, 20:50

jak dla mnie bardzo przerazajaca zostawilam roksane w pokoju ogladala bajke i poszlam gotowac mleko wczesniej zamknełam okna zeby komary juz nie lecialy i za chwile słysze brzdek klucza och az mi sie slabo zrobilo ja panika roksana tez sie chyba zorientowaław czym rzecz i zaczeła plakac podeszłam do okna zapukalam i sie rozchmurzyla na spokojnie wytlumaczylam zeby podeszla do drzwi i znowu przekreciła klucz nic z tego siedziała przy oknie szczescie w nieszczesciu ze 2 lata temu zamurowywalismy jefno okno w pokoju wiec pomyslałam ze ewentualnie zbije szybe i zaloze drugie kwatery juz szlam z szyba i kombinerkami zeby rozprac ale sobie mysle ze spróbuje jeszcze raz i podeszlam do drzwi i na spokojnie jeszcze raz tlumacze i co ot moje mądre dziecko otowrzylo mi drzwi i mowi ze sie boi sama w pokoju ech ile ja sie strachu najadlam przez te 10 minut to wam mówie....
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by dagolis Wto 01 Wrz 2009, 20:59

niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć wszystkiego co może sie przytrafić naszym maluchom i nam.
wyobrażam sobie jaka musiałaś być przerażona. bardzo mi przykro że obie byłyście pełne strachu ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Roksanka to bardzo mądra dziewczynka i sobie poradziła z otworzeniem drzwi. brawo!

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Marzena Wto 01 Wrz 2009, 21:08

wierzę że się najadłaś strachu ale przekonałaś się także że masz bardzo mądrą córcię LOL Bravo Roksi
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Agusia1985 Wto 01 Wrz 2009, 21:43

BRAWO DLA WAS !!!!
Agusia1985
Agusia1985
 
 

Potrafię : prawie wszystko ;)
Wiek : 38
Jestem z: : Warszawy
Dzieci : Trzyletnia córcia Madzia

Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 47


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by maxine-fee Wto 01 Wrz 2009, 21:49

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Kulukul
Madra cora
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Triss Wto 01 Wrz 2009, 21:54

no no
wsolczuje nerwow a gratuluje opanowania
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Nieznajoma Wto 01 Wrz 2009, 22:05

faktycznie Roksanka to bardzo mądra dziewczyna bardzo duzo rozumie i jak sie ladnie poprosi to zrobi co ze chce no chyba ze chce na odwrót to specjalnie wojuje ale ona chyba tez sie troche wystraszyła bo ja chyba za bardzo spanikowalam ....och na szczescie wszystko ok LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by dagolis Wto 01 Wrz 2009, 22:06

Zbiorowe wtulenie Zbiorowe wtulenie Zbiorowe wtulenie

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by aniaffff Wto 01 Wrz 2009, 23:07

Chyba bym na Twoim miejscu zwariowała ze strachu, Dobrze ż Roksana nie spanikowała i nie zaczęła płakać, mądra dziewczynka.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Nieznajoma Wto 01 Wrz 2009, 23:20

jakby płakała cały czas to od razu wywaliłabym okno no trudno ...sa stare wiec zalozylabym inna kwatere LOL ale strachu sie duzo najadlam byłam przerazona nigdy wiecej nie zostawie klucza w drzwiach
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by dagolis Wto 01 Wrz 2009, 23:26

to ja wam powiem jak moją koleżankę jej córka zamknęła na balkonie jak ta poszła palić. 4 piętro a ona została na balkonie bez telefonu ani kluczy do drzwi wejściowych żeby nawet komuś zrzucić żeby ja przyszedł i otworzył. a córka córka zamknąć zamnkęła ale nie dąła rady otworzyć. ale po wielu prośbach mamy i staraniach córki udało się.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Nieznajoma Wto 01 Wrz 2009, 23:28

no to faktycznie miala gorzej no cóz gdyby była w rozpaczy pewnie tez wybiłaby szybe a moze corcia chciala zeby mamusia przestała wychodzic na papieroska O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by dagolis Wto 01 Wrz 2009, 23:31

być może, być może ale mama mimo wszystko nie rzuciła nałogu LOL
po tym incydencie przez jakiś czas sie pilnowąłai przekręcała klamkę ak wychodziła na blkon ale jakiś miesiąc temu była powtórka z tym że teraz miała tel. ze sobą na balkonie i mąż przyjechał i ja oworzył

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Nieznajoma Wto 01 Wrz 2009, 23:32

heheh no to sie mamusia nie nauczyła LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by aniaffff Wto 01 Wrz 2009, 23:32

Dagolis a ile ma ta dziewczynka?
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by dagolis Wto 01 Wrz 2009, 23:32

są różne sytuacje gdy dzieci w ten sposób nas zaskoczą ale każda z nich jest rodzicom stresująca i przerażająca. i niestety jest to nieuniknione. takie to te nasze życie pełne strachu o dzieci

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by dagolis Wto 01 Wrz 2009, 23:33

Nikola skończyła w lipcu 2 latka

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Nieznajoma Wto 01 Wrz 2009, 23:35

no to mniej wiecej wiekowo do mojej podobna na szczescie juz takie dzieci sa kumate i mozna ich o cos poprosic aczkolwiek ublagac bo to zalezy jakie maja humorek O nie mogę! O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Nieznajoma Wto 01 Wrz 2009, 23:36

no to mniej wiecej wiekowo do mojej podobna na szczescie juz takie dzieci sa kumate i mozna ich o cos poprosic aczkolwiek ublagac bo to zalezy jakie maja humorek O nie mogę! O nie mogę!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Mama i corcia Sro 02 Wrz 2009, 01:01

Nieznajoma to mialas wrazenia,naszczescie wszystko dobrze sie skonczylo dzieki Twojemu opanowaniu i madrosci Roksanki.

Ja nigdy w zyciu nie zwracalam uwagi na klucze w drzwiach i dopiero oczy mi otworzyl moj brat i to bezdzietny.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Marzena i Maja Sro 02 Wrz 2009, 18:27

Madra dziewczynka wpuscila mame, Nieznajoma buziaka dla madrej corci i usciski dla dzielnej mamy!
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by sylwia Sro 02 Wrz 2009, 20:27

bidulko najwazniejsze ze Roksanka otworzyla drzwi masz bardzo madtra coreczke
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!! Empty Re: przerażająca atrakcja dzisiejszego dnia!!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach