Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

+6
rumianek :)
aniaffff
agnese
Marzena i Maja
Mama i corcia
aminka
10 posters

Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by aminka Sob 27 Cze 2009, 12:06

Otoz wczoraj dzieci mojego malza przyszly zrobic mi zalegle urodziny, bo wtedy nas nie bylo. Normalnie, to ja powinnam ciacho stawiac i kawke, ale oni powiedzieli, ze wszystko zorganizowane i faktycznie, przyszli przyniesli slodkie itp.
Dostalam tez od nich prezenty (i tu wlasnie chcialam polecic):
- zestaw kosmetykow ze sklepu BODY SHOP (cos na wzor Ives Roche): seria owocowa zel pod prysznic, peeling, "maslo" do ciala. Wszystko o zapachu oocu granatu. Normalnie zjesc to mozna, hihi, a czlowiek po kapieli taki zrelaksowany, swiezy i pachnacy LOL Kąpiel

Kiedys wczesniej dostalam z tej serii zel pod prysznic o zapachu papai i mango i balsam chlodzacy na lato. Czlowiek jak sie tym nasmarowal to jakby do lodowki wszedl LOL hihi
Poza tym dostalam zaproszenie na lunch dla 2 osob do takiej wiezy obrotowej (cos jak latarnia morska) w naszym miescie, z ktorej widac cale miasto i mozna sobie pic kawke i zajadac LOL Najlepsze jest to, ze jest napisane, ze to dla mnie i dla taty, ale nie sprecyzowali czyjego taty... hihih to ja wezme swojego LOL
Nie nie, jutro idziemy z malzem, niania (siostra Amiry bedzie zaangazowana) a my robimy jak to malz okreslil niedziele miodowa LOL Przy świecach Gwiezdna noc.. Tylko dla dorosłych

No dobra koniec chwalenia, bo pomyslicie, ze jakas wstretna chwalipieta jestem LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by Mama i corcia Sob 27 Cze 2009, 12:14

Aminka no to super ze tak sie dzieci postaraly i zrobily Ci mila niespodzianke. Kibic
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by Marzena i Maja Sob 27 Cze 2009, 12:44

Milej niedzieli miodowej wam zycze!
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by agnese Sob 27 Cze 2009, 13:01

Ale bajeer!
ach jak ja bym tak chciala Gwiezdna noc..
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by aniaffff Sob 27 Cze 2009, 13:56

Super gest z ich strony i prezent też rewelacja.
Zazdroszczę jutrzejszego wypadu, bawcie sie dobrze.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by rumianek :) Sob 27 Cze 2009, 22:57

Miłej zabawy Kibic
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by Mama usunęła swój profil Sob 27 Cze 2009, 23:10

Fajowe wszystko co dzieci robią dla Nas Baba rządzi!

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by karolutka Nie 28 Cze 2009, 10:21

rewelacja! super ze macie taka fajna relacje!
karolutka
karolutka
 
 

Potrafię : wszystko po troszkę :)
Wiek : 41
Jestem z: : Wrocław
Dzieci : Olga :) 30.01.08

Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 193


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by Marzena i Maja Nie 28 Cze 2009, 17:37

Opowiadaj jak bylo!
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by aminka Nie 28 Cze 2009, 17:51

A fajnie bylo LOL
Fajna ta obracajaca sie wieza LOL Jeden obrot robi w ciagu godziny, widac z niej cale miasto. Zjedlismy sobie sniadanio-obiado-deser- czyli tak zwany teraz modnie brunch. Potem pospacerowalismy po okolicy i pojechalismy do domku. ahhh jak romantycznie, hihi
Dobrze wiedziec, ze cos takiego w miescie istnieje, zawsze jak ktos przyjedzie to dodatkowa atrakcja do pokazania LOL
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by Marzena i Maja Nie 28 Cze 2009, 18:06

Super ze mieliscie udana niedziele miodowa!!!
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by Mama i corcia Nie 28 Cze 2009, 18:45

aminka napisał:A fajnie bylo LOL
Fajna ta obracajaca sie wieza LOL Jeden obrot robi w ciagu godziny, widac z niej cale miasto. Zjedlismy sobie sniadanio-obiado-deser- czyli tak zwany teraz modnie brunch. Potem pospacerowalismy po okolicy i pojechalismy do domku. ahhh jak romantycznie, hihi
Dobrze wiedziec, ze cos takiego w miescie istnieje, zawsze jak ktos przyjedzie to dodatkowa atrakcja do pokazania LOL

Swietnie ze tak milo spedziliscie czas tylko we dwoje to jest zawsze bardzo potrzebne w zwiazku a i przy okazji zwiedziliscie nowe fajne miejsce.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by mama33 Nie 28 Cze 2009, 18:52

Zazdroszczę!!!! Ja też tak bym chciała porandkować sam na sam z mężusiem! No ale jak to zrobić jak nie mamy nikogo w pobliżu żeby się zajął naszym urwiskiem Płaczę
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by Mama i corcia Nie 28 Cze 2009, 18:54

mama33 napisał:Zazdroszczę!!!! Ja też tak bym chciała porandkować sam na sam z mężusiem! No ale jak to zrobić jak nie mamy nikogo w pobliżu żeby się zajął naszym urwiskiem Płaczę

Mama33 skad ja to znam u nas jest dokladnie to samo,dlatego jak jedziemy do Polski to zawsze robimy sobie jakis wypad z malzem chocby do kina ale to zawsze cos.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by mama33 Nie 28 Cze 2009, 19:06

A ja już w kinie nie byłam 4 lata i teraz jak bym poszła to chyba nie umiałabym się w nim odnaleźć Zakręcony
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by Triss Pon 29 Cze 2009, 20:08

zazdroszcze
my w niedziele mamy rocznice i zapowiedzieli mi sie goscie
a w sobote wymieniaja mi okna
wymiekam
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :) Empty Re: Znow musze sie pochwalic, ale zarazem cos polecic :)

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach