Grudzień 2017
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Szkolne wspomnienia.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Szkolne wspomnienia.

Pisanie by aniaffff on Sob 24 Paź 2009, 14:27

Jakie przedmioty w szkole były Waszą mocna strona a z jakich najchętniej robiłyście sobie wagary.

Ja lubiłam bardzo matematyke i polski za to znienawidzone przeze mnie to chemia i fizyka. W praktyce najgorsza jestem z geografii. Zresztą z matmy pisałam maturę.
aniaffff

Potrafię : niezle sprzatać
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145

Powrót do góry Go down

Re: Szkolne wspomnienia.

Pisanie by anulaaa33 on Sob 24 Paź 2009, 15:14

Moim ulubionym przedmiotem był w-f O nie mogę!
A reszta nie należała szczególnie do jakiejś mocnej strony O nie mogę!
Szczególnie matma,chemia i fizyka....
Kiedyś miałam koszmar że pisałam klasówke i nic nie umiałam i nie chcieli mnie do następnej klasy przepuścić Co?

anulaaa33

Potrafię : śmiać się :D
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133

Powrót do góry Go down

Pisanie by rossi82 on Sob 24 Paź 2009, 15:14

Lubiałam historię, polski i mikrobiologię. Zresztą lubiałam to za dużo powiedziane, raczej względnie znosiłam siedzenie na tych lekcjach Hah
Ogólnie poza szkołą było ciekawiej, byłam zawziętą wagarowiczką i miałam mnóstwo durnych pomysłów. Przeważnie miałam jeden zeszyt do wszystkiego. Na szczęście mam dobrą pamięć i szybko się uczę więc ciężko nie było. Jednak oceny pozostawiały wiele do życzenia. No i udręka mojej mamy..... ocena za zachowanie zawsze była niska.
W każdym bądź razie bardzo dobrze wspominam czasy szkolne, było wesoło, wiele się działo i szalało się szalało..... Fajka pokoju

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68

Powrót do góry Go down

Pisanie by dagolis on Sob 24 Paź 2009, 16:39

bardzo ale to bardzo mocno nie lubiłam historii !!! może dlatego że w liceum przez 3 lata mieliśmy koszmarną babkę od tego przedmiotu ale jak w 4 klasie zmienił nam sie nauczyciel na młodego, przystojnego mężczyznę wszyscy polubili ten przedmiot i nawet klasówki nie były nam straszne LOL
a ulubiony przedmiot to oczywiscie w-f
Kibic
a najprzyjemniejsze co będę wspominała z czasów szkoły to wagary u mojego już teraz mężusia a wtedy chłopka LOL

dagolis

Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51

Powrót do góry Go down

Pisanie by Lenka12_12 on Sob 24 Paź 2009, 17:05

bardzo ale to bardzo miło wspominam czasy szkolne przedmioty były mi obojetne w zależnosci jaki temat raz bardziej lubiałam a raz nie!szkole wspominam czesto tym bardziej jak po mniej wiecej 5 latach ostatnio otrzymałam sms-a z informacja ze bardzo za mna tesknia (moja polonistka i wychowawca klasy oraz jej mąż historyk)i przesyłaja na nk zdjecia które mam poogladac i powspominac sare dobre czasy!oczywiscie jestem na tych zdjeciach i sa bardzo miłe opisy!
Lenka12_12

Potrafię : jeść!hiiihi!nawet samodzielnie
Jestem z: : TAM
Dzieci : narazie pozostane przy jednym słoneczku Adrianku!

Zaproszeń na ciacho : 47

Powrót do góry Go down

Pisanie by sylwia on Sob 24 Paź 2009, 17:51

Ja nie lubiłam histori,rosyjskiego, rachunkowosci i paru innych a lubilam w-f, matematyke geografie i religie bo zawsze sie lekcje spisywało na religi. Ogólnie to zazwyczaj ocena z mojego zachowania miala wiele do zyczenia ale coz to przecierz okres buntu wiec nie przejmowalam sie za bardzo tym A co do nauczycieli to jakos nikt mi nie przypadł do gustu i ja chyba im tez nie
sylwia

Potrafię : duzo
Jestem z: : Glasgow
Dzieci : Wiktoria

Zaproszeń na ciacho : 44

Powrót do góry Go down

Pisanie by Armelia1 on Sob 24 Paź 2009, 20:12

w podstawówce kiepsko było z matmą,angielskim,historią i fizyką Hah dobra byłam z polskiego a bardzo dobra z wychowania fizycznego LOL
zachowanie od wzorowego-dobrego i nie byłam ani razu na wagarach!! Tak
pierwszy raz jak poszłam na wagary to było chyba w II klasie szkoły średniej i trwały z 15min.w tym przerwa 5min. Co? po czym wróciłam na lekcje,bo miałam wyrzuty sumienia O nie mogę! ale za to w III kl.już więcej razy się urywałam i to tak na serio!!Na studium to z kolei rzadko bywałam na lekcjach głównie na wagarach Bez komentarza! I wszystkie lata szkoły wspominam bardzo fajnie,z pewnym sentymentem
Ile ja bym dała,żeby mieć teraz takie problemy jak wtedy... Łapię motylka
Armelia1

Potrafię : dobrze gotować
Jestem z: : śląskie
Dzieci : córeczka Nadia

Zaproszeń na ciacho : 64

Powrót do góry Go down

Pisanie by aniaffff on Sob 24 Paź 2009, 22:44

Zapomniałam o angielskim którego nie znosiłam. Był naszą pierwszą lekcją w poniedziałaki to zazwyczaj z Justyną82 przychodziłyśmy na drugą lekcje. Odbijało sie to oczywiście na ocenach ale tak bardzo tego ne znosiłam że nie mogłam się przemóc.
aniaffff

Potrafię : niezle sprzatać
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145

Powrót do góry Go down

Pisanie by MamaM on Nie 25 Paź 2009, 00:15

W II klasie szkoły średniej pierwszą miałam religię, którą prowadził ksiądz, który prywatnie był bratem koleżanki mojej mamy. Prezynosił nam z plebani kanapki a za sklepiku colę. Siedziałyśmy z M. w pierwszej łąwce, wcinły kanapki i czytały ksiązki (nie lektury!!!!) albo gazety...reszta klasy wdawała się w dysputy uczone z naszym "klachą"...to były czasy!!!!
Nie lubiłam żadnego przedmiotu. Wogóle szkoły nie lubiłam. Kazali mi się uczyć tego, czego ja zupełnie uczyć się nie chciałam. Chciałam czytać i to nie koniecznie to, co zadawała polonistka czy historyk.
W efekcie zdałam na polonistykę...czytałam, ale nie zawsze to, co chciałam:)
MamaM

Potrafię : być
Jestem z: : Polski
Dzieci : Mimi, Kubuś

Zaproszeń na ciacho : 67

Powrót do góry Go down

Pisanie by Mama i corcia on Nie 25 Paź 2009, 01:06

Ja oczywiscie nie znosilam matematyki to byla zgroza dla mnie.Mimo ze staralam sie cos zakumac to mi naprawde nie wychodzilo,pani od matmy oczywiscie czesto brala mnie do tablicy a ja przy caleuj klasie palilam cegle i stalam wpatrujac sie w tablice i zadanie na niej napisane jak szpak w pi...robiac z siebie kompletnego debila ale zupelnie i nigdy nie mialam pojecia jak sie za zadanie zabrac,az wkoncu slychac bylo upragniony dzwonek no i slowa nauczycielki" siadaj-niedostateczny!!Jedyne co to to ze klasa uwielbiala jak mnie brano do tablicy bo wiedzieli ze oni maja spokoj do konca lekcji.
I wogole nie rozumie siebie do dzisiaj ze poszlam po podstawowce do zawodowki jako sprzedawca a potem do technikum handlowego gdzie przeciez matematyka byla obowiazkowa a oprocz niej mase podobnych przedmiotow Co?
Dlatego najbardziej kochalam moja kolejna szkole czyli studium turystyczne bo tam nie bylo mowy o cyferkach a kazdy przedmiot byl cudowny. LOL
W podstawowce uwielbialam chemie i biologie.
No i historia tez zbytnio mnie nigdy nie pociagala Hah
Mama i corcia

Potrafię : dobrze zjesc:))
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry