Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny

+2
mama33
rossi82
6 posters

Go down

Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny Empty Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny

Pisanie by rossi82 Pon 23 Lis 2009, 15:41

Nie pisane własnoręcznie Hah
Jakie macie zdanie na temat osób wynajmujących kogoś do napisania swojej pracy. No i co sądzicie o ludziach takie prace piszących Nie rozumiem
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny Empty Re: Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny

Pisanie by mama33 Pon 23 Lis 2009, 16:42

Co do ludzi piszących takie prace to w sumie nie mam nic bo to dla nich jest wyłącznie zarobek! Za to osoby które taką pracę zlecają do napisania komuś to zwykłe oszustwo! Nie umiem sobie tego wyobrazić jak można potem spojrzeć komukolwiek w oczy podpisując nieswoją pracę jako swoją Hah
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny Empty Re: Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny

Pisanie by aminka Pon 23 Lis 2009, 16:51

Jestem tego samego zdania co mama33.
A juz szczytem bezczelnosci jest wziecie takiej pracyi nawet jej nie przeczytanie i skontrolowanie. Niedawno moj brat mi opowiadal, ze jeden jego kumpel "pisal" podyplomowke na ten sam temat co kilka lat wczesniej jego zona. Nawet nie pofatygowal sie, zeby cokolwiek pozmieniac i oddal prace jako kobieta... Oczywiscie od razu go wywalili, ale przypadek nienormalny.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny Empty Re: Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny

Pisanie by Armelia1 Pon 23 Lis 2009, 17:53

ja kiedyś pisałam za kasę wypracowania do szkoły podstawowej i średniej-byli to najczęściej dzieci znajomych mojej mamy i w sumie nie było tego aż tak dużo ale takiej "poważniejszej" sprawy nie odwaliłabym za nikogo i macie rację niestety-to jest oszustwo choć dla mnie jako piszącej było to tylko dodatkowe parę groszy Hah
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny Empty Re: Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny

Pisanie by MamaM Pon 23 Lis 2009, 23:42

piszę takie prace (matury, podyplomówki, licencjackie) i nie wstydzę się tego. Traktuję to jak każde zlecenie. Sumienie mam czyste, bo ja tego nie podpisuję swoim nazwiskiem. A ten komu piszę te pracę niech robi co chce. Czy oceniam krytycznie takie zachowania? Nie do końca.
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny Empty Re: Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny

Pisanie by Marzena Sro 25 Lis 2009, 21:59

ale czasami są wyjątki mój kumpel też zlecił komuś napisanie pracy ale on naprawdę nie miał czasu siedzieć w bibliotece - miał rodzinę i pracował w 2 czy 3 pracach a bardzo chciał się obronić nie miał wyjścia... jakby miał więcej czasu na pewno by ją sam napisał bo to mądrry chłop jest LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny Empty Re: Prace dyplomowe, semestralne i inne takie gadziny

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach