Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Maj 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

wszystko na temat karmienia piersią

+6
aniaffff
Nieznajoma
MAjax
kika4333
Mama i corcia
gonialbn
10 posters

Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by gonialbn Pią 27 Mar 2009, 19:21

Dziewczyny początki są trudne,wszelkie dobre rady mile widziane.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by Mama i corcia Pią 27 Mar 2009, 19:43

Ja z racji cesarki nie mialam odrazu pokarmu i te dni w szpitalu za nim on mi przyszedl byly naprawde ciezkie.praktycznie caly czas plakalam i zamartwialam sie ze go juz nie dostane,jednak polozne w moim szpitalu robily wszystko zeby Jessi chciala ssac zeby pokarm szybko przyszedl,mimo ze darla sie w niebo glosy bo pewnie biedne dziecko myslalo po co ma ssac jak nic nie leci a ja plakalam razem z nia to w 3 dobie dostalam pokarm i tak juz potem poszlo super.Nie mialam zadnych problemow od tamtej pory z karmieniem i tak karmilam moja Jessi rowny rok i moglam dluzej ale juz postanowilam ze rok to juz jest duzy sukces i odstawilam ja od cyca co przyszlo jej bez najmniejszego problemu.
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by kika4333 Pią 27 Mar 2009, 19:49

Najlepiej jest napoczątku poprosić położną o pomoc.
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by MAjax Pią 27 Mar 2009, 21:05

Gonia urodziłaś??
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by Nieznajoma Pią 27 Mar 2009, 21:07

ja miałam cesarke ale mleko juz mi duzo wczesniej lało a raczej ta siara a po porodzie to bez wkładek byłabym zalana no cóz co do karmienia dziecka to karmiłam przez2 miesiace wiec długo nie nakrmiłam sie ale to inna bajka ja na twoim miejscu juz w szpitalu zapytałabym o wszelkie porady ja natrafiłam na bardzo fajna połozna która kilka razy mi pokazywała jak mam podawac mała do cycka najlepiej mi sie karmiło na leząco nigdy nie umiealm karmic na siedzaco:) wiec ja sie normalnie kladlam i lezałam koło małej a ona cycała pilnowałam tylko zeby jej cyckiem noska nie zatkac
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by aniaffff Pią 27 Mar 2009, 21:41

Po pierwsze to Gonbalin pisz wszystko o porodzie, nawet nic nie wiemy, chyba że przeoczyłam jakis watek.

Ja mam małe piersi i martwiłam sie czy będę miała pokarm ale widać nie ma to znaczenia bo karmie już rok i prawie cztery miesiące. Mleka mam dosyć. W szpitalu mały jak sie zassał to ciągnął... Ja karmiłam głównie na siedząco, może jak ktoś ma duże piersi to na leżąco jest wygodnie ale mi jakoś nie pasowało. W drugiej dobie jak juz byłam w domu to miałam nawał pokarmu, piersi były twarde jak kamienie i czułam grudki. Wszystko minęło.
Nie stresuj się przy karmieniu bo dzidzia to czuje i denerwuje sie razem z Tobą a wtedy Ty jeszcze bardziej ...
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by gonialbn Sob 28 Mar 2009, 02:24

byłam na warsztatach dotyczących karmienia ale i tak nie jest łatwo.Amelka szybko się złości i trudno jej chwycić brodawkę.Powolutku robimy postępy i czekamy na więcej mleka.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by kika4333 Sob 28 Mar 2009, 10:12

Nauczysz się i ona też się nauczy pić. Poczekaj jescze troszkę a zaleje cię fala mleka ponieważ to dopiero tak w ok. chyba 5 doby po porodzie. Często przystawiaj ją, czyli jak tylko będzie chciała i będzie ok. Pij dużo wody mineralnej niegazowanej. Pozdrawiam Was kobietki moje kochane. Zbiorowe wtulenie
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by aniaffff Sob 28 Mar 2009, 14:12

Bądz cierpliwa, Amelka musi sie nauczyć ssać i popieram Kikę pij dużo wody niegazowanej. Ja pije cały czas ok 2 litrów dziennie.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by rossi82 Sob 28 Mar 2009, 15:49

Dostałam nawału pokarmu już chyba w drugiej dobie i byłam dojona jak krowa prawie bez przerwy przez około dwa tygodnie przez młodego, chłopa i siebie na przemian. Bardzo pomogły mi na początku kapturki silikonowe Kiedy miałam zbyt dużo mleka Pierdziel nie mógł się zassać, wtedy zakładałam kapturek i szło mu jak z płatka. Poza tym na początku miałam bardzo obolałe brodawki, przy tym też niezastąpione okazały się te kapturki i bepanten do smarowania.
Po tych pierwszych trudnościach karmienie stało się przyjemnością Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by gonialbn Sob 28 Mar 2009, 16:40

Dzięki za wsparcie,czekamy na mleko Pokłony!
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by Marzena i Maja Sob 28 Mar 2009, 20:14

Juz nie wiem co by tu jeszcze dodac, ale jakbys miala jakies pytanie czy watpliwosci to napewno doradzimy!!
Powodzenia i nie poddawaj sie!!
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by Marzena Sob 28 Mar 2009, 22:00

ja dodam to żebyś uważała na pleśniawki - mogą się pojawić ok 2go m-ca maluszka. Jeśli Amelka będzie je miała uważaj żeby ci nie przeniosła na brodawki ja to miałam okropny ból płakałam jak karmiłam i myślałam że już go odstawię. Mam nadzieję że ciebie to nie spotka.
I cierpliwości mleczko na pewno się pojawi - piwko Karmi też pomaga np przy braku pokarmu
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by MAjax Sob 28 Mar 2009, 22:48

a po czym poznać że dziecko chce jeść? wyje? czy się przystawia co jakiś określony-stały- czas?
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by Nieznajoma Sob 28 Mar 2009, 22:53

majax kazda mama to pozna zobaczysz dziecko na samym poczatku płacze z regóły jak jest głodne moja mala przynajmiej tak miala jak ma sucha pieluszke i płacze to pewnie głodne no chyba ze ma kolke to juz kaplica moja na szczescie nie miała tego typu doleglosci bo bym chyba padła:)
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 37
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by aniaffff Nie 29 Mar 2009, 00:24

Majax sama poznasz. Dziecko z reguły je dość regularnie. mój co 2,5 godz. Jak wezmiesz na ręce to odwróci główkę do piersi i będzie szukało mleczka, potrafią to już niunie które maja kilka dni ( małe mądrale )
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by MAjax Nie 29 Mar 2009, 15:16

Już się nie mogę doczekać Żartowniś
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by agnese Nie 29 Mar 2009, 16:50

jak tak was czytam to wspominam jak to bylo w szpitalu prawie 6 miesięcy temu :tears: no i rozczuliłam się Płaczę
ja tez miałam obolałe brodawki,jak mała ssała to płakałam z bólu ale potem przeszło
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

wszystko na temat karmienia piersią Empty Re: wszystko na temat karmienia piersią

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach