Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

nieciekawe świeta!!!

+4
kika4333
justyna82
Somsiadka
Nieznajoma
8 posters

Go down

nieciekawe świeta!!! Empty nieciekawe świeta!!!

Pisanie by Nieznajoma Sob 11 Kwi 2009, 12:00

myślałam ze spokojnie je spędze ale chyba jednak nie mąz chodzi od kilku dni nadasany nie wiadomo o co a jak juz wczoraj zasypialam przytulił sie do mnie i sie pyta czy nie mam ochoty sie pokochac wkurzyłam sie powiedziałam ze nie bo jak ktos sie dasa cały dzien na mnie i sie nie oddzywa wiec jakim cudem mam miec ochoteoczywiscie obraził sie i obrucił w druga strone powiedzialam ze cały on przytula sie jak tylko coś chceee nosz cholera nie mam juz sily do niego de fakto nie kochalismy sie juz chyba ponad miesiac ale jak ja mam miec ochcote jak atmosfera wiecznie napieta wieczne pretensje nie wiadomo o co itp musiałam sie wam wyżalic bo mnie już cos trafia od rana nie popatrzyl nawet na mnie a czy to moja wina ze sam sobie jest winny tego !!!! mam go dość!!!!!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by Somsiadka Sob 11 Kwi 2009, 12:50

Rybko, pomijając fakt, że męzczyzni tak maja, to w sumei dlaczego on sie dąsa? pokłociliście się? (sorki moge byc nie w temacie)
Somsiadka
Somsiadka
 
 

Potrafię : Zjesc kilo lodow na raz
Wiek : 44
Jestem z: : Zielona Góra
Dzieci : Hanuta i Bartek

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 194


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by Nieznajoma Sob 11 Kwi 2009, 15:21

no wlasnie ze nie sama nie wiem chyba dąsa sie o to ze sama nie wychodze z inicjatywa bo zawsze tak było no moze sporadycznie on a teraz am dosc nie mam ochoty na sex tym bardziej właśnie gdy on ma takie nastawienie do tego trudno niech sie pomęczy popości jak zrozumie bedzie mu lepiej smakowac ja juz dawno przestałam sie przejmowac jego humorami:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by Nieznajoma Pon 13 Kwi 2009, 13:54

poklucilićmy sie na calego nie prędko chyba bedzie dobrze chodzi wnerwiony a ja jakas taka obojetna jestem to go chyba jeszcze bardziej drażni dzis jedziemy do mojej mamy bede siedziec jak najdluzej sie tylko da a on bedzie sie zajmowal roksana tak jak ja wczoraj u jego siostry:) wczoraj chciałam zalagodzic sprawe ale widzialam ze mu nie zalezy wiec mam to gdzies teraz jego kolej a potem pójde na papieroska i wcale sie nie bede przed nim kryć niech robi co chce wali mnie to juz !!!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by justyna82 Pon 13 Kwi 2009, 14:28

Kochana Nieznajoma tak to w życiu jest,u nas bywa podobnie.Mieliśmy taki kryzys latem z miesiąc była taka nerwówka,a dzieci na tym cierpiały bo każde z nas było nerwowe i bez humoru.W rezultacie ja zaczełam znowu palić a on nie spał po nocach.Aż musieliśmy szczerze pogadać bo to było nie dozniesienia.od tej pory jest spoko .

mam nadzieje że i wam uda się przełamać w odpowiednim czasie(tylko żeby nie było zapóżno) i porozmawiacie szczerze ,ale to nie bedzie łatwe bo my płakalismy oboje. Zgoda
justyna82
justyna82
 
 

Potrafię : gotowac
Wiek : 41
Jestem z: : ŁOWICZ
Dzieci : Zuzanna i Ernest

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 190


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by kika4333 Wto 14 Kwi 2009, 16:52

Boże dziewczyny jak czytam kryzys małżeński to mi się włosy jeżą na głowie i robi mi się słabo. Ja miałam z moim kryzys 2 lata temu trwał długo, w trakcie dowiedziałam się że ... chyba nie będę dalej pisać bo się ostro poryczałam a serce wyskoczy mi chyba gardłem. Koniec był taki że leczyłam się rok na depresję.
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by rumianek :) Sro 15 Kwi 2009, 12:45

O matko! Współczuję kika!
Nieznajoma nie warto czekać, aż samo się rozwiąże - porozmawiajcie szczerze. Powodzenia Uściski
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by kika4333 Sro 15 Kwi 2009, 14:49

Nieznajoma nie czekaj ze szczerą rozmową, jak będzie po wszystkim koniecznie napisz o efektach.
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by Nitka Sro 15 Kwi 2009, 14:53

kika4333 napisał:Boże dziewczyny jak czytam kryzys małżeński to mi się włosy jeżą na głowie i robi mi się słabo. Ja miałam z moim kryzys 2 lata temu trwał długo, w trakcie dowiedziałam się że ... chyba nie będę dalej pisać bo się ostro poryczałam a serce wyskoczy mi chyba gardłem. Koniec był taki że leczyłam się rok na depresję.

ja też miałam kryzys i deprechę - tyle, że dowiedziałam sie o tym 2 lata po - czytając stary pamiętnik
doprowadzona byłam do tego, że zastanawiałam sie (czytając ten pamiętnik) jak to się stało, że nie skoczyłam z okna.
Jakoś z tego wyszłam. Oboje wyszliśmy.
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by dagolis Sro 15 Kwi 2009, 16:36

Nieznajoma pisz jak się sprawy teraz mają??
dziewczyny trzymam kciuki żeby wszystkie kryzysy- u wszystkich którzy je mają szybko minęły i żadne nowe się nie pojawiały. Niestety tak już się czasem zdarza że nie wszystko układa się tak jak powinno ale trzeba z tym walczyć i nie poddawać się!! czasami warto powalczyć mimo iż nie jest to łatwe tym bardziej gdy druga strona wcale nam tego nie ułatwia.
Zbiorowe wtulenie

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by karolutka Sob 16 Maj 2009, 10:47

kazdy kryzys jest do pokonania- tylko trzeba bardzo chciec i trzymac emocje na owdzy- uwierzcie wiem co mowie!
karolutka
karolutka
 
 

Potrafię : wszystko po troszkę :)
Wiek : 41
Jestem z: : Wrocław
Dzieci : Olga :) 30.01.08

Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 193


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by karolutka Sob 16 Maj 2009, 10:48

karolutka napisał:kazdy kryzys jest do pokonania- tylko trzeba bardzo chciec i trzymac emocje na owdzy- uwierzcie wiem co mowie!
chodzi mi o emocje na wodzy!
karolutka
karolutka
 
 

Potrafię : wszystko po troszkę :)
Wiek : 41
Jestem z: : Wrocław
Dzieci : Olga :) 30.01.08

Zaproszeń na ciacho : 2
Postów : 193


Powrót do góry Go down

nieciekawe świeta!!! Empty Re: nieciekawe świeta!!!

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach