Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

waga dziecka a konkretnie 3 latki

+4
Joliczka
anulaaa33
sylwia
Majka
8 posters

Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Majka Pon 03 Sie 2009, 23:45

od razu z mostu moja młoda skonczyla nie dawno 3 latka i waga to 11,5 kg wzrost 96 cm Baba rządzi! taka drobna istotka

i tu dla niektorych problem a ja nei chce szukac chorob Nie rozumiem

mloda od poczatku była chuda ,juz ze tak powiem w łonie matki czyli mnie okazało sie ze jej waga jest strasznie niska lekarze zastanawiali sie nad kroplowkami dla niej Płaczę poprostu waga przypominała płód o 4 tygodnie mneijszy niz wzrostem i rzeczywistoscia wiec powazna była sprawa,tak 1 miesiac przed porodem okazało sie ze waga jej wynosi 2400 czyli ciut mało ale stwierdzili ze przezyje bo w sumei nie az tak mało i jeszcze ciut czasu zostało urodziął sei z waga 3100 a wzrost miala 55cm czyli taka chuda glista Hah była karmiona wyłacznie cycem nie jadła nigdy rzadnych kaszek itp przestala doic jak miala 2,5 roku czyli nie tak dawno i nadal nie jada mleka ani kaszek mannych itd je to co dorosli i w dodatku lubi sobie zjesc a jak sie przeje to na drugi dzien potrafi sniadania nie zjesc tylko dopiero obiad LOL w zimie dawałam niekidy kaszke manne ale brzuszk bolał bo mleko było Bardzo smutny wtedy nawet przytyła wazyła prawie 12 kg wreszcie LOL a teraz wazy na bilansie 11 ,5 kg czyli wychodzi ze przytyła 0,5 kg od roku :( natomiast urosła prawie 10 cm (na 2 latka miala 86cm)i niketorym przeszkadza ze jest chuda i dziwia sie ze nie zrobiłam zadnych badan w tym kierunku.A lekarz pediatra stwierdził ze nei ma po co ja kuc bo mloda nie choruje i nie wyglada na chora .juz sama nei wiem
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by sylwia Pon 03 Sie 2009, 23:59

Moja jak sie urodziła miała3150 i 56 cm teraz ma prawie 7 mies i wazy 8ponad i 70 cm wszyscy mówią że jest pulchna i teściowa kazała mi jej nie karmić w nocy tylko herbatke dawac Bez komentarza! wiec ja jej powiedziałam ze jak ona jest głodna to niech herbaty sie napije ludziom nigdy nie dogodzisz najważniejsze ze jest zdrowa moja kolezanka ma 5 letnia córcie jest wysoka a wazy 15 kilo jest naprawde szczuplutka ale jest zdrowa ma taka budowe jej tata i mama jak byli młodzi też byli chudzi wydaje mi sie ze nie masz sie czym martwic skoro córcia jest zdrowa
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Majka Wto 04 Sie 2009, 08:23

ja byłam chyba chuda ale niska w mlodosci tej szkolnej i do pierwszej ciazy waga moja to 49kg ale wzrost 158cm chłop znow 95kg i 184cm ale w rodzinie sa rozni
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by anulaaa33 Wto 04 Sie 2009, 08:26

Amelia przy urodzeniu ważyła 4kg i 58cm a teraz ma 3latka prawie i waży 19kg i nikt nie wierzy bo nie wygląda aż na tyle.
Nic nie poradze jak dziecko sobie lubi pojeść Zakręcony

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Joliczka Wto 04 Sie 2009, 14:04

Gabriel waga wyjściowa 3930 wzrost 58 ,a teraz ma 3 lata i 4 miesiąc waży 16 kilo a wzrostu ma 104 cm.
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by ila26 Wto 04 Sie 2009, 18:11

moje 3 latki ważą 14kg syn, 16kg córka, po urodzeniu syn 1950, córka 2100. synek ma chudziutkie rączki i nóżki i też mi się wydaje że jest za chudy ale to chyba uroda każdego dziecka i też noszą rozmiary 96, 104 (rozmiary zależą od firmy z jakiej są dane ciuszki rozmiar rozmiarowi nie jest równy) nie martw się, najważniejsze że jest zdrowa pozdrowienia mama bliźniaków Piątka!

ila26
 
 

Potrafię : kochać moje dzieci
Wiek : 52
Jestem z: : Gliwic
Dzieci : Krzyś, Ala

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 21


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by sylwia Wto 04 Sie 2009, 18:14

Majka napisał:ja byłam chyba chuda ale niska w mlodosci tej szkolnej i do pierwszej ciazy waga moja to 49kg ale wzrost 158cm chłop znow 95kg i 184cm ale w rodzinie sa rozni

nie ma sie co dziwic skoro Ty byłaś szczuplutka to widocznie po tobie to ma najwazniejsze ze jest zdrowa
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by kika4333 Wto 04 Sie 2009, 20:24

Moja Natalia też ma 3 latka i waży 15 kg wzrostu ma 104 cm.
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by aniaffff Wto 04 Sie 2009, 23:48

Synek mojej sąsiadki też ma 3 latka i waży cos około12 kg. Przez ostatni rok nie przytył, w ogóle jest dość drobny. Jego rodzice też są raczej szczupli, po prostu jest drobnej budowy i już, Nie doszukujmy się w tym żadnych chorób!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Majka Sro 05 Sie 2009, 09:46

no własnie nie chce sie doszukiwac i latac po badaniach i lekarzach ale czseto mi sie dziwia ze jeszcze w tym kierunku badan nie zrobiłam -niby jakich podobno :morfologia i jakies inne,ech dam spokoj jeszcze ma czas moze w zimie znow przytyje choc ja mam nadzieje ze szczupłosc jej zostanie bo u meza to jego sis to 100kg zywej wagi hahhahah i potrafiła bluzke nosic przed pepek wiec wyobrazcie sobie LOL
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty waga dziecka

Pisanie by anulaaa33 Sro 05 Sie 2009, 09:58

Majka napisał:no własnie nie chce sie doszukiwac i latac po badaniach i lekarzach ale czseto mi sie dziwia ze jeszcze w tym kierunku badan nie zrobiłam -niby jakich podobno :morfologia i jakies inne,ech dam spokoj jeszcze ma czas moze w zimie znow przytyje choc ja mam nadzieje ze szczupłosc jej zostanie bo u meza to jego sis to 100kg zywej wagi hahhahah i potrafiła bluzke nosic przed pepek wiec wyobrazcie sobie LOL

No z tą bluzką to zaszalała O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Majka Sro 05 Sie 2009, 10:21

hahahah jak poznała swojego obecnego meza to przestala takowe nosic ale jaki mialam ubaw jak sie chwaliła ze chłopcy sie za nia ogladaja hahahhahaha chyba za tym pepekiem teraz sie nosi normalnie (powiedzmy prawie) do swoich gabarytow ale po ciazy ta waga jej ...no szok i niby sie odchudza tylko ze je wiecej niz jadła i cały zcas mazreka ze to przez ciaze tak zgrubła O nie mogę!
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by anulaaa33 Sro 05 Sie 2009, 14:34

Ja też zapewne bym się obejrzała i nie mogła bym wyjść z podziwu ale za pewne nie z tego że ładnie wygląda Ogólna radość
Ma odwage babka O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Majka Sro 05 Sie 2009, 15:08

anulaaa33 raczej nei ma samokrytyki ani troszke a znam ja juz 10 lat :)zawsze czyms mnie zaskoczy jezeli chodzi o jej wyglad czy ubior ale juz jest lepiej niz było kiedys
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by justyna82 Sro 05 Sie 2009, 22:45

Mój Erni ma 3 latka i waży 15 kg i jest chudy tylko ubranka kupuje mu na 110 ,wiec jest wysoki.Też jest niejadek ale pije mleko z manną ,daje mu na śpiku bo inaczej nie wypije.Może i ty spróbuj tak dawac.Wstaje o 5 i daje mu to mleko choć tyle go trzyma,bo są takie dni że ,nic nie je przez cały dzień .Delikatnie żeby się nie obudził.
justyna82
justyna82
 
 

Potrafię : gotowac
Wiek : 41
Jestem z: : ŁOWICZ
Dzieci : Zuzanna i Ernest

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 190


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Majka Czw 06 Sie 2009, 12:37

wiesz ona jak pzrestała cyca jesc to w nocy nei budzi sie i nei je ewentualnie jak jest goraco to wode ma w kubeczku.Nie uda sie napewno zreszta nie chce aby sie nauczyła jesc w nocy niezbyt dobre jest to dla zabków :( w dzien nie ma problemu ona je snaiadnie i za chwilke drugie obiad pełny dwudaniowy bo jak nei ma to je dwa razy zupe lub dwa razy drugie danie (tak jakos sie nauczykla ze jedno to mało),no i potem rozne rzeczy wcina i kolacje tak godzinke przed snem i na tym koniecale uwierz ze je duzo albo mało i czesto LOL
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Majka Czw 06 Sie 2009, 12:39

rozmiar ma 98 nawet teraz zachacza o 104
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Joliczka Czw 06 Sie 2009, 13:54

justyna82 napisał:Mój Erni ma 3 latka i waży 15 kg i jest chudy tylko ubranka kupuje mu na 110 ,wiec jest wysoki.Też jest niejadek ale pije mleko z manną ,daje mu na śpiku bo inaczej nie wypije.Może i ty spróbuj tak dawac.Wstaje o 5 i daje mu to mleko choć tyle go trzyma,bo są takie dni że ,nic nie je przez cały dzień .Delikatnie żeby się nie obudził.
A może on właśnie przez tą kaszkę nic nie chce jeść , budzi się rano z pełnym brzuszkiem!
Nie wiem czy takie karmienie 3 latka na śpiocha jest dobre Nie rozumiem
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

waga dziecka a konkretnie 3 latki Empty Re: waga dziecka a konkretnie 3 latki

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach