Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA"

5 posters

Go down

zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA" Empty zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA"

Pisanie by Nieznajoma Wto 18 Sie 2009, 13:45

W dniach 5 – 6 września 2009 roku odbędzie się w Łodzi III Salonie Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA. Organizatorem Salonu są Międzynarodowe Targi Łódzkie. W grupie patronów medialnych znajdują się: Branża Dziecięca, Świat Zabawek, zabawki.com.pl oraz portale parentingowe: czasdzieci.pl, miastodzieci.pl, parenting.pl, nivena.pl, strefamamy.pl, twoja-ciaza.com.pl, baby-shower.pl, wczesnaedukacja.com, gazeta bezpłatna METRO oraz łódzki oddział TVP. Sponsorem nagród dla zwiedzających jest Laboratorium Kosmetyków Naturalnych FARMONA oraz Johnson&Johnson Poland Sp. z o.o. Materiały do warsztatów dla dzieci ufundowała firma NOWA SZKOŁA z Łodzi.

Do udziału w Salonie zaprosiliśmy producentów oraz dystrybutorów artykułów niezbędnych w okresie ciąży, macierzyństwa i dzieciństwa. Nowością w zakresie targów, wynikającą ze zmiany terminu, są artykuły szkolne – nasze zaproszenie skierowaliśmy zatem do firm, których działalność obejmuje ten właśnie temat.

KRAINA DZIECKA to forum wymiany informacji, doświadczeń i wiedzy, połączone z prezentacją najnowszej oferty rynkowej. Istotnym elementem targów są zatem imprezy towarzyszące skierowane do kobiet w ciąży, młodych matek, a także dzieci i młodzieży. Nie zabraknie ich również w tym roku.

Jak co roku Salonowi towarzyszyć będą pokazy gimnastyki dla kobiet w ciąży oraz pokazy zajęć prowadzonych w szkole rodzenia. Nowością będą pokazy zajęć sportowych dla dzieci – aikido, taekwondo, capoeiry i wielu innych. Część zajęć będzie miała charakter warsztatowy – zapraszamy dzieci do udziału.

Wielką atrakcją Salonu będzie pokaz tańca w wykonaniu tancerzy ze szkoły Wioli Fiuk Cube Dance Academy. Na scenie zaprezentują się zarówno grupy dziecięce, jak i tancerze YOU CAN DANCE – WIOLA FIUK oraz MAKS HAĆ!! Wszyscy młodzi zwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach i zrobić pierwszy krok ku wielkiej karierze tanecznej.

Kolejną atrakcją wizualną będzie pokaz fryzur i mody zorganizowany przez Krzysztofa Rajcę i stylistów Salonu Fryzjerskiego BARBARA we współpracy z wiodącymi producentami i importerami ubrań dla dzieci.
W sobotę i niedzielę o 15.00 wszyscy zwiedzający będą mogli obejrzeć wielki show małych modeli
z awangardowymi, nowoczesnymi fryzurami. Ubranek do pokazu użyczy sklep SMYK.

Pokaz mody organizuje również firma LUX BABY – będzie to pokaz ubranek firmy MAYORAL I ABRAKADABRA.

Rodziców zapraszamy przez cały czas trwania targów do punktu konsultacyjnego Szkoły Rodzenia Agnieszki Piątkowskiej i Katarzyny Gontarek. Wykwalifikowane położne, właścicielki szkoły, podzielą się swą wiedzą o ciąży i porodzie, doświadczeniem osobistym i zawodowym. Powiedzą rodzicom jak przygotować się do świadomego i sprawnego porodu, a także jak zająć się niemowlakiem. Oprócz konsultacji na stoisku odbędą się dwa wykłady na temat karmienia piersią i roli ojca podczas porodu, a po nich pokaz ćwiczeń.

Niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie z Anną Olej-Kobus i Krzysztofem Kobusem – znanymi fotografami i podróżnikami, właścicielami portalu malypodroznik.pl . To romanistka i informatyk, którzy porzucili stałą pracę by poświęcić się swoim pasjom: fotografii i podróżom. Od kiedy ich rodzina powiększyła się podróżują wraz synkami. Z Michałkiem w pierwszym roku jego życia przejechali ponad 35 000 km po Polsce zbierając materiały do albumu „Piękna Polska”. Po tym doświadczeniu nabrali przekonania,
iż niemowlę to idealny partner w podróży, dlatego gdy na świecie pojawił się Staś wyruszyli na wyprawę do Birmy, Rumunii, Tunezji. Spotkanie podczas Salonu KRAINA DZIECKA będzie połączone z pokazem slajdów
i opowieścią jak wyglądają kulisy podróżowania z dziećmi: jak i gdzie można pojechać z maluchami. Kiedy na pierwszą wyprawę, co zabrać, w co się spakować, o czym pamiętać i jak zaplanować trasę. Po pokazie zachęcamy do rozmowy oraz zadawania pytań – będzie to z pewnością wyjątkowa okazja dla wszystkich rodziców, którzy po pojawieniu się dziecka na świecie nie chcą porzucać swoich pasji.

Centrum Kultury Dziecka ze Zgierza przygotowało szereg atrakcji dla dzieci: warsztaty orgiami, zabawy plastyczne, strefa małego Neptuna, czyli cykl zajęć dla przyszłych wilków morskich (m.in. nauka wiązania węzełków, budowy statku oraz pląsów i prostych piosenek żeglarskich dla dzieci), kącik zabaw dla najmłodszych, malowanie buzi, zdjęcia z Jeżem ze Zgierza (w zaaranżowanym mini studio fotograficznym), konkursy z nagrodami dla dzieci i rodziców. Wielką atrakcją będą z pewnością pokazy breakdance
i warsztaty hip-hopu przygotowane przez młodych adeptów tej sztuki.

Grupa Ratownictwa Wysokościowego z Łodzi zaprasza na pokazy ratownictwa i przejażdżkę w koszu na wysokość 30 metrów !! Dzieci będą też mogły wspiąć się po drabince speleo i linie – na wszystkich odważnych czekają NAGRODY!!

Jak co roku podczas targów będziemy szerzyć ideę czytania dzieciom – pani Barbara Baklińska z Fundacji ABCXXI Cała Polska Czyta Dzieciom opowie o znaczeniu czytania dzieciom, a także poprowadzi mały warsztat czytania.

Na III Salon Artykułów i Usług dla Matki i Dziecka KRAINA DZIECKA zapraszamy do Hali EXPO
(ul. Stefanowskiego 30) w dniach:
5 września 10.00 – 18.00
6 września 10.00 – 17.00

Bilety:
Normalny – 6 pln
Rodzinny – 10 pln
Dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie.
Kasy zamykane są pół godziny przed końcem targów.

Zawsze najświeższe informacje: [Only admins are allowed to see this link]
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA" Empty Re: zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA"

Pisanie by Nitka Sro 19 Sie 2009, 10:47

Kochanie, wybierasz się??
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA" Empty Re: zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA"

Pisanie by Mama usunęła swój profil Sro 19 Sie 2009, 12:18

Jak dla mnie za daleko:(

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA" Empty Re: zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA"

Pisanie by becia Sro 19 Sie 2009, 15:44

I dla mnie niestety też a szkoda Bardzo smutny
becia
becia
 
 

Potrafię : ciągle uczę się czegoś nowego
Wiek : 45
Jestem z: : Wyszkowa
Dzieci : Patrycja i Maja

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 229


Powrót do góry Go down

zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA" Empty Re: zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA"

Pisanie by aniaffff Sro 19 Sie 2009, 23:18

A ja mam całkiem blisko tylko nie wiem czy będę miała czas.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA" Empty Re: zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA"

Pisanie by Nieznajoma Czw 20 Sie 2009, 13:01

nie wybieram sie ale wkleiłam moze ktoś skorzysta:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA" Empty Re: zaproszenie na imprezę -"KRAINA DZIECKA"

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach