Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

+4
Mama i corcia
Nieznajoma
anulaaa33
mama33
8 posters

Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by mama33 Pon 29 Mar 2010, 20:20

W Wielkanoc mam gości w postaci Teściów Hah i głowię się co by tu przyrządzić ?
Macie jakieś propozycje? A co u Was zawsze jest w święta na stole?
Będę wdzięczna za podpowiedzi Proszę!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by anulaaa33 Pon 29 Mar 2010, 20:24

Ja ma m propozycje zadzwonić wcześniej do nich i uprzedzić aby przyjechali z wałówą bo gospodyni jest w ciąży i ma prawo siąść przy gotowym LOL

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by mama33 Pon 29 Mar 2010, 20:40

anulaaa33 napisał:Ja ma m propozycje zadzwonić wcześniej do nich i uprzedzić aby przyjechali z wałówą bo gospodyni jest w ciąży i ma prawo siąść przy gotowym LOL
Ale niby teściowa mi powiedziała żebym nic nie robiła. Tylko że ja nauczona doświadczeniem z poprzednich wizyt kiedy też miałam nic nie robić( ale zrobiłam na wszelki wypadek) jej wałówka była tak mała że nie starczyłaby na to by nakarmić wszystkie osoby Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by Nieznajoma Pon 29 Mar 2010, 21:08

zrób jakas salatke co by na stól połozyc kanapeczki wedlina kiełbaska itp jak dla tesciowej i tak za duzo O nie mogę! O nie mogę! ja bym sie nie produkowała :]
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by anulaaa33 Pon 29 Mar 2010, 21:27

Mama33 czym sie przejmujesz przynajmniej schudnie bo jeść nie bedzie co miała grunt żebyś Ty była pojedzona O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by Mama i corcia Pon 29 Mar 2010, 22:16

Mama33 nie pomoge Ci bo zawsze u kogos jestem na swieta a jak bylam u siebie to gotowala babcia albo mama ale co to juz Ci nie powiem bo nie pamietam.
Powiedz mi o czym myslicz czy obiedzie czy czyms tak na stol czy o jednym i drugim??
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by mama33 Pon 29 Mar 2010, 22:34

No właśnie myślałam o jakimś obiedzie a dodatkowo żeby coś na tym stole było Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by mama33 Pon 29 Mar 2010, 22:52

anulaaa33 napisał:Mama33 czym sie przejmujesz przynajmniej schudnie bo jeść nie bedzie co miała grunt żebyś Ty była pojedzona O nie mogę!
Gdyby nie mój mąż to pewnie i tak bym zrobiła
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by Armelia1 Pon 29 Mar 2010, 23:35

u nas się je świąteczne na wypasie śniadanie a obiad to taki zwykły niedzielny albo niedzielny lekko zmodyfikowany a na stole leżą słodkości,ciasta i tyle Hah LOL
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by aniaffff Pon 29 Mar 2010, 23:40

U nas podobnie jaku Armeli, na śniadanie mamy barszcz biały lub żurek + oczywiście co kto jeszcze zmieści. A obiad Świąteczny , na wypasie ale bez rzeczy wymyślnych czyli rosół , flaki, ziemniaki, kilka rodzai mięsa ( np.kurczak, karczek, zrazy, kotlety schabowe), suróweczki no i jakies przystawki.
Dla mnie osobiście obowiązkowo powinny byc tylko babka i żurek a cała reszta co kto lubi.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by rossi82 Wto 30 Mar 2010, 13:44

Ja też nie wiem co szykować, chyba nic konkretnego nie wyczaruję. Zrobię jakieś roladki, może bigos uwalę, ze dwie sałatki i tradycyjnie mazurka. Na święta będziemy we trójkę więc szaleństw kulinarnych nie mam w planach Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by mama33 Wto 30 Mar 2010, 14:44

Za wszystkie propozycje dziękuję i stawiam każdej po ciachu Zapraszam na ciacho!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by artanula Wto 30 Mar 2010, 16:31

my jedziemy do teściowej....i całe szczęście Tak potem jeszcze na ślub do kolegi, więc posiedzenia długiego nie będzie... Tak Tak Tak jedyne co robię to mięsko na obiad i paszteciki z pieczarkami..(wałówka przyjedzie od mojej mamusi PKSem) Zakręcony
artanula
artanula
 
 

Potrafię : śmiać się z siebie
Wiek : 53
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : Maciek, Maja i Maksiu w drodze :)

Zaproszeń na ciacho : 19
Postów : 352


Powrót do góry Go down

Co możecie polecić na Wielkanocny stół? Empty Re: Co możecie polecić na Wielkanocny stół?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach