Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

+7
Lenka12_12
gonialbn
sylwia
Mama i corcia
dagolis
anulaaa33
Caroline
11 posters

Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by Caroline Nie 25 Paź 2009, 11:19

... bo ja nieeee, wczoraj mielismy troche znajomych, bo jako nieliczni mamy polsat i wszyscy zeszli sie ogladac walke. Bylo wesolo, ale... nie wyspalam sie zupelnie, bo poszlismy spac o 3 (2) i pomimo ze mozna spac dluzej to dzieci wstaly o 7(6). Brrrr...
Chyba dzis utniemy sobie poobiednia drzemke LOL
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by anulaaa33 Nie 25 Paź 2009, 11:26

Nie wyspałam się bo co chwile mi się dziewczyny budziły i na deser zrobiła jeszcze kupe i zasikała całe body spodenki i łózeczko...
Nie wiem jak to się stało i najlepsze jest to że cały czas używam pampersów oj spadła na psy już ta firma....
Te nowe premium care są na prawde rewelacyjne ale cena też rewelacyjna...
Ogólnie nie lubie zmiany czasu bo potem mi się dziwnie ciągnie .....
Chociaż teraz przy trójce to zapewne nie będzie Hah

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by Caroline Nie 25 Paź 2009, 11:28

Te nowe premium care są na prawde rewelacyjne ale cena też rewelacyjna...


O jakich nowych mowisz?
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by Caroline Nie 25 Paź 2009, 11:29

[quote="anulaaa33"]
Te nowe premium care są na prawde rewelacyjne ale cena też rewelacyjna...




Gdzie je mozna kupic i jak wygladaja?
Caroline
Caroline
 
 

Potrafię : wiele wiele
Wiek : 55
Jestem z: : Sycylia
Dzieci : 3

Zaproszeń na ciacho : -6
Postów : 249


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by anulaaa33 Nie 25 Paź 2009, 11:30

[Only admins are allowed to see this link]

Dostałam paczke ze streetcomu są na prawde super wchłaniają całą kupke ... Mają taką siatke z dziurkami...
Ale w paczce jest 50sztuk rozmiar 4 oczywiscie i kosztuja 54 zł.

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by anulaaa33 Nie 25 Paź 2009, 11:32

A były u nas w jakimś supermarkecie jak się nie mylę było to tesco albo carrefour... Nie są dostępne wszędzie niestety...

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by dagolis Nie 25 Paź 2009, 11:35

u mnie te pampersy sie nie sprawdziły
( może moja Natalia już do niech za duża???).
a co do wyspania sie do pobudka była o 7 i mimo wszystko się sie wyspałam. chociaż i tak wolę tą zmianę czasu niż wiosenną LOL

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by anulaaa33 Nie 25 Paź 2009, 11:35

[Only admins are allowed to see this link]

na allegro również są ale doliczając cene za przesyłke to już w ogóle się to nie kalkuluje...

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by Mama i corcia Nie 25 Paź 2009, 12:43

Ja sie wyspalam jak najbardziej bo mam malza w domu ktory to jak zwykle w weekendy wstaje z Jessi a mamusia spi ile wlezie Żartowniś
I jutro tez sie wyspie bo u nas swieto wiec wolne od pracy i malzonek w domku LOL LOL LOL
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by sylwia Nie 25 Paź 2009, 13:02

Ja sie nie wyspałam do tego jeszcze miałam straszny sen a raczej 2 straszne sny tak sie wystraszyłam że pożniej nie mogłam zasnąć a jak zasnełam to znowu śniło mi się cos okropnego troszke wam napisze tego mojego snu pierwszy dzial sie w szkole moj byly chlopak byl bardzo zazdrosny o obecnego i miał on taki duzy miecz i gdy moj chlopak uciekał tak mu przejechał po plecach że nie dało go sie uratować no po prostu horror jakis sama nie wiem dlaczego takie zeczy mi sie snily a drugi był z parą znajomych ja z dziewczyną byłyśmy na kawie ale jakos tak dziwnie sie czulam bo chyba cos przeczuwałam a moj maz byl z jej chlopakiem na piwie co sie okazalo to tak pobil z kolegami mojego meza ze z ledwoscia go odratowano. Tak wiec noc mialam nie zaciekawa i tak sie teraz zastanawiam co te sny mialy mi powiedziec szkoda ze nie znam sie na snach słyszałam tylko że jak śni sie złe to bedzie dobrze ale czy to prawda ? nie wiem
Mam nadzieje że dzisiaj nic nie bedzie mi sie sniło
milego dnia wszystkim życze
sylwia
sylwia
 
 

Potrafię : duzo
Wiek : 37
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44
Postów : 1401


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty zmieniamy czas

Pisanie by anulaaa33 Nie 25 Paź 2009, 14:20

Mama i corcia napisał:Ja sie wyspalam jak najbardziej bo mam malza w domu ktory to jak zwykle w weekendy wstaje z Jessi a mamusia spi ile wlezie Żartowniś
I jutro tez sie wyspie bo u nas swieto wiec wolne od pracy i malzonek w domku LOL LOL LOL

Ty śpiochu jeden Skandal!! jak można tyle spać... O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by gonialbn Nie 25 Paź 2009, 14:31

Ja się nie wyspałam Amelka w nocy budziła się z płaczem a w między czasie przy cycu.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by Lenka12_12 Nie 25 Paź 2009, 15:45

Ja spałam rewelacyjnie gorzej teraz sie czuje!te hormony i huśtawki nastrojów mnie także wykoncza ale pierwsze wykończe mojego pięknego!Gdy jeszcze spałam mój piekny wyszedł z domu i pojechał cos tam załatwiac ja oczywiscie mam zrobic obiadek nigdy sie nie wyrabiam zawsze jest później niż mówie albo mój chce!a tu zonk!dzwoniac do niego uzgodniłam ze bedzie obiadek na 13:30 -14-ta!siedze juz tak od ponad godziny i wyklinam bo pech chciał dzisiaj za 5 w półdo drógiej obiad otowy a mojego nie ma!juz wymyslałam argumenty do kłótni jednak dobrze ze sie zorientowałam ze jest zmiana czasu bo by sie ze mnie smiał jeszcze bardzo długo!Baby ah te baby!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by Lenka12_12 Nie 25 Paź 2009, 15:47

jednak jest za 15 a jego nie ma! moze uda mi sie dym skrecić ze mnie lekcewazy!ihihihi!
Lenka12_12
Lenka12_12
 
 

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Wiek : 38
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47
Postów : 1644


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by MamaM Nie 25 Paź 2009, 16:26

ozcywiście, że nie!!!! Małej nie interesuje żadna zmiana czasu i jędza wstała o 6 rano!!!
MamaM
MamaM
 
 

Potrafię : być
Wiek : 48
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67
Postów : 3351


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by rossi82 Nie 25 Paź 2009, 17:11

Nieee Smutek Poszłam spać przed czwartą. Fajną książkę musiałam koniecznie doczytać Hah
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by pestka Nie 25 Paź 2009, 17:36

A ja się wyspałam mimo, że młody w nocy się obudził i wstał o 6 rano hehehe, za to dzień mi się dzisiaj niemiłosiernie dłuży bleeeeeeeeeeeeeeeeee, ale chyba dlatego, że jest niedziela, nie znosze niedzieli, od dziecka hihihihhh Hah
pestka
pestka
 
 

Potrafię : ryczeć ze śmiechu sama z siebie, zakręcić się bardziej niż igła z nitką ;)
Wiek : 46
Jestem z: : Gdynia Moje Miasto :)
Dzieci : Jeden Wspaniały Synek :D

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 81


http://www.magicznykufer.shop-it.pl/index.php

Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by Armelia1 Nie 25 Paź 2009, 22:03

gonialbn napisał:Ja się nie wyspałam Amelka w nocy budziła się z płaczem a w między czasie przy cycu.
u mnie było tak samo a oprócz tego o 5.oo się Nadii zebrało na rozmowy(ostatnio często tak ma i zastanawiam się czy mam się tym zacząć martwić Nie rozumiem ) a o 7.00 było już z wozu Hah
Armelia1
Armelia1
 
 

Potrafię : dobrze gotować
Wiek : 41
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 1917


Powrót do góry Go down

Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie? Empty Re: Zmieniamy czas na zimowy-wyspalyscie sie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach