Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

+12
gonialbn
Nitka
aniaffff
ewa2
Triss
Marzena
rossi82
Nieznajoma
rumianek :)
mama33
Marzena i Maja
Mama i corcia
16 posters

Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Mama i corcia Wto 02 Cze 2009, 01:10

1. Smyk pozwala tobie samej znów stać się dzieckiem. Śpiewanie na cały głos podczas spaceru "Jesteśmy jagóóóódki, czaaarne jagóóódki" wyzwala radość w najczystszej jej postaci!

2. Wydobywa z ludzi najlepsze ich cechy. Wywołuje uśmiech na twarzach naburmuszonych nastolatków w autobusie, starszych pań, nawet kontrolera biletów...



3. Wreszcie stworzyliście z partnerem pełną rodzinę. Co by nie mówić, bez maluszka nawet najwspanialszy związek jest niepełny. Bezdzietni będą pewnie energicznie protestować, ale co tam!

4. Sprawia, że chce ci się zmienić świat w piękne i dobre miejsce. Jesteś milsza dla innych, pomagasz starszym wejść po chodach i zawsze wyrzucasz opakowania po batonikach do śmietnika. Wszystko po to, żeby maluch widział tylko świat miły, czysty i porządny...

5. Masz cudowną wymówkę, żeby spędzać godziny w sklepie z zabawkami. Wspominając, jak zazdrościłaś koleżankom ich mówiących "mama" lalek czy minikuchenek, spełniasz swoje marzenia z dzieciństwa i pragniesz podarować swojemu dziecku najlepsze, najmądrzejsze i najpiękniejsze zabawki, jakie są dostępne.

6. Nareszcie jesteś dla kogoś całym światem. Twój maluszek obdarza cię bezwarunkową miłością. Czy istnieje na świecie piękniejsze uczucie niż świadomość, że jest się aż tak kochaną?

7. Dzięki karmieniu piersią wiesz, że choć raz w życiu jesteś niezastąpiona. Tego poczucia nie da ci żadna, nawet najlepsza praca, Żadni przyjaciele ani nawet mąż...

8. Jesteś zbyt zajęta, aby nadmiernie martwić się nadwagą, rozstępami, cellulitem czy zwiotczałą skórą na brzuchu. Podczas gdy lustro oraz niektóre przyjaciółki wciąż okrutnie przypominają ci o "pamiątkach" po ciąży, codzienne obowiązki przy maluszku sprawiają, że... rozstępy i ta nieapetyczna galaretka zamiast skóry na brzuchu schodzą na drugi plan.

9. Kto inny radośnie klaszcze i macha rękami, gdy wchodzisz do pokoju? Tylko ten mały, ale przecież najwierniejszy z wiernych fan - twoje własne dziecko!

10. Widok, jaki przedstawia słodko śpiące niemowlę. Brzdąc, który spokojnie i miarowo oddycha przez sen i tak cudnie pachnie mleczkiem, to najpiękniejsza nagroda za wszelkie trudy

macierzyństwa.

11. Dowiesz się, jakimi wspaniałymi dziadkami są twoi rodzice. Żadna, najbardziej nawet oczekiwana córeczka czy syn nie sprawią takiej radości, jak pierwszy wnuk czy wnusia. Dzięki swojemu maleństwu zobaczysz, jak twój srogi, zasadniczy ojciec nagle zmienia się w niekonsekwentnego, rozpieszczającego dziadziusia.

12. Powracasz do swych ukochanych książek z dzieciństwa. To dzięki narodzinom potomka znowu spotkasz się z Kaczką dziwaczką, Chorym kotkiem czy Panem Maluśkiewiczem.

13. Doceniasz wszystko, co zrobili dla ciebie rodzice. Teraz, gdy okazało się, że wychowywanie dzieci to nie bułka z masłem, inaczej patrzysz na swoich rodziców. Czujesz wdzięczność i... lepiej ich rozumiesz.

14. Zapominasz, co znaczy słowo "egoizm". Nie spałaś tydzień, od miesiąca nie zjadłaś spokojnie całego posiłku, dałaś sobie spokój z podtrzymywaniem kontaktu z ostatnimi znajomymi, bo i tak nie wychodziło - ale jesteś szczęśliwa, bo maluszek jest radosny i wreszcie dobrze przybiera na wadze.

15. Maluch nie zauważy, że przy obiedzie ty masz nadal na sobie piżamę. Każdy inny człowiek byłby lekko zdegustowany, a ty w oczach smyka widzisz tylko zachwyt.

16. Odgłosy, jakie wydaje maluszek, gdy go łaskoczesz. Ten radosny gulgot, jaki wydobywa się z jego gardła, to najpiękniejsza muzyka świata! Raz usłyszysz, na zawsze pokochasz.

17. Jesteś dla swojego dziecka wszechmogącym cudotwórcą. W sekundę łagodzisz ból, koisz nawet największy płacz i poprawiasz nastrój, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki - a raczej dzięki jednemu małemu buziakowi...

18. Nikt tak nie imponuje ci formą fizyczną. Przyznaj, kochana, kiedy ostatnio z taką łatwością jak twój potomek włożyłaś do swojej buzi wszystkie palce nóg...? No właśnie!

19. Zapach włosków i karku maleństwa. I wszystko na ten temat. Kto ma noworodka, ten zrozumie, o czym mowa. Kto nie ma, nie poczuje tego przecież nawet po szczegółowym opisie.

20. Malcowi możesz zakładać słodkie ciuszki. I to wszelkie, jakie ci się podobają. Na razie nie sprzeciwia się nawet różowej czapeczce z długaśnymi uszkami króliczka czy wściekle żółtym, pasiastym śpioszkom a' la pszczółka Maja.

21. Niewiarygodnie malutkie i mięciutkie stópki. Są takie "nowe", niechodzone jeszcze... Już sam ich widok powoduje przypływ macierzyńskich uczuć. Rozkochają w sobie i rozbroją nawet najsurowszą ciocię czy wujka!

Dzidziuś Dziecko
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Marzena i Maja Wto 02 Cze 2009, 01:19

Na różowo Zakochany
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by mama33 Wto 02 Cze 2009, 01:58

Piękne są te powody Dziecko Zakochać się
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by rumianek :) Wto 02 Cze 2009, 09:21

Kibic tez tak będę mieć niedługo Dziecko
Kwiat
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Nieznajoma Wto 02 Cze 2009, 09:56

och w kazdym calu prawda:) Na różowo Zakochany Zakochany Dziecko
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by rossi82 Wto 02 Cze 2009, 12:18

Zakochać się
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Marzena Wto 02 Cze 2009, 13:14

prawda prawda Żartowniś Żartowniś
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Triss Wto 02 Cze 2009, 13:46

same prawdy
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by ewa2 Wto 02 Cze 2009, 14:24

Brawo! Zakochany

ewa2
 
 

Potrafię : zrobić dużo jak mi się chce ;)
Wiek : 42
Jestem z: : Tarnowa
Dzieci : 3 synów

Zaproszeń na ciacho : 1
Postów : 118


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Mama i corcia Wto 02 Cze 2009, 18:24

Prawda ze bardzo ladnie to ktos opisal? Kibic
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by rossi82 Wto 02 Cze 2009, 19:16

Ehhhh.... a ja bym się nie zgodziła z 8 punktem, mnie wygląd pociążowy nadal spędza sen z powiek. Tym bardziej że lato w pełni..... :(
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by aniaffff Wto 02 Cze 2009, 23:27

Wszystko prawda! Brawo!
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Nitka Wto 02 Cze 2009, 23:40

Jak ładnie napisane... I zgadzam się - wszystko prawda!
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by gonialbn Czw 04 Cze 2009, 11:53

Kibic
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by dagolis Czw 04 Cze 2009, 12:06

piękne to jest Na chmurce

a dzisiaj pasuje mi tu punkt:
15. Maluch nie zauważy, że przy obiedzie ty masz nadal na sobie piżamę. Każdy inny człowiek byłby lekko zdegustowany, a ty w oczach smyka widzisz tylko zachwyt.
tylko jeszcze nie obiad ale ja i tak nadal w piżamie a już po 11 LOL

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Mama i corcia Czw 04 Cze 2009, 12:07

Dagolis jak bym widziala siebie,siedze w pizamce z kawka przed komputerem LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by dagolis Czw 04 Cze 2009, 12:10

Mama i corcia napisał:Dagolis jak bym widziala siebie,siedze w pizamce z kawka przed komputerem LOL
a już myślałam że tylko ja taki leń, że o tej godzinie w piżamie Żartowniś

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Mama i corcia Czw 04 Cze 2009, 12:14

Nie nie martw sie,ja tez tak mam i to nawet bardzo czesto LOL LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by MAjax Czw 04 Cze 2009, 13:29

Jak byłam na zwolnieniu to zdarzało mi się ubierać tuż przed powrotem małża z pracy (ok 16-tej) LOL
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Marzena i Maja Czw 04 Cze 2009, 17:11

I mnie sie zdarza sie ubrac po 12.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by sylwia Czw 04 Cze 2009, 23:08

powody sa piekne i najprawdzsiwsze kazda kobieta powinna chociaz raz przeczytac te liste
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Kasieńka Pią 05 Cze 2009, 09:17

w 100 % się z tym zgadzam O tak!
Kasieńka
Kasieńka
 
 

Wiek : 46
Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 491


Powrót do góry Go down

21 powodow dla ktorych kochamy dzieci Empty Re: 21 powodow dla ktorych kochamy dzieci

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach