Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

+5
Nieznajoma
rumianek :)
gonialbn
Marzena
anulaaa33
9 posters

Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by anulaaa33 Sro 14 Paź 2009, 05:33

Witajcie babeczki.Moja Amelka co pół godzinki na kibelek lata w dodatku kaszelek ją męczy i nie może już spać więc wstałyśmy i rysujemy bo do Hanny Montany chciała iść bo ma naklejki i jakoś nie może się rozstać z nimi O nie mogę! Więc pijemy już Poranna kawka
Rano z nią ide do lekarza a powiem Wam że jak wczoraj otworzyłam syrop to mi ręce opadły miała jej teściowa podawać trzy razy dziennie syrop a syrop Amelka przywiozła cały noszszsz .......
Więc jak się miała wyleczyć z kaszelku skoro nic nie dostawała a kropelek nie dawała jej bo stwierdziła tez ze jak nie ma kaszelku to .......
A bidulke tak kaszle dalej...Ojjjj jak ja się tylko z nią spotkam to jej powiem swoje...
Gdyby zlała mnie to co innego ale to chodzi o dziecko.... Bez komentarza!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by anulaaa33 Sro 14 Paź 2009, 09:14

Ja już poszykkowana a tu jeszcze w dodatku ten śnieg Co?
Zima!
Tylko Amelka się cieszy bo mówi że mikołaj przyjdzie Zakręcony

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by Marzena Sro 14 Paź 2009, 09:45

oj anulaaa33 wiem co czujesz u nas też choróbsko rżądzi ja z Matim ledwo żyjemy na 12.30 idziemy do lekarza. Zdrówka życzę i oby maluszki się nie zaraziły..
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by gonialbn Sro 14 Paź 2009, 10:47

a my byłyśmy na szczepieniu, wczoraj płacz a dzisiaj gorączka
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by rumianek :) Sro 14 Paź 2009, 11:55

A my na pierwsze szczepienie jutro ...już mam stres Hah Mam zamiar użyć kremu Emla, żeby mała nie poczuła ukłucia. Ech zobaczymy, jak to będzie.
Śnieg odciął mnie od świata na tym moim zadupiu. Chłop ledwo do roboty dojechał, bo buciki letnie ma ciągle nasza bryka LOL a drogowcy jak zwykle zaspali Bez komentarza!
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by rumianek :) Sro 14 Paź 2009, 12:00

Anulaaa teściowej należy się :A masz! i Po pysku i jeszcze Lanie na gołą dupę
Toż to Skandal!! tak lekceważyć dziecięce przypadłości. Trzeba mieć tylko nadzieję, że "dzięki" niej Amelka nie rozchoruje się bardziej...
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by Nieznajoma Sro 14 Paź 2009, 12:23

nosz cholera ale załamka u nas zawieje i zamiecie smiejscie sie albo nie ale nikt od nas nie wyjechał dzis do pracy bo porobilo zaspy szwagierka ledwo co przejechala o 5 a do 7 juz tak dowaliło ze matko miałam dzis jechac na zakupy z roksana na bilans i do dentysty a tu nic trzeba siedziec w domu na dodatek letnie opony

na niedziele zapowiadaja 8 stopni wiec pewni juz bedzie po zimie net mi przerywa pradu co chwile nie ma roksana wlepion a w szybe i móiw sek-śnieg:D ja juz po kawie ...
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by rossi82 Sro 14 Paź 2009, 14:30

U mnie nuuuuda. Zielona Szkocja pod względem pogody wyjątkowo łaskawa jest i nie leje chociaż dość chłodno jest. Dzisiaj w planach mam ślęczenie przed kompem bo mi się gdzieś cała rodzina rozlatała i muszę wiedzieć czy wszyscy pomyślnie wylądują w miejscach docelowych. Ech... nieoceniony skype Hah
Mój Piernik wyjątkowo dzisiaj miły jest dla mnie i sam poszedł spać na popołudniową drzemkę a ja dopijam właśnie drugą kawkę i ciężko myślę czy nie nałożyć sobie dzisiaj makijażu na polepszenie nastroju LOL
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by dagolis Sro 14 Paź 2009, 14:52

ja dziś przed 8 byłam już u lekarza na drugim końcu miasta. ręcę już nade mną rozkładają bo szukaja przyczyny, szukają i nic :(
za oknem śnieg z deszczem,wieje jak....
spać się chce. kawa nie działa.
Natalia właśnie się budzi. może zabawa mnie rozrusza????

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by agnese Sro 14 Paź 2009, 14:53

u nas ziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimno!!! poszłyśmy z Nastusią do E'leclerca i tak mnie przewiało ze HEJ,na szczescie wzięłam kocyk dla Nastusi Dziecko i zasneła w drodze powrotnej Spać a ja teraz czekam na małża z obiadem
miłego dzionka życzę[Only admins are allowed to see this link]
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by dagolis Sro 14 Paź 2009, 15:00

anulaaaa33, byłaś w przechodni? jak sie czuje Amelka?

Marzena, co powiedział lekarz?Jak Mati?

życzę zdrówka wszystkim chorym a zwłaszcza dzieciaczkom .

Nieznajoma, współczuję Wam tych zamieci. mogę tylko sobie wyobrazić jak to wygląda. Uściski

rossi, jeśli makijaż ma polepszyć Ci nastrój to nie ma co czekać tylko biegiem przed lusterko i do dzieła!

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by anulaaa33 Sro 14 Paź 2009, 16:46

Oj babeczki normalnie nogi wchodzą mi do ...... od lata taaaka zabiegan jestem że dopiero teraz usiadłam i chyba się musze położyć bo już wytrzymam nietomna jestem..
Amelka ma rewolucje w brzuszku....Nasz pani dr powiedziała że ala pierwsza wojna światowa się tam rozgrywa...ale apetyt i wszystko ma także.....mam nadzieje że jej szybko przejdzie.
Po wizycie poleciałam kupić butki i kurtke zimową Amelce bo pogoda ....ehhh
I zrobiłam sobie wycieczke do Katowic bo u nas nie ma moich ulubionych sklepów.
Marze o redsiku w babskim towarzystwie i błogim lenistwie chociaż by godzinnym Pokłony!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by Mama i corcia Sro 14 Paź 2009, 19:09

A ja od samego rana mialam moja jedyny tutaj znajoma.Bylo bardzo milo.
Pogoda no co tu duzo mowic jak w gorach wiec straszna no i bialo oczywiscie.Najgorsze jest to ze nie zdazylam sie wybrac na zimowe zakupy z Jessi i takim sposobem na snieg moze popatrzec ale tylko z okna bo zadnych cieplejszych bucikow nie ma nie wspominajac o kurtce Co? do tego chlop trzaska nadgodziny i nie ma go codziennie po 12 godzin.Jutro juz koniecznie i to jak najwczesniej jade na zakupy z mala.

A ja no cuz jakas glupia jestem i wciaz mi ta durnota nie mija.Brzuch boli mnie juz od kilku dni i to strasznie i mna 1000% wiem ze za chwile dostane okresu a lapie sie na tym ze mysle jak robie tes ciazowy i widze na nim dwie kreski,no i chodze taka zdolowana.Boszszsz jaki czlowiek glupi Bez komentarza!
Mama i corcia
Mama i corcia
 
 

Potrafię : dobrze zjesc:))
Wiek : 42
Jestem z: : Austrii
Dzieci : Jessica

Zaproszeń na ciacho : 149
Postów : 6803


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by Nieznajoma Sro 14 Paź 2009, 19:38

alez ja miałam dzis dzien wrrrr na poczatek oczywiscie snieg z zamego rana o czym juz pisałam nastepnie musialam pozakładac drugie okna bo tesc sie focha na wszystkich nie wiadomo o co w piecu tez nikt nie poszedł zapalic w dupe zimno i narzekac ok ale isc i zapalic tez nie bylo pana pozniej odsniezanie tak sie namachałam ze mnie kregosłup boli zeby bylo mało pradu przez wiekszosc dnia nie miałam ciekawa jestem jak bedzie dalej zaraz ide sie kąpac puki jest prad bo pozniej bedzie masakra
ogólnie zły dzien mam !!!!!
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by Marzena Sro 14 Paź 2009, 20:45

a my chorzy niestety jakąś infekcję zatokowo - krtaniową z Matim złpaliśmy no i stówka w plecy :( nic najgorsze jest to że musimy do niedzieli w domu siedzieć!!!! brrrrr och jak ja chce już wiosny LOL
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by Marzena Sro 14 Paź 2009, 20:57

anula33 daj małej rano trochę odgazowanej cocacoli pomoże na bank! zapomniałam ci rano o tym napisać sorrki
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by anulaaa33 Sro 14 Paź 2009, 21:10

Marzena napisał:anula33 daj małej rano trochę odgazowanej cocacoli pomoże na bank! zapomniałam ci rano o tym napisać sorrki

Masz racje ostatnio jej mama dała i pomogło.
Także jutro też jej dam.Kurcze może teściowa coś ugotowała co jej zaszkodziło bo ona to gotuje jak.......mięso mielone z supermarketu i z głowy cały tydzień Co?

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by Marzena Sro 14 Paź 2009, 21:12

cola dobra na wszystko na jedzenie teściowej też Ogólna radość
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by anulaaa33 Sro 14 Paź 2009, 21:16

Marzena napisał:cola dobra na wszystko na jedzenie teściowej też Ogólna radość


Na jedzenie teściowej to ja zawsze diete stosuje i jak jedziemy to mówie że dbam o linie i dziękuje
Amelka też już tam mało jada chyba zrozumiała kuchnie teściowej O nie mogę!
A mój już nawet nie wspomina o obiadkach u mamusi skoro żonka wsio potrafi...
Mówi że jakby chciał obiad szkolny zjeść to szedł by na stołówke O tak! Ale bajeer!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by Marzena Sro 14 Paź 2009, 21:22

aanula niemożliwa jesteś Żartowniś
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by anulaaa33 Sro 14 Paź 2009, 21:32

Marzena napisał:aanula niemożliwa jesteś Żartowniś


Ja??? A to czemu? O nie mogę! O nie mogę! O nie mogę!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by anulaaa33 Sro 14 Paź 2009, 22:32

Zbieram się powoli poszykować wszystko może wcześniej dziś zasne bo jak sobie pomyśle o powtórce wczorajszej nocki to mam dreszcze Oby tylko Amelka przespała i nie latała jak wczoraj za mną Idę spać!

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia Empty Re: Jak dobrze wstać skoro świt-środek tygodnia

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach