Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

opowiadanie ....

5 posters

Go down

opowiadanie .... Empty opowiadanie ....

Pisanie by dagolis Czw 04 Cze 2009, 11:51

nie wiem czy Wam się spodoba ale mnie chwyciło za serce...

Ona była drobna i zagubiona. Nie wiedziała nawet, że żyje, dopóki na jej drodze pojawił się On. Spotkali się w ciemnej uliczce Złudzenia. I wtedy Ona po raz pierwszy zobaczyła Słońce. Złapali się za ręce i tańczyli długo unoszeni wiatrem oddechów. A potem kochali się na rozgrzanym piasku Marzenia. Rano powoli wstali i od tamtej pory stanowili Jedność.
Błądzili często po korytarzach myśli, związani wzrokiem patrzącym zawsze w tę samą stronę. Nad ich głowami szybowały złociste ptaki-Słowa. Powietrze przyjmowało delikatnie ich gorące szepty i zatrzymywało w swoich drżących objęciach. Kiedyś spotkali na leśnej drodze Miłość. Wyłoniła się zza drzew i położyła na nich swoje niewidzialne dłonie. Poznali smak Szczęścia, ale w jej oczach były łzy. Czuła, że to „coś” jest początkiem końca.
Trwali nadal w niezmąconej harmonii umysłów, karmiąc się snami. Pewnego dnia znaleźli nóż. Wbijali go sobie w serca i pili nawzajem swoją krew. Umierali razem, aby w czystości narodzić się na nowo. Wtedy Ona była Nim a On stawał się Nią.
Na moment oderwali się od światła. Szybowali nad swoimi ciałami. Każde z nich było własnością i żadne nie miało nic. Ona poznała czym jest Radość, stawała się najwyższą boginią, kiedy znosił jej mnóstwo kolorowych kwiatów. Pewnego razu zobaczyła uczepiony do jego ramienia cień Kobiety. Zdrada przeszyła jej umysł bolesnym dreszczem. Przeraziła się i uciekła, szukając schronienia w Jaskini Tęsknoty. Wyrwała sobie serce i odrzuciła daleko by nie czuć bólu.
On odnalazł Ją. Spojrzał w głąb jej duszy i zrozumiał, że nie ma tam już miejsca dla Niego. Zobaczył swój grzech i zapłakał krwawymi łzami. Wiedział, że nie może zostać. Zranił ją śmiertelnie i nie umiał szukać Wybaczenia. Odszedł.
Słońce wybuchło i powstała nowa Gwiazda. Ale nie była to już Gwiazda przeznaczona dla Niej. I wtedy Ona przestała istnieć.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

opowiadanie .... Empty Re: opowiadanie ....

Pisanie by Mama i corcia Czw 04 Cze 2009, 11:57

Ojej no az mi lzy w oczach stanely.
Piekne.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

opowiadanie .... Empty Re: opowiadanie ....

Pisanie by agnese Czw 04 Cze 2009, 13:07

extra
super się czyta!!!
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

opowiadanie .... Empty Re: opowiadanie ....

Pisanie by Nieznajoma Czw 04 Cze 2009, 13:12

piękne ....
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

opowiadanie .... Empty Re: opowiadanie ....

Pisanie by Marzena i Maja Czw 04 Cze 2009, 17:19

ladne to!
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

opowiadanie .... Empty Re: opowiadanie ....

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach