Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Marzec 2024
PonWtoSroCzwPiąSobNie
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

WAŻNE LINKI
2008-2010
DESIGN
BY NITKA

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

+11
rossi82
Marzena
Joliczka
Mama usunęła swój profil
MAjax
agnese
kika4333
Marzena i Maja
dagolis
Mo24nis
Spinacz
15 posters

Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by Spinacz Nie 29 Mar 2009, 00:03

u mnie chyba: "o yes!"
Spinacz
Spinacz
 
 

Potrafię : całkiem nieźle fotografować
Wiek : 41
Jestem z: : Płock
Dzieci : Julek, Oliwka, Zuza

Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 312


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by Mo24nis Nie 29 Mar 2009, 11:06

u mnie byly mieszane uczucia bo bardzo chcielismy z mezem dzidziusia ale po 9 miesiacach staran nic sie nie dzialo i wtedy moj maz dostal wezwanie do wojska wiec odlozylismy plany o dziecku na pozniej I tak wyszlo ze w ostatnia noc przed wyjazdem mojego meza tak czule sie zegnalismy ze 9 miesiecy pozniej pojawil sie Mati O nie mogę!
Mo24nis
Mo24nis
 
 

Potrafię : Spac caly dzien :D
Wiek : 40
Jestem z: : Czestochowa
Dzieci : Mateuszek :* i drugie w brzuszku :*

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 733


http://www.bobasy.pl/mo24nis,814818,fotka.html

Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by dagolis Nie 29 Mar 2009, 11:40

jak potwierdziłam to testem to byłam tak szczęśliwa że miałam ochotę każdemu ogłosić tą nowinkę ale dowiedzieli sie o tym wtedy tylko najbliżsi memu sercu. cała reszta zauważyła mój stan z czasem...

dagolis
 
 

Wiek : 73
Jestem z: : Wawa
Dzieci : Julia

Zaproszeń na ciacho : 51
Postów : 2524


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by Marzena i Maja Nie 29 Mar 2009, 13:29

Ja juz podejrzewalam jakis czas bo okresu jakos nie bylo i nie bylo ale ze nie zapisywalamkiedy mialam ostatni okres to nie bylam pewna czy sie spoznia czy nie.
Jak juz bylam pewna ze sie spoznia okres to razem z Tomkiem robilismy test ale w sumie juz wiedzielismy.
Bardzo dlugo nikomu nie mowilam, jakos nie umialam, dopiero jak mnie pytala mama to jej powiedzialam ze tak, to samo z siostra.
Na pierwsze usg poszlismy razem. I tak nie musialam juz nikomu mowic tylko zdjecie wreczylam.

a odpowiadajac na pytanie jaka byla pierwsza mysl to my sie juz staralismy kilka miesiecy takze sie cieszylismy ale jakos tak na spokojnie, nie bylo lez ani nic.
Marzena i Maja
Marzena i Maja
 
 

Potrafię : gotowac, zrozumiec dzieci, pomagac, spac
Wiek : 39
Jestem z: : Szklarska Poreba
Dzieci : Maja Emilia

Zaproszeń na ciacho : 35
Postów : 2104


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by kika4333 Nie 29 Mar 2009, 13:52

Radość. Żartowniś Brawo!
kika4333
kika4333
 
 

Potrafię : duuuuużo
Wiek : 43
Jestem z: : centrum Polski
Dzieci : Kacper Natalia

Zaproszeń na ciacho : 13
Postów : 689


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by agnese Nie 29 Mar 2009, 13:57

u mnie były łzy i strach!!!!!!!!!!!!!!
nie mieliśmy ślubu,nie znałam nawet rodziców Antonia ani on moich!!!!!!!
nie mieliśmy mieszkania
Antonio dopiero co zaczął nową pracę
mi umowa się kończyła
nie wiedziałam czy Antonio zostanie ze mną jak mu powiem, że jestem w ciąży
ale na szczęście wszystko się ułożyło Fajerwerki
agnese
agnese
 
 

Potrafię : wiele
Wiek : 40
Jestem z: : FR
Dzieci : mam córeczkę

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1559


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by MAjax Nie 29 Mar 2009, 15:25

"Niemożliwe, to zbyt piękne żeby było możliwe" Żartowniś
MAjax
MAjax
 
 

Wiek : 43
Jestem z: : Warszawa
Dzieci : 1 sztuka męska

Zaproszeń na ciacho : 23
Postów : 1680


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by Mama usunęła swój profil Nie 29 Mar 2009, 16:12

...Szok!!..... Radość

Mama usunęła swój profil
 
 

Potrafię : wszystkiego po troszku
Wiek : 45
Jestem z: : P.O.
Zaproszeń na ciacho : 8
Postów : 1232


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by Joliczka Nie 29 Mar 2009, 18:54

Przy pierwszym radość !
Przy drugim radość i strach!
Przy trzecim niedowierzanie a później radość!
Joliczka
Joliczka
 
 

Potrafię : co nie co
Wiek : 42
Jestem z: : Nowa Sól
Dzieci : mam dwów wspaniałych synów

Zaproszeń na ciacho : 28
Postów : 1730


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by Marzena Nie 29 Mar 2009, 22:56

ja podobnie jak Majax - niemożliwe że udało nam się tak szybko, a później byłam najszczęśliwsza pod słońcem
Marzena
Marzena
 
 

Potrafię : :)
Wiek : 45
Jestem z: : okolic stolicy
Dzieci : słodziak Mati :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 1551


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by rossi82 Pon 30 Mar 2009, 10:49

W pierwszej ciąży była zupełna euforia kiedy zobaczyłam dwie kreski, za drugim razem najpierw radość a potem strach
rossi82
rossi82
 
 

Potrafię : zrobić bardzo smacznego zakalca ;)
Wiek : 41
Jestem z: : Szkocji
Dzieci : jedna sztuka ;)

Zaproszeń na ciacho : 68
Postów : 1933


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by justyna82 Pon 30 Mar 2009, 13:21

No ja też mimo że czekaliśmy na dzidziusia i staraliśmy się 3 miesiące to byłam zaskoczona ,rozpłakałam się i ponikowałam jak to teraz bedzie, że wszystko się zmieni.
justyna82
justyna82
 
 

Potrafię : gotowac
Wiek : 41
Jestem z: : ŁOWICZ
Dzieci : Zuzanna i Ernest

Zaproszeń na ciacho : 5
Postów : 190


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by rumianek :) Pon 30 Mar 2009, 22:42

My zrobiliśmy test w moje urodziny. Staraliśmy się od czterech m-cy i już podejrzewałam, że tym razem udało się. Ale ta druga kreska była tak blada, a test robiliśmy w półmroku nocnej lampki o świcie, że ...na początku jej nie zauważyliśmy!!! Więc pierwsza myśl to "o nieee, znów się nie udało :( " i tekst do mojego męża "kochanie moje cycki mnie oszukały!" Hah Do tego ogromny żal Bardzo smutny Całe szczęście, że nie wyrzuciłam tego testu i po 10 minutach zerknęłam jeszcze raz. Zaplanowaliśmy na wieczór imprezę i pewnie z żałoby po teście upiłabym się w trupa LOL Więc jak już dostrzegłam tę kreskę, to najpierw niedowierzanie, a później ogromna radość Kibic
I wiecie co? wszystkie wątpliwości (czy to właściwy moment, czy będziemy dobrymi rodzicami itp. itd.), które nam dotąd towarzyszyły ulotniły się jak kamfora. Przez kilka dni oboje chodziliśmy jak zaczarowani, nie mogliśmy spać, michy nam się cieszyły od ucha do ucha O nie mogę!
Jeszcze tego samego dnia dowiedziały się moje przyjaciółki, wieczorem nasi wspólni przyjaciele na imprezie, bo nie dało się ukryć, że chyba pierwszy raz widzieli mnie w roli abstynentki na przyjęciu Nie rozumiem
Mój mężuś z radości wygadał się szwagrowi w Wigilię, więc moja siostra też się dowiedziała wtedy, ale poprosiliśmy ich o dyskrecję...
Pozostali dowiedzieli się w Dzień Babci. Moja mama i teściowie dostali laurki w postaci napisanych na karce w trzy linie dziecięcym pismem listu z brzuszka. radości było co nie miara Zakręcony Żartowniś Radość
O matko! Ale się rozpisałam! Kwiat
rumianek :)
rumianek :)
 
 

Potrafię : całe mnóstwo rzeczy :)
Wiek : 47
Jestem z: : Lublina
Dzieci : jedna kruszynka :)

Zaproszeń na ciacho : 31
Postów : 897


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by Nieznajoma Pon 30 Mar 2009, 23:17

pierwsza mysl to strach jak sobie poradzimy Baba rządzi! potem ogromna radosc nie moglam sie doczekac kiedy mój narzeczony sie dowie:) najpier w sumie dowiedziala sie moja siosta bo nie wiedziałam co robic chyba spanikowalam potem kumpel z którym, bylam umówiona na browcka skapnal sie jak nie chciałam nic z alkoholu LOL a potem mezusc w sumie powinien on pierwszy ale tak wyszlo LOL
mojej mamie powiedzialam gdzies przed swietami wielkanocnymi odpowiedziała ze przeciez nam wolno Ogólna radość a rodzicom janusza jak siedzielismy tez w swieta u nas przyjechala jego siostra i cos tam janusz mówi ze sie rodzina powiekszy na poczatku mysleli ze chodzi o to ze bede jego zona za kilka dni ale od slowa do slowa i sie połapali:))
Nieznajoma
Nieznajoma
 
 

Potrafię : wszystko
Wiek : 36
Jestem z: : polski
Dzieci : 1 drugie w drodze ;)

Zaproszeń na ciacho : 80
Postów : 3810


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by mama33 Pią 24 Lip 2009, 01:59

Spinacz napisał:u mnie chyba: "o yes!"
Byłam bardzo szczęśliwa że się udało Zakręcony
mama33
mama33
 
 

Potrafię : tańczyć oberka i nie tylko
Wiek : 48
Jestem z: : Warmii i Mazur
Dzieci : ukochany synek

Zaproszeń na ciacho : 123
Postów : 4674


Powrót do góry Go down

Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego? Empty Re: Pierwsza myśl po zrobieniu testu ciążowego?

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach