Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

+4
mama33
Ewa Tomczyk
maxine-fee
Nieznajoma
8 posters

Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 18:27

dziewczyny od kilku tygodni własnie dokuczaja mi bóle brzucha nudnosci i zawroty głowy ,czasami to juzz jest okropne nie mam siły nawwt wsrac z łózka ignorowalam to bo myslałam ze to moze przez stres ale coraz bardziej sie nasilaja i juz sama nie wiem co jest grane...nie naleze do osób co lubia chodzic po lekarzach a po drugie moja lekarka to tylko lekarka dla kasy wiec raczej do niej nie pójde...
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by maxine-fee Wto 18 Sie 2009, 18:38

Nieznajoma napisał:dziewczyny od kilku tygodni własnie dokuczaja mi bóle brzucha nudnosci i zawroty głowy ,czasami to juzz jest okropne nie mam siły nawwt wsrac z łózka ignorowalam to bo myslałam ze to moze przez stres ale coraz bardziej sie nasilaja i juz sama nie wiem co jest grane...nie naleze do osób co lubia chodzic po lekarzach a po d
rugie moja lekarka to tylko lekarka dla kasy wiec raczej do niej nie pójde...

Kochana a ty juz @ mialas LOL
Moze to ...........nie zapeszam :)ale zycze z calego serca teraz nawet 2 serc LOL
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Ewa Tomczyk Wto 18 Sie 2009, 18:40

a moze to jest migrena na tle nerwowym...? Tak czy siak idz lepiej do lekarza i popros o badania, bo powodow moze byc kilka a lepiej zapobiegac niz leczyc.
Ewa Tomczyk
Ewa Tomczyk
 
 

Potrafię : wciąż nieodkryte możliwości:)
Wiek : 34
Jestem z: : Radomia
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 3
Postów : 84


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 19:02

jestem akurat po miesiączce wiec to nie mozliwe zeby to bylo to ja sie chyba boje isc do tego holernego lekarza jakiegokolwiek juz mam dosc problemów....jeszcze mi nastepnego potrzeba ;/
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by mama33 Wto 18 Sie 2009, 19:06

Według mnie to bardziej może to być jakieś zatrucie !Ja też nie jestem zwolenniczką lekarzy ale uważam że powinnaś pójść by Cię zbadał i dał ci skierowanie na badania! Nie możesz nam przecież chorować! A jak Twoja lekarka jest kiepska to może pójdź do innego! Ale jedno Ci powiem masz tego nie lekceważyć!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 19:09

Co? Co? Co? przepraszam was ze moją literówke pisałam przy roksanie i teraz jak przeczytałam co napisalam to normalnie wstyd jakbym na j.polski nie chodziła Co?
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 19:11

zatrucie przez kilka tygodni no nie wiem... jak mi nie przejdzie to moze w przyszłym tygodniu sie wybiore do jakiegos lekarza a moze mi przejdzie...moze to przez nerwy faktycznie i to zakichane prawo jazdy....
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by mama33 Wto 18 Sie 2009, 19:16

No jeśli to trwa kilka tygodni to chyba raczej nie zatrucie !
MARSZ MI DO LEKARZA I TO JUŻ!!!!!!!!!!!!!!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 19:18

obiecuje ze pójde jak mi sie nie polepszy dobrze Proszę! Proszę! nienawidze lekarzy Boję sie!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by mama33 Wto 18 Sie 2009, 19:22

Ja też nienawidzę i bardzo rzadko do nich chodzę bywało że nawet raz do roku albo rzadziej hi hi! Ale Ty tego nie ignoruj bo to nie trwa dwa ,trzy dni tylko już kilka tygodni! To chyba odpowiedni czas na to by się do tych konowałów lekarzy przejść!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Ewa Tomczyk Wto 18 Sie 2009, 19:29

Ja tez tak miałam w swoim czasie ze bolała mnie głowa muliło mnie i wogole samopoczucie fatalne, ale zwlekałam z tym dopiero jak zaczeły mi sie mroczki przed oczyma robic to wybrałam sie do lekarza . Po badaniach typu morfologia i innych okazało sie ze były to objawy migreny. na całe szczescie nie mialam tylko swiatłowstretu i problemów ze snem, a tak to czułam sie podobnie jak Nieznajoma a ból głowy towarzyszył mi od rana do wieczora. Pamietam ze lekarz dokladnie wykluczył inne choroby i skupil sie na tej migrenie. Oczywisciem jej powodem miał byc stres . Wiem ze zapisał mi takie saszetki do rozpuszczania i witaminy wzmacniajace i magnez i potas. nie pamietam nazwy tych saszetek ale byly skuteczne i juz nigdy nie dokuczyla mi migrena.
Dlatego nieznajoma nie czekaj do przyszłego tygodnia zwazywszy na to ze czujesz sie juz dosc długo źle tylko mykaj do lekarza i rob badania, bo byc moze to tylko stres i codziennosc ale lepiej dmuchac na zimne:)
Ewa Tomczyk
Ewa Tomczyk
 
 

Potrafię : wciąż nieodkryte możliwości:)
Wiek : 34
Jestem z: : Radomia
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 3
Postów : 84


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by rumianek :) Wto 18 Sie 2009, 19:32

Matko jedyna! Nieznajoma jak Ty dałaś radę przez kilka tygodni tak się męczyć??? MARSZ DO LEKARZA!!! Niby niewinne objawy, a nie wiadomo, co tam w Tobie siedzi LOL
A domownicy, szczególnie Roksi, nie maja podobnych objawów?
Albo jakiś kleszcz Cię nie dziabnął jakiś czas temu?
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 19:43

Nie kleszcza nie miałam inni tez sie czuja dobrze Ewa dodałas mi jeszcze jedno trudnosci z zasypianiem faktycznie mam z tym problem juz kilka miesiecy a dokładnie odkad pojawiła sie roksana wiem ze na pocztaku nie mogłam spac do 2-3 w nocy pózniej koło 1-2 a teraz zasypiam z rególy po polnocy sporadycznie zasypiam przed północa musze byc niezle wykonczona -dodam ze nie mam drzemek w ciagu dnia wiec nie jestem wyspana -kobiety nie straszcie mnie normalnie postaram sie wybrac jak najwczesniej chociaz ci lekarza to...ech szkoda gadac...
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by maxine-fee Wto 18 Sie 2009, 20:12

To ja tez mowie
Szybko do lekarza bo inaczej wielkie zbiorowe lanie Boję sie! Lanie na gołą dupę
maxine-fee
maxine-fee
 
 

Potrafię : wszystko :)
Wiek : 44
Jestem z: : wami
Dzieci : Marcysia :)

Zaproszeń na ciacho : 24
Postów : 779


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Ewa Tomczyk Wto 18 Sie 2009, 21:16

No dziewczyny to jest pomysł Lanie na gołą dupę zeby zmobilizowac Nieznajoma.
Ja sie nie znam za bardzo na medycynie,a le tak troszke poczytałam twoje posciki Nieznajoma i widze ze stresiki nie omijały cie ostatnio, dlatego wydaje mi sie ze cokolwiek ci dolega winny jest za to STRES i WYCZERPANIE i ciagłe napiecie ktorego przy małych dzieciach i tesciach nie brakuje. Moja rada : najpierw do lekarza i zrob podstawowe badania- moze jakas anemia cie dopadła, ewentualnie wykluczy inne choróbska; a po drugie Nieznajoma przydałby ci sie solidny odpoczynek- takie odstresowanie mam na mysli...moze jakeis spa lub wizyta u znajomych hmmm. Ale to sa tylko moje pomysły, moze dziewczyny doradza ci cos lepszego a tymczasem Zbiorowe wtulenie
Ewa Tomczyk
Ewa Tomczyk
 
 

Potrafię : wciąż nieodkryte możliwości:)
Wiek : 34
Jestem z: : Radomia
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 3
Postów : 84


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by sylwia Wto 18 Sie 2009, 21:23

musisz koniecznie wybrac sie do lekarza nie czekaj tylko idz jak najszybciej i najlepiej do innego niz do tej pory
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Marzena Wto 18 Sie 2009, 22:01

Nieznajoma idź do lekarza ale może najpierw (tego samego dnia ) zrób test - moja koleżanka która urodziła przede mną dopiero w 5m-cu dowiedziała się że jest w ciąży jak ruchy poczuła!!! przez ten czas miała podobne objawy jak ty okres naturalnie był no i chudła na początku zamiast przybierać na wadze....
Ja trzymam kciuki aby pojawiły się 2 kreseczki LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by aniaffff Wto 18 Sie 2009, 23:54

Nieznajoma koniecznie do lekarza. wiem że sie boisz ale to za długo trwa żeby lekceważyc. Daje Ci czas do końca tygodnia jak nie pójdziesz to wsiadam w samochód, zabieram jeszcze kilka Nie Złych Mam i same Cię zaprowadzimy na wizyte.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy Empty Re: bóle brzucha,nudnosci,zawroty glowy

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach