Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

obrazil sie!!!

+2
bywalec1
Nieznajoma
6 posters

Go down

obrazil sie!!! Empty obrazil sie!!!

Pisanie by Nieznajoma Pon 29 Cze 2009, 13:48

ja juz nie mam sily do mojego chlopa obraził sie bo nie mam ostatnio ochoty na sex no cholera jasna to co ja mam sie zmuszac zeby jemu ulzylo??to nie pierwszy taki przypadek zawsze jest tak samo najpierw sie obraza a potem jak mu tlumacze co i dlaczego twierdzi ze rozumie ze nie chce zebym sie zmuszała itp ale za kilka tygodni jest to samo ja juz nie wiem jak mam do niego dotrzec!!!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty To chyba normallne...

Pisanie by bywalec1 Pon 29 Cze 2009, 13:56

Wiesz, Twój facet reaguje jak normalny mlody mężczyzna. Zbyt dlugie trwanie w celibacie mu nie sluży stąd zawód i rozczarowanie gdy odmawiasz. Oczywiście nie znaczy to że musisz być na kazde skinienie ale celabracja miłosci zakłada jakis rozsądny kompromis.
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty Re: obrazil sie!!!

Pisanie by Nieznajoma Pon 29 Cze 2009, 15:20

bywalec1 wiesz mój maż nie jest juz taki młody zeby nie zrozumiec pewnych rzeczy jakby nie bylo jest starszy ode mnie o 10 lat wiec jak na 32 lata mysle ze pewne kwestie powinien zrozumiec ja rozumiem ze ma ochote nie mysl ze ja tez bym nie chciala owszem marze o tym zeby byc gotowa zawsze i wszedzie ale poprostu tak sie nie da coz ukrywac dziecko dom porblemy daja swoje mimo tego ze staram sie jak moge chociaz po ostatnim naszym zawachaniu nad małzenstwem wisiała czarna chmura potrafił sie postarac a teraz co przyjdzie z pracy i kładac sie do lózka od raz mysli ze bedzie sex ja tak nie potrafie jestem zmeczona tym bardziej teraz zapisalam sie na prawko musze troszke posiedziec nad kodeksem i testami na dodatek roksana kórej nie ma mi kto przypilnowac nawet jesli mieszkamy z tesciami poprostu staram sie jak najmniej och obciazac po całym dniu jestem poprostu wykonczona -moze napisałam trszke haotycznie ale malo co w nocy spałam na dodatek dopiłam sie piwkiem i chyba co nieco chwycilam LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty Re: obrazil sie!!!

Pisanie by rossi82 Pon 29 Cze 2009, 15:47

Nieznajoma przytulam mocno Zbiorowe wtulenie

My przez pewien czas mieliśmy podobnie. To był kiedy Wojtek miał około pół roku. Akurat wróciłam do pracy i ogólnie padałam ciągle na twarz. Mój chłop natomiast miał przestój w robocie i był jak najbardziej wypoczęty więc częściej miał ochotę na sex.
Raz też się na mnie obraził kiedy odmówiłam. Ale wtedy wzięłam się na sposób i któregoś dnia kiedy miał wolne nie oddawałam młodego do mamy a zostawiłam jemu. Napisałam mu też na kartce listę zadań na cały dzień, tj. zakupy, obiad, sprzątanie itp. Poszłam sobie do pracy a po pracy musiałam jeszcze pozałatwiać kilka ważnych spraw. Wróciłam do domu około osiemnastej i zastałam istne pobojowisko. Bajzel wszędzie, obiad zrobiony do połowy i ogólnie cyrk na kółkach.
Kiedy już Piernik poszedł spać postanowiłam że moglibyśmy się trochę poprzytulać i zaczęłam zachęcać mojego chłopa. Wyobraź sobie jakie było moje zdziwienie kiedy mi odpowiedział ,, Reniu może jutro, Wojtek dał mi tak w kość że padam na twarz,,
No.... potem była mała dyskusja odnośnie tego jak to jest z tą ochotą i potem ewentualnym jej brakiem. Zrozumiał, przetrawił i już nigdy więcej nie robił min.
Może kiedy argumenty słowne nie docierają do Twojego zaserwuj mu coś podobnego co ja mojemu
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty Re: obrazil sie!!!

Pisanie by Nieznajoma Pon 29 Cze 2009, 16:08

tylko ja nie mam kiedy janusz jest na sobote niedziele tylko a teraz jes duzo pracy w domku wzgledem remontów powiem ci tak ze on jest nie do zdarcia kiedy zdieralismy sciany do tynku [rzed pólnoca dopiero skonczylismy ja wczesniej poszlam sie wykapc itd on przyszedl gdzies kolo 2 w nocy i sie do mnie dobiera normalnie powiedzialam ze nie mam czucia nawet w rekach a on ma ochcote na amory ech masakra doslownie ale kiedys mu zafunduje sobite tylko z mala :)zobaczymy LOL
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty Z życia wzięte....

Pisanie by bywalec1 Pon 29 Cze 2009, 16:26

Rossi82 : Ja też tak miewałem gdy moja Pani zostawiała mnie z dzieckiem i listą zadań. Pomysły Z samym dzieckiem radziłelm sobie znacznie lepiej.

nieznajoma: Doskonale rozumiem dopadająca Cię prozę zycia. Ale 32 lata to wiek w ktorym facet ma na ogół duże mozliwości i potrzeby. Więc rozumiem także i jego. Wracając do prozy życia: dopada ona zarowno kobiety jak i facetów. My przerabialiśmy ten problem w obie strony.
Myślę, że warto zdawać sobie z tego sprawę i tak sobie układać życie by możliwie często robić sobie czas "tylko dla siebie". Wykorzystywać wszelkie możliwości, okazje by ciezszyć się sobą. Nie żeby się zmuszać ale troszczyc się wspólnie o to. Bo gdy jedna strona ma niedosyt (obojetnie która), to kładzie się to cieniem na zwiazku.

PS. W swoim bogatym życiorysie zawodowym mam też epizod bycia wykładowcą-instruktorem nauki jazdy. Nawet egzaminatorem OMC nie zostałem ale ministerialna mafia stanęła na przeszkodzie. Także jakbyś potrzebowała jakichś wyjaśnień - służę pomocą.
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty Re: obrazil sie!!!

Pisanie by dagolis Pon 29 Cze 2009, 16:39

uważam że sposób na mężczyznę opisany przez rossi jest rewelacyjny. mężczyzna zostawiony sam na sam z dzieckiem i zadaniami do wykonania dopiero jest w stanie zrozumieć co czuje kobieta po całym dniu....
nieznajoma, może będziesz miała okazję zafundować mu taki dzień.
no i faceci przeważnie częściej mają wiecj energii niż my....
u mnie często bywa że też brak mi takiego apetytu wieczorkiem ale kiedyś jak mi sie bardzo chciało a mężuś powiedział że dziś nie bo jest zmęczony to przyznam szczerze że zabolała mnie taka odpowiedź i byłam zła że z seksiku nic nie wyszło...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty Bo w tym cały jest ambaras...

Pisanie by bywalec1 Pon 29 Cze 2009, 16:47

...żeby dwoje chciało NA RAZ
LOL
dagolis napisał:[...]
u mnie często bywa że też brak mi takiego apetytu wieczorkiem ale kiedyś jak mi sie bardzo chciało a mężuś powiedział że dziś nie bo jest zmęczony to przyznam szczerze że zabolała mnie taka odpowiedź i byłam zła że z seksiku nic nie wyszło...

nic dodać nic ująć! O tak!
bywalec1
bywalec1
 
 

Potrafię : być poważny ale tez wesoły
Wiek : 67
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 2 córki

Zaproszeń na ciacho : 25
Postów : 336


Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty Re: obrazil sie!!!

Pisanie by Nitka Pon 29 Cze 2009, 16:50

Nieznajoma napisał:ja juz nie mam sily do mojego chlopa obraził sie bo nie mam ostatnio ochoty na sex no cholera jasna to co ja mam sie zmuszac zeby jemu ulzylo??to nie pierwszy taki przypadek zawsze jest tak samo najpierw sie obraza a potem jak mu tlumacze co i dlaczego twierdzi ze rozumie ze nie chce zebym sie zmuszała itp ale za kilka tygodni jest to samo ja juz nie wiem jak mam do niego dotrzec!!!
Nieznajoma, nie możesz się zmuszać, aby jemu ulżyło. Niech sobie ulży sam.
Nie do tego jesteś!!!
Dlaczego faceci nie potrafią zrozumieć??

AYch, zezłościłam się.
Nieznajoma, a próbowałaś metody na "kocham Cię misiu"??
Czyli na Twoje słodkie oczy i jego silne ramiona?? Próbowałaś cokolwiek tak wyegzekwować?? U mnie czasami działa, jak już inne sposoby zawodzą, ale to ostateczność.
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty Re: obrazil sie!!!

Pisanie by Triss Pon 29 Cze 2009, 20:12

ja jak odalam mala mezowi to przespala cala noc

moj maz sie nie obraza to ja inicjuje
mam tego dosyc
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

obrazil sie!!! Empty Re: obrazil sie!!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach