Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Na komary, muszki i inne insekty...

+5
agnese
Joliczka
dagolis
aniaffff
aminka
9 posters

Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by aminka Pią 29 Maj 2009, 12:44

Dziewczyny, czy znacie jakis specyfik przeciwko ugryzieniom komarow i muszek dla takich maluchow? Bylam wczoraj w sporej drogerii, wybor kremow, zeli, sprayow mieli ogromny, ale zaden nadajacy sie dla dziecka ponizej 2 roku zycia. Znalazlam nawet jeden, ktory mial w nazwie "junior" wiec pomyslalam, ze ten na bank bedzie dobry, a tu sie okazuje, ze tez od 2 lat dopiero. Dla zmyly chca chyba, zeby to mamy kupowaly, a drogie jak cholera. Nie wiem czego tu uzywac, na noc do lozeczka ma siatke, ale jak biega?
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by aniaffff Pią 29 Maj 2009, 13:31

My w tamtym roku czyli jak Filip miał ok 7 miesięcy na ugryzienia stosowaliśmy Fenistil żel a przeciw komarom kupiliśmy w aptece Antisol, to taki płyn odstraszający owady, można go stosować od 1 miesiąca życia. Niby można tym spsiukać dziecko ale my używaliśmy na pościel.

Jak Paweł poszedł do apteki i spytał się czy coś jest takiego to facet do nigo że najlepiej to zabić komary w mieszkaniu. Kurde jakbyśmy tego nie robili ale zawsze jakis się schował i gryzł.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by dagolis Pią 29 Maj 2009, 15:00

ja kupiłam dla małej takie coś:
http://www.bangla.pl/dla-dzieci/higiena/kosmetyki/przeciwko-komarom-i-innym-owadom/ziaja-antybzzz-plyn-przeciw-insektom-dla-dzieci-p2643.htm
koleżanka używała i mówiła że dobre. sama co prawda jeszcze nie próbowałam bo nie było na razie potrzeby. mam nadzieję że ten preparat zda egzamin pozytywnie.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by Joliczka Pią 29 Maj 2009, 16:00

Ja używam też coś w spreju ale nazwy nie pamiętam, ale jak już coś ich ugryzie to podaje im wapno takie do picia!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by Joliczka Pią 29 Maj 2009, 16:03

a przypomniało mi się jak jesteśmy na działce robimy grila lub tak chcemy sobie posiedzieć to teściu spryskuje trawę jakim specyfikiem i żaden komar ani muszka się nie pojawi!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by agnese Pią 29 Maj 2009, 19:54

agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by Zwierzak2008 Pią 29 Maj 2009, 20:38

ja mam to co agnes i jeszcze coś jak już nie upilnuje, usmaruje, nie zabije to mam takie cuś już na ukąszenia http://www.vitanea.pl/product/details/dziecko/chicco-juz-u-nas-w-najlepszych-cenach/ochrona-przed-komarami-zanza-no/chicco-zanza-no-kojacy-preparat-w-sztyfcie-po-ukaszeniu-0-10ml.html
rewelacja sprawdziłam na sobie a dodam ze jak mnie cuś dziabnie to puchnę jak balon a ten środek super sie aplikuje bo sztyft i w ogóle polecam wszystkim nawet dorosłym...

Zwierzak2008
 
 

Potrafię : zdenerwować tatusia
Wiek : 48
Jestem z: : polska
Dzieci : córunia tatunia

Zaproszeń na ciacho : 11
Postów : 1253


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by aniaffff Sob 30 Maj 2009, 00:45

A ja muszę się pochwalić że mnie komary niegryza!!!
Chłop sie śmieje że nie chcą na mnie nawet usiąść. Po prostu mam gorzką krew.
Niestety Filipek jak go jakaś franca upitoli to ma bąbla jak...
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by Mama i corcia Sob 30 Maj 2009, 00:54

Bardzo fajny temat dziewczyny,przynajmniej bede wiedziala teraz co kupic bo jeszcze nic takowego nie posiadam.W tamtym roku jakos Jessi nic nie pogryzlo ale w tym nie musi byc juz tak kolorowo.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by aminka Sob 30 Maj 2009, 01:08

Problem w tym, ze tu nie maja np. takiej Ziaji... musze poszukac cos unowersalnego, co i tu znajde LOL Podejde najlepiej do apteki.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by Marzena i Maja Sob 30 Maj 2009, 02:04

masc bursztynowa odgania owady wszelkiej masci niestety nie dla kazdego nos jest zapach do zniesienia.
nie wiem tez gdzie cos takiego nabyc.
ja poczekam z kupnem czegos bo narazie nic nie ugryzlo wiec moze i w tym roku nie bedzie.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by justyna82 Sob 30 Maj 2009, 13:53

MY W DOMU MAMY RAJD DO KONTAKTU,ALE ZAWSZE SIĘ COS ZNAJDZIE.A JA NIE ZASNE DOPUKI NIE WYBIJE WSZYSTKIE.A NA UGRYZIENIA JAK SĄ BOMBLE DOBRZE JEST PODAĆ WAPNO KALCJUM LUB CLEMASTINUM
justyna82
justyna82
 
 

Potrafię : gotowac
Wiek : 41
Jestem z: : ŁOWICZ
Dzieci : Zuzanna i Ernest

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 190


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by aminka Sob 30 Maj 2009, 19:54

Zakupialm dzis w aptece cos co sie nazywa Zanzarin. Mozliwe, ze dostepne jest tylko tu, bo wyprodukowane w DE. W kazdym badz razie jest napisane, ze ze szczegolnym przeznaczeniem dla malych dzieci i niemowlat! Dodatkowo jest to specyfik w sprayu wiec latwy do nalozenia.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Na komary, muszki i inne insekty... Empty Re: Na komary, muszki i inne insekty...

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach