Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Kwiecień 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

+10
anulaaa33
Marzena i Maja
Nitka
mama33
aminka
gonialbn
agnese
dagolis
aniaffff
Spinacz
14 posters

Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by Spinacz Pią 18 Wrz 2009, 22:21

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Ciekawi mnie ile z Was pracuje zawodowo, gdzie
Spinacz
Spinacz
 
 

Potrafię : całkiem nieźle fotografować
Wiek : 41
Jestem z: : Płock
Dzieci : Julek, Oliwka, Zuza

Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 312


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by aniaffff Pią 18 Wrz 2009, 23:47

Otóż ja jeszcze nie wróciłam i jakos mi sie nie spieszy. Mo9że jak sie skończy wychowawczy a może już wtedy bedzie nastepny dzidziuś.
aniaffff
aniaffff
 
 

Potrafię : niezle sprzatać
Wiek : 42
Jestem z: : Głowna
Dzieci : cudnego synka Filipka

Zaproszeń na ciacho : 145
Postów : 6097


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by dagolis Pią 18 Wrz 2009, 23:56

ja również jeszcze nie wróciłam bo mogłam sobie jak na razie na to pozwolić by siedzieć w domku z Natalia i cieszyć się każdą chwilą spędzoną z moim dzieckiem i widzieć jak się rozwija i uczy się każdego dnia czegoś nowego. Do tej pory nie musiałam jeszcze wracać do pracy ale myślę że ten dzień zbliża się coraz bliżej. A gdyby Natalia dostała się do żłobka to już bym do pracy na pewno wróciła bo kończą się funusze i trzeba coś pokombinować.... takie życie...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by agnese Sob 19 Wrz 2009, 00:11

ja jeszcze nie wróciłam ale zamierzamy sie na posłanie małej do żłobka(a mnie do pracy O nie mogę! ) co by mała łapała od maleńkiego trzeci język bo jak na razie to tylko polski i włoski a skoro mieszkamy we Francji to powinna znać francuski,boje sie ze jak pójdzie do przedszkola nie znając języka bedzie jej ciężko
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by gonialbn Sob 19 Wrz 2009, 00:22

Wracam do pracy za 4miesiące,Amelka bedzie miała 10miesięcy,zaczynamy rozglądać się za opiekunką do dziecka.
gonialbn
gonialbn
 
 

Potrafię : stanąć na głowie
Wiek : 47
Jestem z: : ?
Dzieci : !

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 781


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by aminka Sob 19 Wrz 2009, 00:28

Ja jak narazie nie wrocilam i nie zamierzam. Na bank bede w domku do czasu az mala pijdzie do przedszkola, a potem sie zobaczy.
aminka
aminka
 
 

Potrafię : pakowac walizki :)
Wiek : 45
Jestem z: : z miasta...
Dzieci : sliczna coreczka

Zaproszeń na ciacho : 27
Postów : 1090


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by mama33 Sob 19 Wrz 2009, 00:35

Mi właśnie kończy się urlop wychowawczy a jestem w ciąży i teraz intensywnie myślę nad tym co dalej robić żeby było dobrze!
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by Nitka Sob 19 Wrz 2009, 00:37

Ja wróciłam na pełen etat jak Kondek miał 8 i pół m-ca
Nitka
Nitka
 
 

Potrafię : zrobić jajecznicę
Wiek : 41
Jestem z: : Stolica
Dzieci : Kondek

Zaproszeń na ciacho : 64
Postów : 3233


http://www.nie-zla-mama.com

Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by Marzena i Maja Sob 19 Wrz 2009, 00:43

ja nie pracuje nigdzie na stale, czasami gdzies cos dorywczo ale narazie chce byc Maja.
Pracujemy nad drugim dzieckiem wiec pewnie jeszcze dlugo nie bede pracowala poza domem.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by anulaaa33 Sob 19 Wrz 2009, 01:28

Ja przy Amelce po roku potem poszłam na "troszke" no i w międzyczasie dziewczynki.
A teraz to chyba dłuuuuugo nie wróce...... Kłania się

anulaaa33
 
 

Potrafię : śmiać się :D
Wiek : 40
Jestem z: : Polski :D
Dzieci : 3 baby

Zaproszeń na ciacho : 133
Postów : 6481


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by becia Sob 19 Wrz 2009, 09:09

No właśnie zaczął mi się urlop wychowawczy (sporo go odciągnęłam hihi) niby podpisałam na 3 lata ale już jestem po rozmowie z szefostwem i o ile wszystko pójdzie dobrze z początkiem nowego roku do przcy czyli zaraz po 1 urodz. Majki Płaczę Niestety remont pochłania fundusze więc....
becia
becia
 
 

Potrafię : ciągle uczę się czegoś nowego
Wiek : 45
Jestem z: : Wyszkowa
Dzieci : Patrycja i Maja

Zaproszeń na ciacho : 4
Postów : 229


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by Joliczka Sob 19 Wrz 2009, 09:54

Po urodzeniu Gabrysia do pracy nie wróciłam w trakcie wychowawczego zaszłam ponownie w ciąże więc znowu wylądowałam na chorobowym. Po urodzeniu Marcela do pracy wróciłam gdy miał 8 miesięcy i nie żałuje!!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by basia28 Sob 19 Wrz 2009, 13:11

ja siedzena wychowawczym, ale chetnie bym poszla do pracy:) chocby dlatego ze inaczej wtedy do obowiazkow domowych bym podchodzila LOL

a i mam pytanko : jak dlugo jest platny wychowawczy na blizniki??
basia28
basia28
 
 

Wiek : 44
Jestem z: : tczew
Dzieci : natalia1 (lat 9, 3600 , 57 cm), wiktoria (lat 13 m-cy, 2650 , 55 cm) oraz sandra (lat 13 miesiecy, 3050, 55 cm)

Zaproszeń na ciacho : 0
Postów : 17


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by Triss Nie 20 Wrz 2009, 17:03

ja wrocilam do pracy jak ala miala 6 miesecy maciezynski plus urlop
bardzo mi ciezko w pracy
Triss
Triss
 
 

Potrafię : różnie
Wiek : 54
Jestem z: : podkarpacia
Dzieci : wspaniałacórka i następne w drodze

Zaproszeń na ciacho : 16
Postów : 794


Powrót do góry Go down

Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie? Empty Re: Jak szybko wróciłyście do pracy zawodowej po porodzie?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach