Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

+10
Nieznajoma
Mama i corcia
aniaffff
MAjax
rumianek :)
rossi82
Mama usunęła swój profil
Nitka
Joliczka
Somsiadka
14 posters

Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by Somsiadka Sro 27 Maj 2009, 11:06

Właśnie przeczytałam coś takiego na wiki:

"Lina Medina (ur. 27 września 1933 w Paurange, Peru) – najmłodsza znana matka w historii medycyny. Urodziła mając 5 lat, 7 miesięcy i 21 dni.
Lina została zawieziona do szpitala przez rodziców z powodu rosnących rozmiarów jej brzucha. Na początku przypuszczano nowotwór, jednak badania lekarskie wykazały, że dziewczynka jest w siódmym miesiącu ciąży.[1] Dr Gerardo Lozada wziął ją do Limy, wcześniej zasięgając porady innych lekarzy, którzy potwierdzili, że Lina faktycznie jest w ciąży. Po półtora miesiąca, 14 maja 1939, Lina urodziła chłopca przez cesarskie cięcie, potrzebne z powodu małych rozmiarów kości miednicznej dziewczynki.[2] Jej przypadek został szczegółowo udokumentowany przez dr. Edmundo Escomela w La Presse Medicale, wraz z informacjami, że pierwsza miesiączka wystąpiła u niej w wieku ośmiu miesięcy, piersi uwydatniły się w wieku czterech lat, a w wieku pięciu lat jej kość miedniczna rozszerzała się i kości dziewczyny były bardzo rozwinięte.

Jej syn po urodzeniu ważył 2,7 kg i został nazwany Gerardo, po doktorze Gerardo Lozadzie. Rósł w przekonaniu, że Lina jest jego siostrą, jednak gdy miał 10 lat, dowiedział się prawdy na temat Liny. Pomimo dobrego stanu zdrowia umarł w 1979 z powodu choroby szpiku kostnego.

Nigdy nie pojawiły się dowody na to, że ciąża Liny Mediny powstała w inny sposób niż normalny, ale ona sama nigdy nie ujawniła tożsamości ojca ani okoliczności, w których doszło do zapłodnienia. W 2002 odmówiła udzielenia wywiadu agencji prasowej Reuters. Aktualnie mieszka w jednej z najbiedniejszych dzielnic w Limie, znanej jako Chicago Chico.

Istnieją dwie opublikowane fotografie, dokumentujące historię Liny Mediny. Pierwsza, o kiepskiej jakości, przedstawia Linę Medinę w kwietniu 1939, kiedy była w połowie ósmego miesiąca ciąży. Druga fotografia przedstawia Linę wraz z doktorem Petrem Gerardo Lozadą i synem, który na fotografii ma 11 miesięcy."

Uwaga: specjalnie zamiesczam linki do zdjęć, co by nie razić po oczach bardziej wrażliwe dziewczyny:

www.incrediblebirths.com/images/Lina_Medina.jpg
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/e/ee/Lina_Medina.jpg/236px-Lina_Medina.jpg
Zdjecia przedstawiają tę dziewczynkę w ciąży i po urodzeniu dziecka.

Postanowiłam sie tym z Wami podzielić, bo dreszcz mnie przeszedł... A wiem, że tu głupich kobiet nie ma i nikt się nie obrazi.
Temat jest kontrowersyjny, ale nie dla kontrowersji go wkleiłam...
Somsiadka
Somsiadka
 
 

Potrafię : Zjesc kilo lodow na raz
Wiek : 44
Jestem z: : Zielona Góra
Dzieci : Hanuta i Bartek

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 194


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by Joliczka Sro 27 Maj 2009, 11:13

Niesamowita historia!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by Nitka Sro 27 Maj 2009, 11:14

Czytam i czytam i również przyznaję, że niesamowita.
I nawet ciężko jest ocenić, czy ta mała dziewczynka była szczęśliwa czy nie?
Do końca nic nie powiedziała o okolicznościach tego zdarzenia...
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by Mama usunęła swój profil Sro 27 Maj 2009, 11:20

Nic w tych zdjeciach rażącego,a w tych czasach to norma takie dziwactwa pokręcony mamy świat... W ciąży

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by rossi82 Sro 27 Maj 2009, 11:36

Chyba trzeba to potraktować jako ewenement medyczny żeby nie zagalopować się myślami i nie zacząć oceniać. Nie tyle samej dziewczynki co rodziców, otoczenia....
Zresztą ta ciąża równie dobrze mogła się wziąć z gwałtu, nie koniecznie dziewczynka musiała być aż na tyle dojrzała żeby wiedzieć co się z nią dzieje.
Jestem zszokowana, przyznam że nie wyobrażam sobie brzucha w tym wieku.
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by rumianek :) Sro 27 Maj 2009, 12:28

A z ciekawości właśnie że kliłam! LOL Słyszałam o tym już wcześniej i widziałam zdjęcia.
Gdzieś mi się też obiła taka historia o uszy, że jakaś dziewczynka, jak zaczęła dojrzewać fizjologicznie we właściwym czasie, to okazało się, że jest w ciąży. Zbadano ją i stwierdzono, że ...jest dziewicą! Niepokalane poczęcie? LOL Nie. Podobno rozwinął się w niej zarodek jej bliźniaczego rodzeństwa, który się umiejscowił w niej w życiu płodowym. Ale coś mi się wydaje, że to jakaś bujda Pomysły
Kwiat
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by MAjax Sro 27 Maj 2009, 13:06

Szok.... Ale ja też pomyślałam o tym zarodku bliźniaka, bo 5-letnia dziewczynka zaszła w ciążę w sposób naturalny...? Chore Cicho!
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by aniaffff Sro 27 Maj 2009, 13:11

Niesamowite!!! Nie słyszałam o tym wcześniej , przyznam że jestem w lekkim szoku.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by Mama i corcia Sro 27 Maj 2009, 13:14

Ja rowniez jestem w szoku i na chwile obecna nie wiem co napisac ale w zupelnosci zgadzam sie z Rossi.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by Nieznajoma Sro 27 Maj 2009, 14:34

niesamowite i tez nie wiem co powiedziec dziekujmy ze jej ani dziecku nic sie nie stalo:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by kika4333 Sro 27 Maj 2009, 17:18

Straszne, ona jest prawie w wieku mojego Kacpra, to jeszcze dzieci. Musiała przez to wszystko przejść. Nie rozumiem
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by dagolis Sro 27 Maj 2009, 17:50

wow powiem szczerze że jestem trochę zaskoczona tym przypadkiem. Niestety na tym świecie dzieja się różńe niewyobrażalne historie.

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by sylwia Sro 27 Maj 2009, 21:23

Historia niesamowia czytałam ją i nie wierzłlam ze to sie naprawde wydarzyło
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by Marzena i Maja Sro 27 Maj 2009, 22:59

mysle ze to prawdziwa ciaza a nie zarodek blizniaka bo jakby to byl zarodek blizniaka to by nie znalezli pepowiny, lozysko itd, a jakby nie znalezli to by mowili o tym ze tego nie bylo.
Niesamowita historia, natura potrafi nas zaskoczyc.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!! Empty Re: Ciężarówki i wrażliwe osoby - nie klikać!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach