Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

+4
aminka
Nieznajoma
anulaaa33
Tata_fajnego_dzieciaka :)
8 posters

Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by Tata_fajnego_dzieciaka :) Sro 15 Lip 2009, 14:58

Zbliżają się imieniny mojej żonki, co byście moje drogie panie doradziły na prezent dla niej? Jest ode mnie trochę starsza, jest dentystką, lubi muzykę klasyczną (ale płyty odpadają, nie umiem trafić w jej gust), książek raczej nie czyta, kosmetyki kupuje sama...

Czy Waszym zdaniem np, szlafrok, bo wiem że jest jej nowy potrzebny będzie bardzo nieromantycznym prezentem?
ja jestem cholernie praktyczny, dlatego szukam rady.
Najchętniej to bym jej kapcie kupił LOL Bo boso chodzi moja ukochana!

Doradźcie coś, bardzo bardzo proszę...
Tata_fajnego_dzieciaka :)
Tata_fajnego_dzieciaka :)
 
 

Potrafię : zrobić pierogi
Wiek : 41
Jestem z: : Warszawy
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 63


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by anulaaa33 Sro 15 Lip 2009, 15:02

To pewnie ma Anna na imię LOL Mój mi kiedyś szlafrok kupił to teraz w nim sam chodzi O nie mogę! Niebieski w różowe serduszka poprostu koszmar a w dodatku ja grubych nie lubię Bez komentarza!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by Nieznajoma Sro 15 Lip 2009, 15:04

ja lubie chodzic boso i za kapcie bym mojego chyba zamordowała LOL jesli chodzi o prezenty to zawsze ciezko trafic szlafork wydaje sie byc dobrym prezentem tym bardziej jesli wiesz ze jest na kupnie ale dowiedz sie jaki sa satynowe i rozne inne ja osobiscie zaluje ze kupilam satynowy i wogóle w nim nie chodze wole taki jakis frotowatyy ale cieniutki:) a moze podpytasz ja co by chciala dostac?
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by anulaaa33 Sro 15 Lip 2009, 15:10

A ja polecam w SEPHORZE są kosmetyki do kąpieli olejki,żele,mydełka itp.
Myślę że tego typu kosmetyki które tam są spodobały by się każdej kobiecie.Super zapakują wiem bo kupowałam mamusi niedawno.

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by aminka Sro 15 Lip 2009, 16:08

Te kosmetyki to dobry pomysl Szlafroczek jakis fikusny fajny oczywiscie tez. A jak nie jestes pewien to zapytaj wprost LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by aminka Sro 15 Lip 2009, 16:10

Albo jeszcze co innego: kup jej w Empiku albo innym wielkim sklepie jakis "kupon" nie wiem jak to sie nazywa po polsku na jakas kwote - pojdzie i sama moze go zrealizowac: W takim sklepie sa wiadomo plyty CD, ksiazki, ale tez masa kosmetykow. Albo jak lubi wykup jej jakas fajna wizyte u kosmetyczki z masazem i innymi cudami LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by mama33 Sro 15 Lip 2009, 16:38

Ja też bym szła w kierunku kosmetyków do kąpieli takie są teraz cuda do wyboru do koloru! A szlafrok to chyba wolałabym kupić sobie osobiście niż dostać w prezencie chyba że na 100% wiesz jaki żona chciałaby mieć !!!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by sylwia Sro 15 Lip 2009, 22:22

Szlafrok jesli jest jej potrzebny to czemu nie tylko podpytaj sie jaki kolor i materiał
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by dagolis Czw 16 Lip 2009, 11:34

proponuję bieliznę o ile znasz rozmiar albo jakiś ładny, romantyczny komplecik do spania.
wizyta u kosmetyczki tak jak pisała aminka też na pewno jest super pomysłem i na pewno spodoba się żonie. ogólnie ostatnio to jest moda na takie prezenty.
a jeżeli wiesz jaki szlafrok jej się podoba to uważam to też za dobry pomysł.
no i obowiązkowo kwiatuszek dla żony LOL

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by rumianek :) Czw 16 Lip 2009, 12:02

aminka napisał:Albo jak lubi wykup jej jakas fajna wizyte u kosmetyczki z masazem i innymi cudami LOL

Ja osobiście z tego ucieszyłabym się najbardziej - karnet do spa - MARZENIE!!! Baba rządzi!
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by Tata_fajnego_dzieciaka :) Czw 16 Lip 2009, 13:11

dziękuję Wam wszystkim za podpowiedzi!
Chyba zdecyduję się na karnet u kosmetyczki, nie pomyślałem. Ona zawsze narzeka, że nie ma jak pójść, a teraz bedzie musiała hihihi.
Oj naprawdę dobry pomysł!!!
Tata_fajnego_dzieciaka :)
Tata_fajnego_dzieciaka :)
 
 

Potrafię : zrobić pierogi
Wiek : 41
Jestem z: : Warszawy
Dzieci : 1

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 63


Powrót do góry Go down

Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada Empty Re: Pomysł na prezent dla żony - potrzebna mi Wasza porada

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach