Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Co za dzień miałam!

+5
Marzena i Maja
rumianek :)
bywalec1
Mama i corcia
mama33
9 posters

Go down

Co za dzień miałam! Empty Co za dzień miałam!

Pisanie by mama33 Wto 30 Cze 2009, 01:49

Wczoraj wieczorem zaczął mi się chłop zwijać z bólu mówił że to żoładek! W takim stanie to go nigdy nie widziałam! Tak go ostro bolało ,ale nie pozwolił mi zadzwonić na pogotowie! Tak się bałam bo od bólu był cały mokry i miał całą twarz zieloną! Po 2 godzinach trochę się polepszyło!Kazałam mu przysiąc mi że na następny dzień pójdzie do lekarza! Dziś poszedł choć z wielkimi oporami bo wcale nie było lepiej wypisałam na kartce na jakie badania powinien go skierować bo ten lekarz to na niczym się nie zna! No i jak mój kochany mężuś wrócił od niego to pokazał mi tylko receptę na nospę i jeszcze jakieś badziewie! Pytam się więc czy wypisał ci skierowanie na badania? No i dowiedziałam się że badania nie są potrzebne bo to zwykła niestrawność!Co za cymbał ten lekarz wg mnie badania są potrzebne żeby albo wykluczyć choróbsko jakieś lub potwierdzić a nie wypisywać na odwal receptę na leki które nie leczą tylko uśmierzają ból! Ale jestem zła Wściekły
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by Mama i corcia Wto 30 Cze 2009, 02:23

Mama 33 i wcale Ci sie nie dziwie co to za konowal ze go tak nazwe,normalnie co jeden to lepszy.
A macie mozliwosc pojsc do innego lekarza??Przeciez musi malza dobrze zbadac i zrobic odpowiednie badania tak jak napisalas.Nie mozna leczyc na pale.
Ja mysle ze od zwyklej niestrawnosci nie mial by az tak silnych boli.
Zycze malzowi szybkiego powrotu do zdrowia i tego zeby dal sie namowic na kolejna wizyte bo wiem ze z chlopami to trudno.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by bywalec1 Wto 30 Cze 2009, 11:24

To wcale ni musiał być żołądek a już na pewno ne "zwykla niestrawność"
To mogła być też kolka nerkowa. Mialem to dziadostwo 3 razy. Ból zayeebisty promieniujący na pól jamy brzusznej, trudny do zlokalizowania. po środkach rozkurczowych i wydaleniu kamyczka mija. Do następnego razu...
Warto by zrobić usg jamy brzusznej moim zdaniem. Pewnie nasza Pani dr Sandy mialaby więcej do powiedzenia na ten temat.
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by rumianek :) Wto 30 Cze 2009, 11:41

No cóż mama33 najlepiej to wysępić skierowanie do gastrologa, bo lekarze pierwszego kontaktu mają tendencję do bagatelizowania Bez komentarza!
Ale jak znam życie i naturę męską, trudno Ci będzie zmusić chłopa swego do kolejnej wizyty w poradni.
Jeśli dolegliwości znów pojawią się tak nagle (albo dojdzie coś jeszcze np. wymioty wyglądające jak fusy z kawy i metaliczny posmak w ustach), koniecznie pojedźcie od razu na szpitalny oddział ratunkowy - to może być krwawiący wrzód.
A na razie dietka delikatna, oszczędzająca żołądek. Znajdziesz wiele opisów w sieci np. [Only admins are allowed to see this link]
lub
[Only admins are allowed to see this link]
i wiele innych.
Poza tym możecie sprawdzić sami, czy jest zakażony bakterią Helicobacter Pylori, odpowiedzialną za powstawanie wrzodów. W aptece można kupić test ślinowy domowego użytku, ale opinie o ich przydatności w diagnostyce są podzielone. Na pewno nie jest tak czuły i skuteczny jak badanie laboratoryjne (test oddechowy) i gastroskopia (ale to już ostateczność).
Pozdrawiam i życzę zdrowia małżowi! Kwiat
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by Marzena i Maja Wto 30 Cze 2009, 12:01

Mama33 wspolczuje mezowi bolu.
Koniecznie idzcie do innego lekarza specjalisty, a tego 'lekarza' w przychodni to bym skonfrontowala z diagnoza specjalisty, moze da mu to do myslenia.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by mama33 Wto 30 Cze 2009, 12:06

Myślę, że już tak prędko nie uda mi się wypędzić męża do lekarza i teraz miałam z tym duży problem! Według mnie usg brzucha to podstawa ale zdaniem lekarza to nie potrzebne bo i tak nic nie wykryje! Chciałam też żeby go skierował do gastrologa jak mąż mu to zasugerował to odmówił! Kurde gdyby się miało pieniędzy w brut to nie musielibyśmy się użerać z takimi konowałami!
A ten ból już miał kilka razy ale tak nasilony to po raz pierwszy aż mu promieniował do połowy pleców!
A przy okazji cały wczorajszy dzień był dla wszystkich nerwowy! Mąż przewijał się z kąta w kąt ja non stop gdzieś biegałam robiłam a synek chyba wyczuwał w powietrzu nerwową atmosferę i po swojemu się wkurzał bo przez to wszystko poświęcaliśmy mu miej czasu niż zazwyczaj!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by sylwia Wto 30 Cze 2009, 12:12

mama 33 musicie isc do innego lekarza bo ten z przychodni to sie na niczym nie zna a ta nospe to bym mu w tyłek wsadzila becfał jeden
a mezowi należy sie Lanie na gołą dupę bo pogoowia nie pozwolil wezwac moze oni by inaczej potraktowali
faceci uwazaja chyba ze samo przejdzie i zawsze maja opory przed lekarzem
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by rumianek :) Wto 30 Cze 2009, 12:18

No to skoro to nie pierwszy raz, to koniecznie do specjalisty!!! Co za znachor w tej waszej poradni siedzi? Skandal!!
A nie możecie pójść do innego lekarza pierwszego kontaktu? Może tamten bardziej byłby skłonny dać to skierowanie? Przecież bez badań, to naprawdę nie można wiedzieć, co Mu dolega, tylko się domyślać...
Jeśli to żołądek (tępy ból w górnej części brzucha, uczucie jakby kamień był w żołądku, tuż pod mostkiem, promieniujący do łopatek, pieczenie za mostkiem, w przełyku, puste odbijanie i ostatecznie posmak metalu i fusowate wymioty), to naprawdę współczuję Twojemu chłopu, bo wiem z autopsji, co przeżywa Smutek Ja do tego byłam tak zmordowana, że nie mogłam się z wyra ze dwa dni w ogóle podnieść Bez komentarza! Normalnie bezsilna...
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by mama33 Wto 30 Cze 2009, 12:29

sylwia napisał:mama 33 musicie isc do innego lekarza bo ten z przychodni to sie na niczym nie zna a ta nospe to bym mu w tyłek wsadzila becfał jeden
a mezowi należy sie Lanie na gołą dupę bo pogoowia nie pozwolil wezwac moze oni by inaczej potraktowali
faceci uwazaja chyba ze samo przejdzie i zawsze maja opory przed lekarzem
Sylwia w pełni się z Tobą zgadzam!
Drugi lek jaki przepisał mężowi to nifuroksazyd jak przeczytałam wskazania to mnie głowa rozbolała ( biegunki wywołane bakteriami Gram-dodatnimi i ujemnymi i inne schorzenia przebiegające z biegunką) tylko do jasnej cholery mój mąż nie miał żadnych biegunek ani wymiotów !!!To na co mu to świństwo brać?
Ja to już dawno bym zmieniła lekarza ale mój mąż stwierdził że i tak rzadko chodzi że zmiana nie jest potrzebna!Na szczęście ja chodzę do kogoś innego!
W ogóle kiedyś mężowi wrastał paznokieć na nodze straszny ból podobno to lekarz stwierdził że do chirurga nie ma sensu iść i poradził mu żeby sam sobie żyletką wyciął część paznokcia! Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by mama33 Wto 30 Cze 2009, 12:35

rumianek LOL napisał:
Jeśli to żołądek (tępy ból w górnej części brzucha, uczucie jakby kamień był w żołądku, tuż pod mostkiem, promieniujący do łopatek, pieczenie za mostkiem, w przełyku, puste odbijanie i ostatecznie posmak metalu i fusowate wymioty), to naprawdę współczuję Twojemu chłopu, bo wiem z autopsji, co przeżywa Smutek Ja do tego byłam tak zmordowana, że nie mogłam się z wyra ze dwa dni w ogóle podnieść Bez komentarza! Normalnie bezsilna...
Rumianku on miał tylko z tych objawów które podałaś bardzo silne bóle w okolicach żołądka które aż przenosiły się do pleców no i poza tym był dosłownie zielony na twarzy! Teraz odsypia noc bo był w pracy i jeszcze go dziś nie widziałam ale mam nadzieję że jak wstanie to będzie się czuł lepiej!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by rumianek :) Wto 30 Cze 2009, 12:56

mama33 napisał:W ogóle kiedyś mężowi wrastał paznokieć na nodze straszny ból podobno to lekarz stwierdził że do chirurga nie ma sensu iść i poradził mu żeby sam sobie żyletką wyciął część paznokcia! Hah

Co? Bez komentarza!
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by rumianek :) Wto 30 Cze 2009, 13:02

mama33 napisał:Rumianku on miał tylko z tych objawów które podałaś bardzo silne bóle w okolicach żołądka które aż przenosiły się do pleców no i poza tym był dosłownie zielony na twarzy! Teraz odsypia noc bo był w pracy i jeszcze go dziś nie widziałam ale mam nadzieję że jak wstanie to będzie się czuł lepiej!

Objawy, które wymieniłam, to wszystkie, które przyszły mi do głowy w związku z chorym żołądkiem. One nie muszą wystąpić na raz, a niektóre w ogóle mogą się nie pojawić. To co opisałaś, wskazywałoby na żołądek, ale bez badań ani rusz.
Mam nadzieję, że Twój chłop poczuje się lepiej... Kwiat
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by Mama i corcia Wto 30 Cze 2009, 13:31

Mama33 napisz koniecznie jak malz wstanie jak sie czuje??
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by rossi82 Wto 30 Cze 2009, 13:47

O losie.... co za konował z tego lekarza. Strach się bać Boję sie!
Napisz kochana jak się czuje Twój facet
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by mama33 Wto 30 Cze 2009, 15:31

Mężusiowi już lepiej ale w pracy się męczył i przez ból był nieuważny i rozciął sobie nad okiem co za sierotka!
Kazałam mu pójść jeszcze raz do tego super doktorka żeby zażądał skierowania do specjalisty i o dziwo się zgodził ale nie dziś! Coś tak myślę, że jak go przestanie boleć to i lekarza sobie odpuści! Ach te chłopy z nimi źle a bez nich jeszcze gorzej Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by Majka Wto 30 Cze 2009, 18:24

oj wspolczuje,ale niestety tak jest z tymi chłopami :(mojego tez scigam bo ma wrzody -chyba on twierdzi ze ma i dlatego zcesto brzuch go boli ale do lekarza nie chce wrrrr
a co lekarze teraz tez jacys tacy dziwni ze nei pwoiem idioci trzeba naprawde dobrze trafic

zdrowka zycze
Majka
Majka
 
 

Potrafię : hmmm
Wiek : 47
Jestem z: : z małopolskiego/okolice krakowa
Dzieci : dwoje:)

Zaproszeń na ciacho : 7
Postów : 254


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by dagolis Wto 30 Cze 2009, 18:33

mama33, męcz męża żeby do lekarza poszedł jeszcze raz i to natychmiast. niech zażąda skierowania na badania albo specjalisty. Ach Ci mężczyźni... a za zdrowiem to niestety nie żarty ale chyba większość mężczyzn tak ma że chyba na smyczy ich po lekarzach trzeba prowadzać. życzę zdówka dla męża.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Co za dzień miałam! Empty Re: Co za dzień miałam!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach